Delimano nože, sada Chef Power – recenzia

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Sada nožov Delimano Chef Power
 • Počet nožov: 8 + nožnice
 • Materiál: nehrzdavejúca oceľ
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Nože
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Ostré nože sú pri varení nevyhnutnosťou. Elegantným a funkčným riešením problému s tupými nožmi je sada Chef Power od Delimana, ktorá pozostáva z ôsmich nožov so stojanom, v ktorom sú ukryté aj brúsky na nože. Sada je z nehrdzavejúcej ocele, úchop nožov je jednoduchý a bezpečný a keramická brúska nabrúsi nože pri každom vytiahnutí zo stojana. V sade nájdete nôž šéfkuchára, univerzálny nôž, ale aj nožnice, štyri steakové nože, Santoku nôž a nôž na vykosťovanie.

Delimano nože spolu so stojanom a brúskou na nože sú vzhľadom na množstvo všestranných nožov cenovo dostupnou voľbou. Vzhľad stojana je elegantný a nože sú vyrobené zo špičkovej ocele, a tak sú veľmi odolné. Navyše sa nože dobre držia, výborne sa s nimi manipuluje a nemusíte sa obávať toho, že by sa mohli zlomiť.

Delimano nože, sada Chef Power - navigácia v článku

Základné informácie

Sada nožov so stojanom a brúskou Delimano Chef Power obsahuje nôž šéfkuchára, vykosťovací filetovací nôž, univerzálny nôž a nôž Santoku, ale aj štyri nože na steak. Okrem toho tiež praktické kuchynské nožnice. Nože sú vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa ťahá až do rukoväte, a tak sú nože pevné a dobre sa držia. K tomu prispievajú aj ergonomické rukoväte.

Stojan na nože má v sebe zabudované štyri keramické brúsky, a tak vždy, keď vytiahnete nôž, bude dokonale nabrúsený. Ide o samoostriacu technológiu, ktorá zabezpečí, že vaše nože budú stále ostré a pripravené na krájanie.

 

Používanie

Použitie sady nožov Delimano je veľmi jednoduché. Stojan na nože má v sebe zabudované štyri keramické brúsky. Nože sú v stojane zasunuté a vždy, keď ich vytiahnete z neho von, prejdú brúskou, čím dôjde k ich brúseniu. Vybraný nôž potom použijete na to, na čo je určený, a po očistení ho vrátite späť.

Použitie jednotlivých nožov Delimano:

Nôž šéfkucháraprecízne krájanie mäsa, ale je vhodný aj na pečivo a chlieb
Vykosťovací nôžvykosťovanie mäsa, filetovanie rýb
Univerzálny nôžvýborný na krájanie ovocia a zeleniny, salámu a šunku
Nôž Santokuvhodný na sekanie, porciovanie zeleniny a ovocia
Steakové nožena krájanie steakov či mäsa
Nožnicena strihanie byliniek, papiera či špagátu

 

Ak chcete vidieť, ako sa používajú nože Delimano v praxi, pozrite si toto video:

Sada nožov Chef Power so samoostriacim systémom - Zľava -40% - Delimano Slovensko

 

Recenzie a skúsenosti

Sada nožov Delimano obsahuje až osem nožov, jedny nožnice a stojan s keramickými brúskami. V jednom balení tak toho získate skutočne veľa a za dobrú cenu. Práve preto patria nože Delimano medzi zákazníkmi k obľúbeným. Pozreli sme sa, aké s nimi majú reálni užívatelia skúsenosti a ako sú s ich ostrosťou a celkovým používaním spokojní.

Zákazníci na stránke Delimano oceňujú kvalitu nožov a tiež ich dizajn:

Delimano nože, sada Chef Power skúsenosti

Ďalšie hodnotenia → nájdete tu

 

Niekoľko hodnotení a recenzií na sadu nožov Delimano s brúskou a stojanom sme našli aj na stránke Heuréka. Väčšina zákazníkov bola s nožmi spokojná, pričom ocenili ich ostrosť a zabudované brúsky. Jedna recenzia sa sťažovala na nedostatočnú ostrosť zúbkovaných nožov na steak:

Delimano nože, sada Chef Power recenzia Delimano nože, sada Chef Power skúsenosti

Ďalšie hodnotenia → nájdete tu

 

Zhrnutie na záver

Delimano nože, sada Chef Power je praktická a funkčná sada, v ktorej nájdete užitočné nože, ale i nožnice, elegantný stojan a navyše aj keramické brúsky zabudované priamo v ňom. Nože sa dobre držia, ľahko sa s nimi krája a keďže sú pri každom vybratí zo strojana nabrúsené, sú aj dokonale ostré. Páči sa nám, že sada obsahuje základné typy nožov do kuchyne a k tomu aj štyri nože na steak. Stojan je kompaktný a na kuchynskej linke vám nezaberie veľa miesta.

V prípade, že by ste chceli ešte aj brúsku na ďalšie nože vo vašej kuchyni, môžeme vám odporučiť brúsku na nože Delimano, ktorej sme detailnejšie venovali v našej recenzii.

Výhody

 • ergonomické rukoväte
 • zabudovaná keramická brúska
 • praktický stojan
 • viacero typov nožov

Nevýhody

 • nožnice sú podľa niektorých zákazníkov náchylné na zlomenie

Záver recenzie: Praktická sada s kvalitnými nožmi a stojanom, ktorý v sebe ukrýva keramické brúsky.

Hodnotenie autora
 • Jednoduchosť používania
 • Kvalita nožov
 • Cena
 • Všestrannosť použitia

Súhrn

Praktická sada s kvalitnými nožmi a stojanom, ktorý v sebe ukrýva keramické brúsky. Súčasťou sady sú aj steakové nože a kuchynské nožnice.

4.4

Sada nožov Delimano Chef Power

✅ Cena: 49,90 €

Chcem Delimano nože, sada Chef Power Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano nože, sada Chef Power


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.