Delimano Joy – výkonný multifunkčný mlynček na mäso (recenzia)

Veronika Štrbová Recenzia 19. septembra 2021 0
Mlynček na mäso Delimano Joy
 • výrobca: Delimano
 • rýchlosť mletia: 0,8 kg / min
 • spätný chod: áno
 • priemer otvorov kotúčov : 3,0 – 4,5 – 8 mm
 • výkon: 1800 W
 • hlučnosť: 85 dB
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mlynčeky na mäso
79,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Delimano.sk

Mlynček na mäso Delimano Joy vám pomôže pripraviť rôzne obľúbené pochúťky z mäsa a to rýchlo a jednoducho. Stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašej domácnosti a využijete ho samozrejme aj inak, ako len na klasické mletie mäsa. Zvládne toho oveľa viac.

Mlynček na mäso je dodávaný s tromi hliníkovými nadstavcami na rôznu hrúbku namletého mäsa. Okrem toho obsahuje tiež posúvač potravín a adaptér na výrobu klobás. Mlynček má perfektný výkon 1800 W a dokáže spracovať až 0,8 kg mäsa za jednu minútu.

Čítať viac...

porovnanie cien
Delimano.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
79,90 € Do obchodu Delimano.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
79,90 € Do obchodu TopShop.sk

Základné informácie

Delimano Joy mlynček na mäso je skvelý pomocník, ak si chcete pripraviť svoje obľúbené pokrmy z mletého mäsa. Čo by ste povedali na chutné domáce hamburgery či tradičné bolonské špagety? Stačí len namlieť čerstvé mäso a pustiť sa do varenia. Mlynček na mäso má perfektný výkon 1800 W, vďaka ktorému dokáže nielen rýchlo, ale aj efektívne spracovať až 0,8 kilogramu mäsa za jednu minútu. Patrí preto medzi obľúbené modely mlynčekov na mäso u zákazníkov.

Mlynček Delimano Joy má pevnú a stabilnú konštrukciu, je vyrobený z kombinácie plastu a hliníka. Nadstavce sú hliníkové. Čo je nevýhodou pri tomto výrobku, náhradné diely sa nedajú dokúpiť. Ak sa vám však mlynček pokazí, nie je problém s jeho reklamáciou.

➡️ Ďalšie informácie:

Výkon1800 W
Rýchlosť mletia800 g / 1 minútu
Hmotnosť3,7 kg
Rozmery33,9 x 18 x 42,1 cm (Š x V x H)
Spätný chodáno
Počet kotúčov3
Napätie220 – 240 V
Hlučnosť 85 dB

 

Ako používať mlynček na mäso Delimano Joy

Mlynček na mäso Joy poskytuje rýchlu a jednoduchú prípravu rôznych mäsových pokrmov. Dokáže toho však oveľa viac, ako len pomlieť mäso. Môžete vďaka nemu pomlieť aj orechy či pripraviť domáce klobásy alebo mäsové rolky. Má naozaj multifunkčné využitie, pretože ho dokážete použiť aj na mletie ovocia či zeleniny, napríklad pri výrobe domáceho džemu alebo kečupu.

 

Mlynček na mäso Delimano Joy pomelie aj ovocie na váš džem

Pripravte si chutný džem vďaka mlynčeku Delimano Joy

 

➡️ Použitie mlynčeka:

 1. Namontujte plniacu trubicu do hlavnej jednotky. Vložte ju do tela zariadenia, zarovnajte drážky, zatlačte a následne ju otočte proti smeru hodinových ručičiek úplne na doraz, budete počuť kliknutie.
 2. Zmontujte šnekový hriadeľ, mlecí nôž, mlecí disk a poistnú maticu. (Pri montáži sa uistite, že okraj noža smeruje k mleciemu disku. Nikdy nôž nezakladajte naopak).
 3. Nasaďte lievik na plniacu trubicu.
 4. Skontrolujte, či je spínač v pozícii “O”, a zapojte zariadenie do elektrickej siete.
 5. Prepnite spínač do polohy “ON” (šnekový hriadeľ a mlecí nôž sa začnú otáčať), keď zariadenie normálne funguje, vložte do lievika kúsok mäsa a postupne ho zatláčajte nadol posúvačom potravín.

 

Tlačidlo na mlynček na mäso Delimano Joy

Dávajte pozor, aby bol spínač vždy v správnej polohe

 

Spätný chod

Pri používaní akéhokoľvek mlynčeka na mäso sa stáva, že sa mäso zasekne vo vnútri prístroja. Vďaka funkcii spätného chodu sa vám to s mlynčekom Delimano Joy nestane. Zabudnite preto na rozoberanie a nehygienické ručné vyberanie potravín, teraz stačí jednoducho zapnúť spätný chod a problém bude vyriešený.

 

Recept na domáce klobásy

Ako sme už spomenuli, mlynček na mäso Delimano Joy je, okrem iného, skvelý na výrobu domácich klobás. Ak by ste si ich chceli pripraviť aj vy, máme pre vás jeden recept aj s postupom, ako na to.

💡 Domáce klobásy

Nadstavec na výrobu klobás pre Delimano Joy mlynček na mäso

Mlynček na mäso Delimano Joy

Ingrediencie:

 • 10 kg mäsa (bôčik, pliecko)
 • 20 dkg soli
 • 12 dkg sladká červená paprika
 • 2 dkg štipľavá červená paprika
 • 4 dkg mleté čierne korenie
 • 2 dkg mletá rasca
 • 4 dkg čerstvý cesnak
 • bravčové črevá

Postup:

Mäso nakrájajte na menšie kúsky a pomeľte v mlynčeku na mäso Delimano Joy. Následne pridajte soľ, všetky koreniny a cesnak. Všetko poriadne premiešajte. Aby sa vám zmes lepšie miešala, pridajte asi 2 dcl vody. Nechajte nejaký čas odstáť a zmesou začnite plniť bravčové črevá.

