LG SJ3 - krátka recenzia

24. septembra 2020 0
LG SJ3
  • celkový výkon vo W: 300
  • Bluetooth: áno
  • systém reproduktorov: 2.1
  • HDMI Video vstupy: nie
  • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Soundbary
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Model LG SJ3 ovládate jednoducho pomocou televízneho ovládača, ale samozrejme má aj svoj vlastný ovládač. Technológia  Adaptive Sound Control v reálom čase analyzuje aktuálne prehrávanie a prispôsobí zvuk tak aby bol maximálne jasný. Zvuk je vždy perfektne vyvážený s presnou frekvenciou vďaka  funkcii LG Auto Sound Engine. Ide takisto o bezdrôtové zariadenie, ktoré pripojíte k vášmu televízoru prostredníctvom Bluetooth, okrem toho je vybavený USB a optickým vstupom. Elegantný, štíhly dizajn zapadne do akéhokoľvek interiéru.

Výhody

  • skvelý zvuk
  • žiadne zbytočné káble
  • automatické zapínanie a vypínanie

Nevýhody

  • optický kábel nie je súčasťou balenia

Záver recenzie: Obľúbená značka za rozumnú cenu, ktorá je vo vynikajúcom pomere k parametrom.

Čo o LG SJ3 píše eshop

Rýchle a jednoduché nainštalovanie, mimoriadne kvalitný zvuk, nadčasový štýlový design, kompaktné rozmery, ovládanie hlasitosti prostredníctvom televízneho ovládača. K tomu pripočítajte automatické zapínanie i vypínanie a vynikajúci pomer ceny a výkonu. Výsledkom je tento soundbar, ktorý vďaka technológii Adaptive Sound Control dokáže v reálnom čase analyzovať to, čo práve počúvate. Počas dialógu zvuk automaticky prispôsobí tak, aby bol maximálne čistý. Pokiaľ sa práve venujete hudbe alebo sledujete akčné scény, zariadenie ich umocní zvýšením hlasitosti. Nahlas či potichu, zakaždým si môžete byť istí bezchybne vyváženým zvukom s presnou frekvenciou. Soundbar totiž disponuje funkciou LG Auto Sound Engine. Oddajte sa nezabudnuteľnému zvukovému zážitku – osamote alebo v spoločnosti priateľov.

Technológia ASC

Technológia Adaptive Sound Control dokáže v reálnom čase zanalyzovať obsah, ktorý práve vnímate. Počas dialógov prispôsobí zvuk tak, aby bol krištáľovo čistý. Pokiaľ identifikuje hudbu alebo akčné scény, ich efekt umocní zvýraznením hlasitosti.

Dokonale vyvážený zvuk

Nahlas alebo potichu, zakaždým sa môžete spoľahnúť na mimoriadne vyvážený zvuk s presnou frekvenciou. Zariadenie totiž ponúka funkciu LG Auto Sound Engine, ktorá v záujme sprostredkovania čo najdokonalejšieho zážitku zvuk neustále optimalizuje.

Pôsobivý design v každom smere

Zásluhou jednoduchých línií, elegantného čierneho prevedenia a nadčasového designu sa soundbar stane vítanou súčasťou vášho interiéru. Či už ho umiestnite priamo pod televízor alebo kamkoľvek v priestore, vždy zaistí ten najlepší možný zvuk a výnimočný vizuálny zážitok.

Kedykoľvek k dispozícii

Zariadenie začne prehrávať zvuk v okamihu, keď dôjde k jeho prenosu prostredníctvom Bluetooth. Pripravte sa na nezabudnuteľný pôžitok.

Variabilné ovládanie

Súčasťou soundbaru je samostatný diaľkový ovládač. Pokojne však môžete použiť štandardný televízny k zariadeniam značiek LG, Sony, Philips, Sharp, Panasonic, Vizio, Toshiba a Samsung.

Rýchle pripojenie

K soundbaru sa možno pripojiť pomocou USB rozhrania, optického kábla, vstupu v prenosnom zariadení či Bluetooth.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaLG
Celkový výkon RMS300 W
So subwooferománo
Bluetootháno
Wi-Finie
Multiroomnie
Výkon subwoofera200 W
Systém reproduktorov2.1
Prehrávanie MP3áno
FM tunernie
Vstupy/výstupy
HDMInie
USBáno
Optický vstupáno

Vývoj ceny LG SJ3


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.