Klarstein Laurel 60 350 m³/h - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Klarstein Laurel 60 350 m³/h
 • výrobca: Klarstein
 • výkon odsávania: 350 m³/hod
 • počet rýchlostí: 3
 • maximálna hlučnosť: 64 dB
 • rozmery: 60 x 40 x 32,5 cm (Š x V x H)
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Komínové digestory
159,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Klarstein.sk

Klarstein Laurel je veľmi elegantný komínový digestor vyrobený v efektnom čiernom prevedení. Je vybavený klasicky 3 stupňami výkonu pomocou dotykového ovládacieho panela s digitálnym displejom. Jeho výhodou je tiež umiestnenie vpredu. Vďaka dômyselnému dizajnu odsávacieho komína bude mastnota a pach z vašej kuchyne odstránený mimoriadne rýchlo. Je vhodný pre montáž nad varnú zónu a jeho šírka je 60 cm.

Digestor disponuje aj osvetlením pracovného miesta pomocou LED, ktoré maximálne efektívne osvetľuje pracovnú plochu pod zariadením. Je možné využiť aj recirkuláciu, avšak pre toto odsávanie si musíte zakúpiť aj príslušný uhlíkový. Klarstein Laurel je tiež vybavený aj hliníkovým tukovým filtrom.

Výhody

 • 2-dielny komínový obklad v čiernej farbe: výška od 40 do 75 cm
 • umývateľný hliníkový filter, voliteľný filter s aktívnym uhlím
 • výklopný panel z čierneho bezpečnostného skla
 • jednoduché ovládanie na LED dotykovom paneli

Nevýhody

 • výkon odsávania len 350 m³/hod

Záver recenzie: Vzhľadom netradičný digestor, ktorý nielen krásne vyzerá, ale aj perfektne odsáva výpary z vašej kuchyne.

Čítať viac...

porovnanie cien
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
159,90 € Do obchodu Klarstein.sk
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
159,90 € Do obchodu Electronic-star.sk

Čo o Klarstein Laurel 60 350 m³/h píše eshop

Najlepší vzduch v kuchyni: odsávač pár Klarstein Laurel 60 prepožičia kuchyniam ušľachtilý vzhľad a rýchlo odstraňuje výpary a pachy pri varení. Odsávač pár Klarstein Laurel 60 sa s výkonom 65 W v recirkulačnej prevádzke stará o vzduch bez výparov v malých a stredných kuchyniach. Tri stupne odsávania dodávajú odsávací výkon až do 350 m³ za hodinu a prispôsobujú nástenný odsávač potrebám varenia. Výpary sú nasávané výkonným rámovým nasávaním Edge Performance, ušľachtilá sklenená predná strana ostáva počas prevádzky zatvorená. Obzvlášť praktická je konštrukcia tiahnúca sa smerom nahor so 60 cm širokým krytom s voľným priestorom pre hlavu, ktorý umožňuje voľný pohyb hlavy pri varení. Odsávač pár pritom nepotrebuje do hĺbky skoro žiadne miesto. Pomocou dotykového ovládania na prednej strane sa ovláda odsávanie a osvetlenie. Časovač odsávania vetrá ešte od 1 do 9 minút a potom sa sám vypne. Odsávač sa pritom ovláda jednoducho cez integrované dotykovú ovládaciu plochu. Zapínateľné svetlo s 1,5 W LED svetlami zaisťuje dobrú viditeľnosť na sporáku. Popri silnému výkonu presviedča odsávač pár Klarstein Laurel 60 ako luxusná časť kuchynského vybavenia: biela predná časť s výklopným panelom z lesklého bezpečnostného skla mu prepožičiava moderný vzhľad, ktorý je doplnený dvojdielnym krytom na komín. Výkonný, sklenený luxus do kuchyne. Odsávač pár môže byť prestavaný na prevádzku s obehovým vzduchom pomocou aktívneho uhlíkového filtra (produkt: 10032844).

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniekomínový odsávač páry, Čierne digestory
VýrobcaKlarstein
Typ digestorakomínové
Šírka60 cm
Farbačierne
Vlastnosti
Recirkuláciaáno
Osvetlenieáno
Displejáno

Vývoj ceny Klarstein Laurel 60 350 m³/h


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.