Materasso PREZIDENT EXTRA LUX T3 - krátka recenzia

18. apríla 2021 0
Materasso PREZIDENT EXTRA LUX T3
 • výrobca: Materasso
 • typ matraca: sendvičový
 • počet zón: neudáva
 • stupeň tvrdosti: stredne tvrdý
 • nosnosť matraca: 95 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Matrace
179,20 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Materasso PREZIDENT EXTRA LUX T3 je obľúbený sendvičový matrac určený najmä pre deti a juniorov. To vysvetľuje aj jeho nízku nosnosť 95 kilogramov. NIGHTFLY pena na povrchu vás príjemne tvaruje. Tvrdý stred jadra je tvorený PUR-penou vysokej hustoty, spolu s kokosovým vláknom poskytuje vysokú oporu chrbtice. Matrac je určený na lamelový rošt, nepolohovateľný.

Vynikajúci matrac Materasso PREZIDENT EXTRA LUX T3  je vyrobený z klasických materiálov, ktorý vám poskytne výborné vlastnosti za rozumnú cenu. Disponuje odnímateľným poťahom DAMAŠEK, ktorý je určený len na chemické čistenie. Celková výška matraca je 16 centimetrov.

Výhody

 • NIGHTFLY pena na povrchu príjemne tvaruje telo
 • tvorený PUR-penou vysokej hustoty a kokosovým vláknom
 • odnímateľný a prateľný poťah DAMAŠEK na zips
 • PUR-pena s hustotou 28 kg/m3

Nevýhody

 • nízka nosnosť matraca
 • vhodný len na lamelový rošt
 • vhodný len pre deti

Záver recenzie: Tvrdý matrac pre deti a juniorov za rozumnú cenu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
179,20 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Materasso PREZIDENT EXTRA LUX T3 píše eshop

Zdravotné matrace MATERASSO PRE JUNIOROV

MATERASSO matrac - Prezident extra lux T3

Obľúbený kvalitný sendvičový matrac preferujú zákazníci, ktorí hľadajú tvrdé spanie. NIGHTFLY pena na povrchu Vás príjemne tvaruje. Tvrdý stred jadra je tvorený PUR-penou vysokej hustoty, spolu s kokosovým vláknom poskytuje vysokú oporu chrbtice. Odzipsovateľný poťah DAMAŠEK je určený len na chemické čistenie. Použitie matraca na lamelový rošt.  odzipsovateľný poťah ALOE VERA prešitý s PES vláknom – gramáž 200 g/m2; komfortná mäkčená pena NIGHTFLY; PUR-pena s hustotou 28 kg/m3 – T3,ELIOCELL pena s hustotou 35 kg/m3 – T4; prírodné kokosové vlákno; doporučený rošt – lamelový, nepolohovateľný

 • VÝŠKA: 16 CM
 • ZÁŤAŽ: 95 KG

Výrobok je pred odoslaním prekontrolovaný a výrobca naň poskytuje záruku.

Záruka sa poskytuje na dobu, ktorá je bližšie uvedená v záručnom liste. Záruka začína platiť dňom predaja.

Záruka sa nevzťahuje na poškodenie na výrobku spôsobené nedodržaním návodu na použitie.

Záruka 3 roky na nepreležanie jadra je platná len vtedy, ak matrac leží na vhodnom rošte.

PUR-PENA patrí medzi základné materiály pri výrobe matracov; jej vlastnosti sa používaním menia. Pri prvom použití vyniká tuhosťou, ktorá sa používaním mení k príjemnejšiemu komfortu pri ležaní. Je vyrábaná z kvalitných surovín a ma­teriálov, bezpečnou technológiou nepoškodzujúcou ozónovú vrstvu. Je to zdravotne nezávadný materiál, ktorý sa bežne používa v detských postieľkach, v nemocniciach a aj v našich matracoch. Problém pri životnosti PUR-pien je požívanie nízkych hustôt iba okolo 20 kg/m3 v nosných častiach matracov. V našich výrobkoch nepoužívame PUR-penu nižšej hustoty ako (25 kg/m3).

ELIOCELL – špeciálna PUR-pena s hustotou 35 kg/m3.

SANITIZED – úprava peny, ktorá likviduje baktérie, pliesne a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy zaistí skutočne zdravé a čisté prostredie pre spánok. Prvýkrát v histórii máte s touto úpravou peny možnosť zvoliť si nielen anti­bakteriálny poťah na matracoch, ale tiež matracové jadro.

NIGHTFLY – pena špičkových parametrov, ktorá sa vyrába exkluzívnou vodnou vypeňovacou metódou. Vyniká vysokou bodovou elasticitou a odolnosťou voči deformáciám. Pri použití v matraci sa stane jeho povrch príjemný, so zabezpečením optimálnej opory chrbtice. Prepracovanejší proces vypeňovania peny NIGHTFLY jej dáva výnimočný komfort.

ALOE VERA Poťahová látka s výťažkami z tejto rastliny obsahuje prevažne enzýmy, minerálne látky a aminokyseliny, ktoré veľmi pozitívne pôsobia na pokožku a posilňujú relaxačné účinky spánku. Pranie do 60?°C.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaMaterasso
Typ matracasendvičový
Tvrdosť matracatvrdosť 3 - stredne tvrdé
Nosnosť matraca95 kg

Vývoj ceny Materasso PREZIDENT EXTRA LUX T3


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.