inSPORTline Airbike Lite - krátka recenzia

17. apríla 2021 0
inSPORTline Airbike Lite
  • nosnosť: 135 kg
  • počet programov: 6
  • hmotnosť záťažového kolesa: 4,6 kg
  • hmotnosť: 40,60 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Air Bikes
579,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

Vzduchový rotoped inSPORTline Airbike Lite vám ponúka niekoľko skvelých programov pre čo najlepšie cvičenie a intenzívny domáci tréning. Okrem klasického rýchleho štartu tu máte intervalové tréningy a programy s nastavením cieľa cvičenia. Môžete si dokonca aj nastaviť intervalový program podľa svojich predstáv. Všetky namerané hodnoty uvidíte následne na jednoduchom LCD displeji.

Maximálna nosnosť tohto prístroja predstavuje 135 kg. Vďaka vzduchovému brzdnému systému nie je potrebné na rotopede nastavovať stupeň záťaže tréning. Ventilátor so širokými lopatkami sa otáča podľa toho, ako rýchlo šliapete do pedálov. Čím vynaložíte viac sily do pedálovania, tým sa zvyšuje aj samotná záťaž. AirBike Lite disponuje nastaviteľným sedlom s pohodlným čalúnením. Polohu sedla možno meniť vertikálne aj horizontálne.

Výhody

  • prijímač signálu pre hrudný pás na frekvencii 5 kHz
  • držiak na mobil aj na fľašu
  • praktický a jednoduchý LCD displej
  • ventilátor so širokými lopatkami

Nevýhody

  • trochu hlučnejší model

Záver recenzie: Vzduchový rotoped s niekoľkými šikovnými programami pre ten najintenzívnejší domáci tréning.

Čítať viac...

kde kúpiť
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
579,90 € Do obchodu inSPORTline.sk

Čo o inSPORTline Airbike Lite píše eshop

Vzduchový rotoped AirBike Lite je tu pre všetkých fitness nadšencov, ktorí sa doma nehodlajú ulievať! Jeho najväčšou výhodou je, že o záťaž sa vôbec nemusíš starať - tá sa zvyšuje v závislosti na intenzite šliapania! Ventilátor so širokými lopatkami vytvára vzduchový odpor v závislosti na tom, ako veľmi sa do toho oprieš - pedále i pohyblivé držadlá sú na neho totiž priamo napojené. Môžeš teda cvičiť paže aj nohy zároveň, vďaka opierkam na nohy máš ale tiež možnosť zamerať sa len na hornú polovicu tela. Pre ideálny posed si potom môžeš nastaviť sedlo v horizontálnom i vertikálnom smere. Pre spestrenie tréningu ponúka AirBike Lite aj niekoľko šikovných programov! Okrem klasického rýchleho štartu tu máte intervalové tréningy a programy s nastavením cieľa cvičenia. Môžete si dokonca aj nastaviť intervalový program podľa svojich predstáv - a prispôsobiť tak tréning úplne svojim potrebám. Všetky namerané hodnoty uvidíš na jednoduchom LCD displeji.

Vo víre nasadenia

Vďaka vzduchovému brzdnému systému nie je potrebné na rotopede AirBike Lite akokoľvek nastavovať stupeň záťaže tréningu - ventilátor so širokými lopatkami sa otáča podľa toho, ako rýchlo šliapeš. S kadenciou šliapania stúpa aj záťaž, a to úplne plynulo a bez zbytočných prerušení.

Po intervaloch to dotiahneš ďaleko

Jednou z hlavných funkcií Airbiku Lite sú prednastavené intervalové programy, ktoré ti umožnia začať cvičenie stlačením jediného tlačidla. Intervalový tréning rýchlo strieda vysoké vypätie s odpočinkom a pomáha tak spaľovať tuky. Ak ti dĺžka prednastavených intervalov nevyhovuje, máš možnosť nastaviť si vlastný program podľa svojich predstáv!

Pohodlné sedenie

Správny posed je kľúčovým prvkom pre efektívne trénovanie na rotopede. Preto AirBike Lite disponuje nastaviteľným sedlom s pohodlným čalúnením. Polohu sedla možno meniť vertikálne aj horizontálne a používateľ tak má jedinečnú možnosť upraviť si posed presne podľa svojich predstáv.

Kľúčové vlastnosti: robustnejší AirBike na doma pre všetkých náruživých športovcov vzduchový brzdný systém sedlo polohovateľné vertikálne i horizontálne pohyblivé držadlá s penovými rukoväťami prijímač signálu pre hrudný pás na frekvencii 5 kHz (hrudný pás nie je súčasťou balenia, odporúčame použiť napríklad hrudné pásy Polar) držiak na mobil držiak na fľašu transportné kolieska displej zobrazuje: čas, rýchlosť, vzdialenosť, otáčky za minútu, kalórie, výkon vo wattoch, tepovú frekvenciu

Technický popis: hmotnosť záťažového kolesa 4,6 kg ovládanie záťaže záťaž stúpa s rýchlosťou šliapania počet stupňov záťaže neobmedzená brzdný systém vzduchový voľnobeh nie celkový počet programov 6

HRC program nie

WATT program nie orientačný test telesnej kondície (Recovery) nie zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) nie manuálny program áno snímače tepovej frekvencie nie držiak na fľašu áno stojan na mobil áno transportné kolieska áno systém vyrovnania nerovností áno prijímač hrudného pásu áno hrudný pás súčasťou balenia nie audio vstup nie sklápacia konštrukcia nie celkové rozmery stroja d 130,5 x š 64 x v 128 cm rozmery v sklopenom stave *** maximálna nosnosť 135 kg maximálna výška používateľa 190 cm hmotnosť 40,6 kg zdroj napájania 2x AA batérie kategória

HC (podľa EN957) použitie domáce

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcainSPORTline

Vývoj ceny inSPORTline Airbike Lite


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.