HMS Premium Air Bike MP8880 - krátka recenzia

16. júna 2021 0
HMS Premium Air Bike MP8880
 • nosnosť: 135 kg
 • počet programov: 3
 • hmotnosť záťažového kolesa: 4,6 kg
 • hmotnosť: 42 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Air Bikes
793,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

HMS Premium Air Bike MP8880 je vzduchový trenažér vybavený 4,6 kilogramovým záťažovým kolesom, ktoré má na starosti plynulosť pohybu a vyrovnávanie slepých uhlov počas pohybu chodidiel. Na konštrukcii stroja nájdete 2 stupačky, na ktoré si položíte chodidlá a Air Bike MP8880 môžete roztáčať iba rukami. Táto variabilita vám umožňuje 3 druhy tréningu - iba nohy, iba ruky, celé telo.

Model MP8880 je vybavený veľkým a prehľadným počítačom, ktorý zobrazuje všetky údaje na jednej obrazovke. Zobrazené údaje sa líšia podľa zvoleného programu, ale vždy sa zobrazuje čas tréningu, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, výkon a počet otáčok. Na výber máte z troch programov a jedného manuálneho, ktorý si môžete nastaviť podľa svojich potrieb. Maximálna nosnosť tohto stroja predstavuje 135 kg.

Výhody

 • sedlo je horizontálne nastaviteľné a výškovo nastaviteľné do 9 úrovní
 • skrutkovacie podložky pre vyrovnanie trenažéru do roviny
 • držiak na fľašu a miesto pre mobil
 • veľký a prehľadný počítač

Nevýhody

 • málo programov na cvičenie

Záver recenzie: Výkonný a kvalitný air bike, ktorý však disponuje malým množstvom programov.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
793,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o HMS Premium Air Bike MP8880 píše eshop

Air Bike HMS Premium MP8880 je najkomplexnejší stroj určený k vytrvalostnému, silovému a kardio tréningu. Pohyblivé madlá zapájajú do tréningu ruky, vďaka tomu je jazda na Air biku náročnejšia a zapája do práce väčšiu časť tela, než bežný rotoped. Na konštrukcii nájdeme tiež 2 stupačky, na ktoré si položíme chodidlá a Air Bike MP8880 môžeme roztáčať iba rukami. Táto variabilita nám umožňuje 3 druhy tréningu - iba nohy, iba ruky, celé telo. Trenažér je tiež vybavený 4,6 kilogramovým záťažovým kolesom, ktoré má na starosti plynulosť pohybu a vyrovnávanie slepých uhlov počas pohybu chodidiel.

Záťaž pri šliapaní je generovaná veterným kolesom, ktoré pripomína ventilátor, jeho lopatky sú kolmo k smeru pohybu a počas otáčania sa využíva odporu vzduchu. Záťaž je priamo úmerná počtu otáčok veterného kolesa, zrozumiteľne napísané - čím rýchlejšie šliapete, tým väčšia je záťaž. Každý si tak môže nájsť ideálny rytmus pre svoj tréning. Profesionálne sa Air Bike využíva pri crossfitovom a funkčnom tréningu, kedy sa na trenažéri "jazdia intervaly", dochádza k striedaniu dvoch krátkych, časových úsekov, kedy napríklad 10 sekúnd šliapeme na plný výkon a 20 sekúnd odpočívame. K tomuto tréningu je MP8880 vybavený veľkým a prehľadným počítačom, ktorý zobrazuje všetky údaje na jednej obrazovke. Zobrazené údaje sa líšia podľa zvoleného programu, ale vždy sa zobrazuje čas tréningu, rýchlosť, vzdialenosť, spálené kalórie, výkon a počet otáčok. Pod displejom je stojan pre odloženie mobilného telefónu a tlačidlá START, STOP, ENTER, UP a DOWN. Napravo od displeja nájdeme tlačidlá pre rýchlu voľbu typu tréningu:   10/20 INTERVAL - rýchly intervalový tréning, kedy 10 sekúnd šliapeme a 20 sekúnd odpočívame 20/10 INTERVAL - rýchly intervalový tréning, kedy 20 sekúnd šliapeme a 10 sekúnd odpočívame

CUSTOM INTERVAL - tréning, kedy si nastavíme počet intervalov a ich dĺžky

TARGET TIME - nastavenie času tréningu, ktorý chceme dosiahnuť

TARGET DISTANCE - nastavenie cieľovej vzdialenosti, ktorú chceme dosiahnuť

TARGET CALORIES - nastavenie cieľovej hodnoty spálených kalórií, ktoré chceme dosiahnuť

Konštrukcia Air biku HMS Premium MP8880 je vybavená množstvom funkčných detailov. Sedlo je horizontálne nastaviteľné a výškovo nastaviteľné do 9 úrovní v rozsahu 82 - 107 centimetrov od zeme, horizontálne posuvné sedlo, transportné kolieska, skrutkovacie podložky pre vyrovnanie trenažéru do roviny, držiak na fľašu s pitím.

Počítač: čas vzdialenosť rýchlosť kalórie otáčky výkon

Parametre:

 • Odpor: vzduchový držiak na fľašu transportné kolieska
 • Vzdialenosť sedadla od zeme: 82 - 107 cm
 • Vzdialenosť sedla od pedálov: 68 - 95 cm
 • Záťažové koleso: 4,6 kg

Rozmer stroja:

 • dĺžka: 131 cm
 • šírka: 65,5 cm
 • výška: 128 cm
 • Váha: 42 kg
 • Maximálne zaťaženie: 135 kg

Záruka 24 mesiacov

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaHMS
Nosnosť135 kg kg

Vývoj ceny HMS Premium Air Bike MP8880


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.