Riwall REPW 120 SET - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
Riwall REPW 120 SET
 • Typ: Vysokotlakový čistič na kolieskach
 • Príkon: 1500 W
 • Maximálny prietok vody: 432 litrov / hod
 • Maximálny tlak: 120 bar
 • Dĺžka tlakovej hadice: 5 m
 • Dostupnosť: Skladom
76,73 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
zvaracky-obchod.sk

Nechcete platiť za niečo, čo nevyužijete a hľadáte jednoduchý čistič pre údržbu okolo domu? V tom prípade vám odporúčame zaradiť do zoznamu aj model Riwall REPW 120 SET. Ide o wapku s nízkou hmotnosťou, ktorá je ideálna na bežné čistenie.

Vapka ponúka príkon 1500 W, ktorý je postačujúci pre čistenie auta, zámkovej dlažby alebo terasy. Vďaka dobrému prietoku vody zvládnete vyčistiť aj väčšie. Veľkým plusom je bohaté príslušenstvo už v základnej výbave, akčný rádiu je na solídnej úrovni aj vďaka 5 metrovej tlakovej hadici a 5 metrovému prívodnému káblu.

Výhody

 • cenovo dostupná vapka na štandardné čistenie
 • nízka hmotnosť a praktické kolieska pre mobilitu
 • jednoduché ovládanie a praktický držiak na kábel
 • turbo dýza s otočným kotúčom v základnom balení

Nevýhody

 • slabší príkon, len na umývanie bežnej nečistoty
 • chýba plynulá regulácia tlaku vody

Záver recenzie: Základný model wapky, ktorý pri bežnom čistení nesklame

Čítať viac...

kde kúpiť
zvaracky-obchod.sk ⭐️ výpredaj tovaru → nájdete tu
⭐️ platba: kartou, online prevodom, dobierkou
⭐️ autorizovaný servis vybraných značiek
⭐️ najväčší eshop s predajom vybavenia dielne v ČR a SK
76,73 € Do obchodu zvaracky-obchod.sk

Čo o Riwall REPW 120 SET píše eshop

Ak potrebujete umyť zablatené koleso, špinavé pneumatiky auta, alebo pripraviť plastový záhradný nábytok na ďalšiu sezónu, uľahčite si prácu na maximum. Elektrickú tlakovú umývačku stačí pripojiť k zdroju vody, ktorým môže byť klasický vodovodný kohútik, alebo aj voda z vedra či priamo z rybníka. Plochý lúč vody môžete jednoduchým otočením dýzy podľa potreby rozšíriť. V prípade, že zápasíte s odolnými nečistotami, využite turbo dýzu s intenzívnym rotujúcim lúčom vody. Systém auto stop podľa situácie vypína motor kvôli úspore energie a menšej hlučnosti. Umývačka sa ľahko ovláda, dobre sa drží, má nízku hmotnosť a praktické pojazdné kolieska na rýchlu manipuláciu. V prípade potreby k nej v priebehu okamihu môžete pripojiť čokoľvek z bohatého príslušenstva.

Príjemná cena, nízka spotreba a viditeľný výsledok

Umývačka vám ponúkne lákavú kombináciu predností. Je veľmi spoľahlivá, praktická, účelná, má moderný dizajn, dobre a rýchlo sa s ňou pracuje. Môže ju používať celá vaša rodina. V priebehu chvíľky ju znovu zložíte do kompaktného tvaru a uložíte na svoje miesto.

Vyčistí aj odolné nečistoty

Čokoľvek okolo domu potrebujete upratať – vyčistiť dlažbu, umyť plastový nábytok, plot, alebo pripraviť bicykel na novú sezónu, umyť auto, kolieska na kosačke, alebo čokoľvek v dielni, tlaková umývačka si hravo poradí aj s odolnými a zaschnutými nečistotami.

Čerpadlo so samonasávaciou funkciou

Tento model je vybavený unikátnym kovovým čerpadlom, ktoré sa pýši samonasávaciou funkciou. Umývačku môžete v priebehu chvíľky pripojiť k vodovodnému kohútiku, alebo k studni, vodnej nádrži, vedru, sudu, k rybníku, záleží na aktuálnych možnostiach, ktoré máte práve k dispozícii.

Jednoduchá a rýchla manipulácia

Vďaka premyslenej konštrukcii je ovládanie umývačky veľmi jednoduché, intuitívne, pohodlné a ergonomické. Určite oceníte nízku váhu, rovnako ako praktické pojazdné kolieska. Umývačka má päť metrov dlhý elektrický kábel a päť metrov dlhú tlakovú hadicu. Dostanete sa všade, kam budete potrebovať.

Parametre produktu

Súhrn
Hmotnosť6.3 kg
VýrobcaRiwall
Max teplota vody40 °C
Navijaknie
Výkon1500 W
Max prietok432 l/hod
Maximálny tlak120 bar
Dĺžka prívodného kábla5 m
Dĺžka tlakovej hadice5 m
Priemyslovénie
Hladina hluku92 dB
Kolieskaáno

Vývoj ceny Riwall REPW 120 SET


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.