Kärcher K 5 Full Control Home (1.324-503.0) - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Kärcher K 5 FC Home (1.324-503.0)
 • Typ: Vysokotlakový čistič na kolieskach
 • Príkon: 2100 W
 • Maximálny prietok vody: 500 litrov / hod
 • Maximálny tlak: 145 bar
 • Dĺžka tlakovej hadice: 8 m
 • Dostupnosť: Skladom
355,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Prečo sa uspokojiť s nedostatočným, nepohodlným a nepraktickým čistením? Ak chcete kvalitu, siahnite po wapke Kärcher K 5 Full Control Home. S príkonom 2100 W a prietokom vody až 500 litrov sa bez problému hodí aj na veľké plochy.

Vďaka možnosti nastavenia výkonu a až 8 metrovej tlakovej hadici s ním umyjete napríklad aj fasádu alebo citlivejšie drevené terasové dosky. Teleskopická rukoväť je dostatočne ľahká, čo trocha kompenzuje vyššiu hmotnosť samotného čističa. V balení nájdete súpravy pre čistenie okolia domu aj auta a špeciálnu rotačnú trysku.

Výhody

 • výborný výkon aj proti silnejšiemu znečisteniu
 • možnosť výberu 3 tlakových stupňov vody
 • praktický držiak pre odkladanie pištole a nástavcov
 • možnosť vymeniť saponát jediným pohybom ruky

Nevýhody

 • pri maximálnom výkone trocha vyššia hlučnosť
 • vyššia cena v porovnaní s niektorými inými modelmi

Záver recenzie: Wapka známej značky bez kompromisov s výkonom

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
355,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Kärcher K 5 Full Control Home (1.324-503.0) píše eshop

vysokotlakový čistič • príkon 2100 W • maximálny tlak 145 barov • prietok 500 l/hod • plošný výkon 40 m2/h • frekvencia 50 Hz • VT hadica 8 m • Quick Connect na strane prístroja • Systém Plug 'n' Clean • teleskopická rukoväť • vodou chladený motor • Soft bag • integrovaný vodný filter • adaptér pre pripojenie záhradnej hadice A3/4"

Kärcher K 5 FC Home (1.324-503.0)

Vysokotlakové čističe stúpajú na popularite nielen v priemyselnej oblasti, ale aj pri použití v domácnostiach pri upratovaní okolia domu. Dokážu rýchlo a účinne odstrániť veľmi odolné nečistoty a poradia si tiež so zašlou špinou. Vysokotlakový čistič Kärcher K 5 Full Control Home je ideálny pre pravidelné čistenie stredne silných nečistôt a poskytuje plošný výkon 40 m2/h. Tento výkonný model elektrického čističa ponúka príkon až 2100 W a dodáme ho vrátane Home Kitu teda čističom plôch T 350 a prostriedkom na čistenie kameňa 3v1 s objemom 1 l.

Výkonný čistič

Kärcher K 5 je tlakový čistič bez ohrevu vody, ktorý pripojíte pomocou adaptéra ku klasickej záhradnej hadici A3/4"s napojením na bežný vodovodný rad, pričom znesie maximálnu teplotu prívodnej vody do 40 °C. Prístroj ponúka maximálny prietok 500 l vody/h. Prevádzkový tlak čističa Kärcher K 5 predstavuje 20 až maximálne 145 barov pre náročnejšie čistiace operácie. Hliníkové čerpadlo zaručuje dlhú životnosť a odolnosť proti korózii.

Bohaté príslušenstvo v cene prístroja

Pomocou špeciálneho príslušenstva jednoducho a s minimálnou námahou očistíte terasu, dlažbu, garážové brány alebo aj plot. Súčasťou balenia je samotný prístroj, vysokotlaková pištoľ Full Control Power, tryska Vario Power, rotačná tryska pre umývanie napríklad aj dlažby, vysokotlaková hadica dĺžky 8 ms Quick Connect na oboch stranách pre rýchle, komfortné napojenie a odpojenie hadice a s obojstrannou ochranou proti zlomeniu, integrovaný vodný filter na hrubé nečistoty, čistič plôch T350, čistič kameňa a fasád 3v1 v balení s objemom 1 l.

Parkovacia pozícia pre úschovu príslušenstva

Pištoľ Power Full Control a priložený pracovný nadstavec a ďalšie príslušenstvo môžu byť počas pracovných prestávok pohodlne uschované priamo na prístroji. Všetko je bez veľkého hľadania ihneď po ruke a ľahko prístupné.

Čistič, ktorý si trúfne na všetko.

Úspora času, vody a práce

Vysokotlakový čistič strieka vodu pod tlakom a vyšším prietokom vody, takže vám čistí 4x-5x rýchlejšie ako klasické záhradne hadice či iné spôsoby umývania a čistenia. Prekvapivo tlaková umývačka spotrebuje menej vody ako ostatné metódy čistenia. Napríklad, čistenie klasickou záhradnou hadicou spotrebujete cca 4.000 – 5.000 l vody/hod. Kým čistenie vysokotlakovým čističom cca 400 – 1200 l vody/hod. Úspora je 50 % až 90 % v spotrebe vody. Menej hodín pre čistenie, znamená tiež menej práce.

Príručný stroj pre základné čistenie okolo domu

Tento kompaktný model váži necelých 13 kg, s výškovo nastaviteľným teleskopickým držadlom s ním budete ľahko manipulovať v pohodlnej výške a ľahko ho aj uskladníte. Vďaka vertikálnemu dizajnu ponúkajú dobrú mobilitu a pracovnú pozíciu. Plné opláštenie prístroja z recyklovateľného plastu je odolné proti nárazu. Tento vysokotlakový čistič vás ďalej presvedčí nízko položeným ťažiskom a podstavnou nôžkou pre väčšiu stabilitu, ako aj praktickým vedením hadice. Podstavná nôžka môže byť použitá aj ako druhé držadlo, vďaka čomu sa prístroj dá veľmi ľahko nadvihnúť do regálu alebo uložiť do batožinového priestoru auta.

Efektívne čistenie vďaka kombinácii tlaku a prietoku

Veľmi vysoká efektivita čistenia je zaručená kombináciou optimálneho pomeru prietoku a pracovného tlaku s úspornými vlastnosťami. Dvoma najdôležitejšími parametrami u tohto prístroja je prietok vody a pracovný tlak. Tieto dve veličiny určujú to, ako efektívne a účinné bude čistenie. Prietok zaisťuje objem vody, ktorý pretečie pumpou za určitý čas. Čím vyšší je teda prietok, tým je čistenie rýchlejšie. Pracovný tlak určuje silu prúdiacej vody, ktorá pôsobí na umývanú plochu. Aj tu platí, že čím väčší je tlak, tým je čistenie účinnejšie.

Zvolte si stupeň tlaku podľa povrchu, ktorý umývate

S vysokotlakovým čističom Kärcher K 5 Full Control Home budete na každom povrchu používať ten najvhodnejší tlak. Na výber máte z 3 stupňov, ako aj 1 stupeň pre čistiaci prostriedok. Stupeň tlaku sa nastavuje otočením pracovným nadstavcov Vario Power a možno ho prekontrolovať na LED kontrolke na pištoli pre maximálnu kontrolu. Zmena z vysokého tlaku na režim čistiaceho prostriedku prebieha bez výmeny pracovného nadstavca.

Vývoj ceny Kärcher K 5 FC Home (1.324-503.0)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.