Masážny prístroj Wellneo Shiatsu Swing na chrbát a ramená (recenzia)

Petra Lyžičiarová Recenzia 8. decembra 2021 0
Masážny prístroj Shiatsu Swing na chrbát a ramená
 • Počet masážnych programov: 3
 • Možnosť nastavenia dĺžky masáže: nie
 • Spôsob ovládania: diaľkový ovládač
 • Vyhrievanie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Masážne prístroje
99,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
wellneo.sk

Masážny prístroj je pomocník na domáci wellness, ktorého ocenia ľudia so sedavým zamestnaním či seniori trpiaci stuhnutosťou v rôznych častiach chrbta, ramien či krku. Ich výhodou je, že ich máte kedykoľvek k dispozícii a masáž si môžete dopriať v pohodlí domova napríklad aj pri sledovaní televízie či čítaní knihy. Masážne prístroje na domáce použitie sú skladné a jednoducho sa ovládajú, a tak sú vhodné aj pre menej technicky zdatných ľudí a potešia aj ako darček.

Masážny prístroj Shiatsu Swing na chrbát a ramená vykonáva nový typ kolísavej shiatsu masáže, ktorá je zameraná na väčšiu časť chrbta. Masážny prístroj je totiž dostatočne vysoký na to, aby ste ho mohli použiť na masírovanie celého chrbta od kostrče až po ramená a krk. Prístroj vám tiež môže masírovať stehná a oblasť zadku. Okrem samotnej shiatsu masáže prístroj disponuje funkciami valcovania, vibračnej masáže a vyhrievania. Zaujímavosťou sú pružné masážne hlavice, ktoré kopírujú zakrivenie chrbtice, vďaka čomu by mala byť masáž dôkladnejšia a hlbšia.

Čítať viac...

kde kúpiť
wellneo.sk ⭐️ populárne produkty známe z televízie
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
99,99 € Do obchodu wellneo.sk

Charakteristika masážneho prístroja Wellneo Shiatsu Swing

Masážny prístroj Wellneo Shiatsu Swing patrí medzi masážne prístroje od spoločnosti Wellneo. V jej ponuke nájdete niekoľko masážnych prístrojov a masážnych podložiek, napríklad 3D Shiatsu masážny prístroj, či masážnu podložku chrbta a krku Shiatsu 5v1 alebo masážnu podložku na chrbát 4v1 Shiatsu Total. Jednotlivé modely sa od seba líšia rozsahom masírovanej oblasti, typmi masáže a funkciami.

Masážny prístroj Wellneo Shiatsu by sme mohli považovať za niečo medzi masážnym prístrojmi a masážnymi podložkami. Poďme sa naň teda pozrieť podrobnejšie.

Masážny prístroj Shiatsu Swing na chrbát a ramená

Masážny prístroj Shiatsu Swing na chrbát a ramená

 

Masážny prístroj Shiatsu Swing na chrbát a ramená vám umožní vychutnať si chvíle oddychu a uvoľnenia a dopriať si masáž bez toho, aby ste museli opustiť domov. Masáž pomocou prístroja Wellneo vám pomôže uvoľniť napätie a zbaviť sa stresu, ktorý môže viesť k podráždeniu a dokonca až k bolestiam svalov. Prístroj vám vymasíruje prakticky celý chrbát, pretože je schopný pokryť plochu od krížovej časti chrbta až po ramená a krčnú chrbticu.

Masážny prístroj Shiatsu Swing pri používaní

Masážny prístroj Shiatsu Swing môžete použiť prakticky kdekoľvek

 

Ako funguje masážny prístroj Shiatsu Swing

Masážny prístroj Wellneo Shiatsu Swing sa zameriava na masáž chrbta a ramien a vďaka veľkej ploche je vhodný aj pre ľudí trpiacich bolesťami v oblasti bedrovej chrbtice. Prístroj je vybavený nastaviteľnými a flexibilnými masážnymi hlavicami, ktoré sú schopné prispôsobiť sa prirodzenému zakriveniu chrbtice. Masáž pomocou Wellneo Shiatsu Swing je precízna a viete ho nastaviť tak, aby sa zameral na všetky miesta, ktoré potrebujete premasírovať.

