Eltrinex LS500 GPS - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Eltrinex LS500 GPS
 • rozlíšenie: 2560 x 1080
 • pozorovací uhol: 170 stupňov
 • GPS: áno
 • WiFi: nie
 • nočný režim: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kamery do auta
178,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Kamera do auta Eltrinex LS500 GPS, okrem nahrávania vašich jázd, funguje aj ako asistent a upozorní vás na vybočenie z jazdného pruhu. Okrem toho špeciálny nočný režim vyhotovuje záznam aj za zhoršených podmienok viditeľnosti a počas noci. Záznamy sa nahráva v 2K kvalite. Kamera ponúka aj funkciu takzvanej časovej slučky. V núdzovej situácii ju možno použiť aj ako fotoaparát. Disponuje aj GPS senzorom, ktorý informuje o aktuálnej rýchlosti, smere jazdy a policajných kontrolách. Pamäťová karta má kapacitu až 64 GB.

Výhody

 • praktický držiak - jednoduché vkladanie a vyberanie
 • funkčná výbava
 • polarizačný filter

Nevýhody

 • pamäťová karta nie je súčasťou
 • absencia puzdra
 • pri nižších teplotách sa opakovane reštartuje

Záver recenzie: Tento model síce tiež nie je dokonalý, ale jeho nedostatky kompenzuje kvalita záznamu.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
178,90 € Do obchodu Heureka.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
178,90 € Do obchodu Mall.sk

Čo o Eltrinex LS500 GPS píše eshop

Kamera do auta, ktorá v prípade nehody poslúži ako čierna skrinka. Okrem klasického nahrávania vašich jázd s vami zároveň komunikuje! Ak bude mať napríklad podozrenie, že ste upadli do mikrospánku, ktorý býva častou príčinou dopravných nehôd v nočných hodinách, upozorní vás na vybočenie z jazdného pruhu. Počas noci a pri zhoršenej viditeľnosti (pri prejazde do tunela či v daždi) vyhotovuje záznam v špeciálnom nočnom režime. Videozáznamy sa nahrávajú vo výbornej 2K kvalite. Na SD kartu ich možno ukladať za sebou v slučke (najstaršie záznamy sú vždy prepísané novými), takže si nemusíte robiť starosti s vymazávaním dát. Napájanie je súčasťou držiaka, do ktorého kameru jednoducho nasadíte pomocou magnetického nadstavca.

Poradí si bez kábla

Časy neustáleho pripájania napájacieho kábla do kamery sú už dávno minulosťou. Napájanie tejto varianty modelu Eltrinex je zabudované priamo v držiaku, do ktorého prístroj ľahko a rýchlo nasadíte pomocou spoľahlivého magnetického nadstavca. Pri odchode z auta kameru stačí zložiť z držiaka a starostlivo uschovať. Nebudete tak zbytočne lákať zlodejov.

Kvalitný 2K záznam

Máloktorá kamera dokáže tak precízne zaznamenať jazdu, ako Eltrinex LS500. Na ostrý 2K obraz a prvotriedny zvuk sa môžete spoľahnúť aj pri zhoršenej viditeľnosti. Prístroj totiž okrem štandardného režimu ponúka aj funkciu „nočného videnia“, ktorú oceníte nielen v noci, ale aj pri prechádzaní tunelom alebo v daždi. Pokiaľ dôjde k dopravnej nehode, kamera sa premení na vzácnu čiernu skrinku a poskytne vám dôležité dôkazy pre políciu. V takýchto situáciách ju možno núdzovo využiť aj ako fotoaparát.

Váš hlučný český spolujazdec

Hoci nesedí vedľa vás, vaše šoférovanie bude mať dokonale pod kontrolou. Prostredníctvom zabudovaného detektora jazdných pruhov neustále dohliada na jazdu a pokiaľ by ste náhodou upadli do mikrospánku, zvukovým signálom vás upozorní na vybočenie z jazdného pruhu. GPS senzor informuje o aktuálnej rýchlosti, smere jazdy a policajných kontrolách, takže sa nemusíte obávať dopravných priestupkov. Všetky tieto pokyny si vypočujete v českom jazyku.

Neobmedzené nahrávanie s detektorom pohybu

Počet vyhotovených videozáznamov vždy závisí od kapacity pamäťovej karty – v tomto zariadení môže byť až do veľkosti 64 GB. Záznamy možno nahrávať za sebou a po zaplnení karty sa tie najstaršie automaticky postupne prepisujú. Režim detektora pohybu dokáže rozpoznať, ak vozidlo na dlhší čas zastaví. Počas státia záznam nevyhotovuje, čím šetrí miesto na pamäťovej karte.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaEltrinex
Pozorovací úhol170 °
Rozlíšenie videa2560 x 1080
G-senzoráno
GPS moduláno
Menu v češtiněáno
Automatické zapnutieáno
Podporované pamäťové kartyMicro SD
Maximálna veľkosť pamäťových karIet64 GB
Magnetický držiakáno
Detekcia rýchlostných radarováno
Detekcie jazdných pruhováno
Detekcia pohybunie
Wi-Finie

Vývoj ceny Eltrinex LS500 GPS


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.