 

Doplnky k mlynčeku na mäso

Nadstavce

Mlynček na mäso Delimano Joy je dodávaný spolu s tromi nadstavcami na mletie, z ktorých každý má iný rozmer. Môžete si preto potraviny namlieť presne podľa vašich potrieb. A to buď nahrubo, na stredne hrubo alebo najemno. Nech si zvolíte akýkoľvek rozmer, vždy sa dočkáte perfektného výsledku.

 

Okrem týchto nadstavcov disponuje mlynček na mäso aj ďalšími špeciálnymi nadstavcami. Tie využijete na prípravu chutných domácich klobás alebo mäsových roliek. Na to, aby ste mäso mohli bezpečne pomlieť, obsahuje mlynček samozrejme aj posúvač potravín. So všetkými týmito pomocníkmi si môžete pripraviť skvelé pochúťky, aké len budete chcieť.

Všetky nadstavce na mlynček na mäso Delimano Joy

 

Údržba mlynčeka

Mlynček na mäso Delimano Joy môžete rozobrať a jeho súčiastky umyť v umývačke riadu (nie však všetky časti). Čo je vždy dôležité, pred čistením odpojte prístroj z elektrickej siete. Odmontujte plniacu trubicu, mlecí nôž, mlecí disk, poistnú maticu, lievik na klobásky, kužeľ a tvarovač na kebbe, prítlačný piest, lievik a podobne – všetko príslušenstvo okrem hlavnej jednotky a ponorte ich do vody a umyte. Alebo vložte do spomínanej umývačky riadu. Mlecí nôž je ostrý, buďte pri čistení a manipulácii opatrní.

Vonkajší povrch hlavnej jednotky utrite navlhčenou handričkou a potom dôkladne osušte. Pri čistení nikdy neponárajte telo zariadenia do vody. Oceľové mlecie disky vyžadujú extra starostlivosť, aby sa zabránilo korózii. Aby ste predišli ich zhrdzaveniu, odporúčame vám ich po umytí dôkladne utrieť dosucha a pred uskladnením potrieť ľahkou vrstvou oleja alebo tuku. Pred každým použitím ich dôkladne umyte.

Pozor: Plniaca trubica, poistná matica, šnekový hriadeľ, veľký mlecí disk, stredný mlecí disk ani malý mlecí disk nie sú podľa výrobcu vhodné do umývačky riadu (zvyšné časti áno). Umyte ich vodou so saponátom a dôkladne osušte handričkou.

 

Recenzie na Delimano Joy mlynček na mäso

Rovnako ako pri iných produktoch, aj pri tomto mlynčeku na mäso nájdete na internete rôzne recenzie zákazníkov. Potvrdia vám kvalitu produktu, čo sa týka výkonu. Mletie na mlynčeku je jednoduché a rýchle. Ani čistenie nie je vôbec zložité a konštrukcia je pevná a stabilná. Čo môže byť nevýhodou mlynčeka na mäso, jeho náhradné diely sa nedajú dokúpiť. Preto, ak sa vám pokazí, treba ho reklamovať. S reklamáciou nemá výrobca žiadne problémy. Rušiť vás môže aj hlasitosť mlynčeka, pretože dosahuje 85 dB, čo je dosť. Avšak, pri takom výkone, čo dokáže ponúknuť, je to zanedbateľný údaj.

 

Skúsenosti s mlynčekom na mäso Delimano Joy Recenzie zákazníkov na Delimano Joy mlynček na mäso

Viac recenzií → nájdete tu

 

Zhodnotenie na záver

Delimano Joy mlynček na mäso vám rýchlo a jednoducho pomôže pomlieť mäso, orechy, ovocie či zeleninu. Hoci je trochu hlučnejší, má skvelý výkon a dokáže spracovať až 0,8 kilogramu potravín za jednu minútu. Mlynček na mäso je stabilný a pevný a dodávaný s niekoľkými nadstavcami. Nevýhodou je, že jeho náhradné diely sa nedajú dokúpiť. Tento produkt kúpite už od 79,90 €. Môžme povedať, že patrí do strednej cenovej kategórie a svoj účel spĺňa perfektne.

 

💡 TIP: Ako určite viete, značka Delimano má vo svojej ponuke mnoho ďalších pomocníkov do kuchyne. Pozrite si testy kuchynských robotov, alebo fritéz, v ktorých porovnávame aj produkty Delimano s ostatnými značkami.

Výhody

 • stabilná a pevná konštrukcia
 • multifunkčné využitie vďaka rôznym nadstavcom
 • výborný výkon 1800 W
 • rýchle a jednoduché mletie potravín
 • ľahká údržba, niektoré diely sú vhodné do umývačky riadu

Nevýhody

 • trochu hlučnejší
 • nedajú sa zakúpiť náhradné diely

Záver recenzie: Multifunkčný mlynček na mäso ponúka dobrý pomer ceny a výkonu. Treba však rátať s tým, že nie je možné dokúpiť náhradné diely.

Hodnotenie autora
 • Dizajn
 • Cena
 • Rýchlosť mletia
 • Výkon
 • Možnosti využitia

Súhrn

Multifunkčný mlynček na mäso ponúka dobrý pomer ceny a výkonu. Treba však rátať s tým, že nie je možné dokúpiť náhradné diely.

4.1

Mlynček na mäso Delimano Joy

✅ Cena: 79,90 €

Chcem Delimano Joy Delimano.sk
Vývoj ceny Delimano Joy


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.