Wellneo Shiatsu Swing vykonáva hĺbkovú masáž oblasti od kostrče až po krk, pričom si viete zvoliť tri programy automatickej masáže. K jeho funkciám patrí aj vyhrievanie, ktoré zvyšuje priaznivé účinky masáže. Na výber máte kolísavú Shiatsu masáž, masáž technikou valcovania a vibračnú masáž.

Funkcie Wellneo Shiatsu Swing

Funkcie Wellneo Shiatsu Swing

 

Masážny prístroj môžete nastaviť na 4 masážne zóny:

 • bedrovú oblasť chrbta
 • celý chrbát
 • zadok a stehná
 • hornú časť chrbta

Okrem toho si môžete zvoliť bodovú masáž, čo je vlastne prispôsobiteľná možnosť, ktorá sa zameriava na premasírovanie konkrétneho bodu na chrbte. Intenzitu masáže si môžete nastaviť pomocou diaľkového ovládania.

Samotné použitie prístroja je jednoduché a keďže je masážny prístroj prenosný, použiť ho môžete prakticky kdekoľvek. Stačí ho zapojiť do elektriky a umiestniť na stoličku, do kresla alebo na gauč. Potom sa už len stačí pohodlne usadiť, prístroj zapnúť a zvoliť si pomocou diaľkového ovládania typ a intenzitu masáže. Po skončení masáže odporúčame ešte zvoliť režim nahrievania, ktoré posilní účinok samotnej masáže.

Pozrite si video zobrazujúce používanie masážneho prístroja:

Wellneo® Shiatsu Swing & Shoulder Massager

 

Recenzie a skúsenosti s masážnym prístrojom Shiatsu Swing

Zisťovali sme, ako sú s masážnym prístrojom spokojní zákazníci, ktorí si ho zadovážili, a tak sme našli niekoľko recenzií na masážny prístroj Shiatsu Swing. Všetky recenzie a skúsenosti, ktoré sme našli, boli pozitívne. Zákazníci boli masérskymi schopnosťami prístroja príjemne prekvapení a oceňovali dôslednosť masáže a tiež jej rozsah.

Recenzie na Wellneo Shiatsu Swing

Ďalší zákazník sa podelil o svoju skúsenosť s úľavou od bolesti chrbtice po celom dni v práci, ktorej sa dočkal po použití masážneho prístroja Wellneo Shiatsu Swing.

Skúsenosť s masážnym prístrojom Wellneo Shiatsu Swing

Samozrejme, nič nie je dokonalé a aj na masážnom prístroji Wellneo Shiatsu Swing by sme mohli nájsť nejakú chybičku krásy. Jednou z nich, hoci nie nejakou výraznou, by mohlo byť ovládanie prístroja. Ovládač je totiž v anglickom jazyku, čo môže byť trošku problematické pre staršie ročníky, avšak s trochou cviku by ovládanie mali bez problémov zvládnuť.

Masážny prístroj Shiatsu Swing po zložení

Masážny prístroj Shiatsu Swing je skladný a dobre prenosný

 

Porovnanie s podobnými modelmi Wellneo

Wellneo má vo svojej ponuke viacero typov masážnych prístrojov a podložiek. Ak by sme ho mali porovnať s masážnymi zariadeniami s podobnými funkciami, vybrali by sme si do porovnania masážnu podložku chrbta a krku Shiatsu 5v1 a masážnu podložku na chrbát 3v1 Shiatsu Total. Pozrite sa, čím sa jednotlivé modely od seba odlišujú.

 

NázovWellneo Shiatsu Swing           Wellneo Shiatsu 4v1   Wellneo Shiatsu 5v1
Počet masážnych programov3 + vyhrievanie3 + vyhrievanie4 + vyhrievanie
Oblasti masírovania444
Funkcia vyhrievaniaÁnoÁnoÁno
ČasovačNieÁnoÁno
Nastavenie intenzity masážeÁnoÁnoÁno
Bodová masážÁnoÁnoÁno
Cena99,99 €159,99 €239,99 €

Ako môžete vidieť, z hľadiska technických parametrov a funkcií sa jednotlivé modely masážnych podložiek od Wellneo Shiatsu Swing výrazne neodlišujú. To, čím sa Wellneo Shiatsu Swing líši od zvyšných dvoch prístrojov je spôsob pohybu, ktorý prístroj pri masáži vykonáva.

Spôsob masáže pomocou Wellneo Shiatsu Swing

 

💡 TIP: Chcete si dopriať ešte väčší relax a komfort? V tom prípade vám odporúčame siahnuť po masážnej podložke Wellneo Shiatsu 5v1.

 

Časté otázky

Tu sú odpovede na niekoľko najčastejších otázok, ktoré môžu zaujímať záujemcov o kúpu masážneho prístroja Wellneo.

Je prístroj vhodný na každodenné používanie?

Áno, v prípade, že zákazník nemá žiadne zdravotné problémy, je prístroj vhodný aj na denné používanie.

Ako by mala vyzerať starostlivosť o masážny prístroj?

Prístroj sa čistí klasicky mokrou handričkou a nevyžaduje špeciálnu údržbu.

Je možné využívať funkciu masáže a terapie teplom zároveň?

Áno, samozrejme, všetky funkcie sa môžu spustiť samostatne alebo zároveň.

 

Zhodnotenie na záver

Masážny prístroj Wellneo Shiatsu Swing je cenovo dostupné zariadenie s rôznymi funkciami, ktoré sa postará o váš relax a úľavu od bolestí chrbta. Ponúka masáž až štyroch rôznych zón a viete si ho nastaviť tak, aby vám masíroval aj konkrétne miesto na chrbte. Okrem toho, že máte na výber rozličné typy masážnych techník, prístroj disponuje aj funkciou vyhrievania, ktorá posilní účinok masáže. Oceňujeme skladnosť a prenosnosť prístroja, vďaka čomu ho môžete používať prakticky kdekoľvek. Masážny prístroj Wellneo budú vedieť využiť seniori i ľudia so sedavým zamestnaním, ale aj športovo aktívni ľudia.

 

💡 Názor odborníka

Michaela KuchtováDodomacnosti.sk: Môžeme tento prístroj považovať za náhradu masáže masérom?

Odpovedala nám Michaela Kuchtová z Wellneo: „Sčasti áno, prístroj masíruje celý chrbát/krk, resp. dá sa masáž zamerať aj len na určité časti ako chrbát, šiju a ramená a kríže. Ak je však problém zákazníka komplexnejší, vyžaduje si predsa len ruky skúseného maséra. Prístroj sa nevie na problém zamerať, ale vie mu pravidelným masírovaním predchádzať.“

V našej recenzii na masážnu podložku Wellneo Shiatsu 5v1 nájdete celý rozhovor.

Výhody

 • jednoduché použitie
 • skladný a prenosný
 • cenovo dostupný
 • masíruje 4 oblasti a má možnosť bodovej masáže
 • funkcia vyhrievania

Nevýhody

 • diaľkový ovládač má popis v anglickom jazyku

Záver recenzie: Cenovo dostupný masážny prístroj so štyrmi rôznymi typmi masáží a funkciou vyhrievania, pomocou ktorého premasírujete stehná, zadok a celý chrbát až po ramená a krk.

Hodnotenie autora
 • Funkcie
 • Ovládanie
 • Skladnosť
 • Cena
4.4
Vývoj ceny Masážny prístroj Shiatsu Swing na chrbát a ramená


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.