Pás na chudnutie Bodyshaper Gymbit – recenzia

Petra Lyžičiarová Recenzia 16. októbra 2021 0
Pás na chudnutie Bodyshaper Gymbit
 • Napájanie: pomocou priloženej batérie
 • Počet stupňov intenzity: 5
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Posilňovače brucha
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Spevniť problematické partie na vašom tele môžete nielen cvičením, ale vhodne vám môže poslúžiť aj pás na chudnutie Gymbit Bodyshaper. Ide o pomôcku, ktorá je určená na spevňovanie a vytvarovanie celého tela, pričom využíva elektrickú stimuláciu svalstva (EMS). Pomocou tejto špeciálnej technológie je možné dosiahnuť stimulovanie konkrétnych svalov a následne ich rýchlo a efektívne spevniť.

Gymbit pás na chudnutie nie je cenovo náročný a používa sa veľmi jednoducho. Keďže je bezdrôtový, môžete ho mať na sebe prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Navyše je diskrétny, a tak ho pod oblečením nevidno. Tento pás na chudnutie je úplne bezpečný a jeho nosenie je pohodlné, keďže je vybavený mäkkými a flexibilnými vankúšikmi. Na výber máte 5 úrovní intenzity a pás Gymbit môžete použiť nielen na posilňovanie vami vybraných partií, ale aj na relaxačnú masáž. Zariadenie je vhodné tak pre začiatočníkov, ako i pre pokročilých cvičencov a používať ho môžu ženy aj muži.

Základné informácie

Pás na chudnutie a formovanie postavy Gymbit Bodyshaper je všestranná náplasť využívajúca elektrickú stimuláciu svalstva. Využiť ju môžete na spevnenie a posilenie svalstva na celom tele – použiť ju môžete na brucho, ramená, zadok, stehná i chrbtové svalstvo. Gymbit Bodyshaper je prenosný a bezdrôtový, takže jeho používanie je pohodlné a tiež bezpečné. Zdrojom energie je batéria, ktorá je súčasťou balenia.

Pás na chudnutie Gymbit je vhodný pre každého, kto chce spevniť a vytvarovať svoju postavu. Platí však, že lepšie výsledky dosiahnete, keď zaradíte do svojho denného programu aj cvičenie. Pás na chudnutie a formovanie postavy Gymbit funguje na princípe technológie elektrickej stimulácie svalstva, ktorá pomáha nielen pri tréningu, ale aj pri rehabilitácii, keďže svaly jemne masíruje.

Niekoľko informácií o páse na chudnutie Gymbit:

 • je vhodný spevnenie rôznych svalových partií
 • vďaka masážnej funkcii pôsobí relaxačne
 • pri svaloch na chrbte kombinuje tréning s rehabilitáciou
 • účinky sa dostavia už pri 20 minútach používania denne
 • ak chcete spevňovať svaly ešte efektívnejšie a výsledky dosiahnuť rýchlejšie, je vhodné kombinovať používanie pásu s cvičením

Parametre zariadenia:

Určenieposilňovanie svalov celého tela, masáž
Počet stupňov intenzity5
Napájaniepomocou priloženej batérie

 

Ako sa používa

Vibračný pás na chudnutie Gymbit Bodyshaper sa používa veľmi jednoducho a zvládnete to aj v prípade, že nie ste technický typ. Pred prvým použitím vložte do pásu batériu priloženú v balení. Potom už len pás umiestnite na tú časť tela, ktorú chcete precvičiť a spevniť, prípadne masírovať, a môžete pás spustiť. Predtým, ako si pás na telo pripevníte, je vhodné pokožku umyť a utrieť do sucha. Vybrať si môžete z jednej z piatich úrovní intenzity, pričom jeden cvičebný program trvá 20 minút.

Zariadenie je možné vďaka kompaktným rozmerom používať prakticky kdekoľvek. Navyše je pod oblečením neviditeľné, a tak okolie ani nemusí vedieť o tom, že práve cvičíte. Pokojne môžete cvičiť v pohodlí svojho domova, ale i na cestách. Výborné je, že okrem pasívnej možnosti používania, kedy máte na sebe pás pripevnený a nič iné nerobíte, ho môžete používať aj aktívne počas cvičenia. Môžete s ním cvičiť štandardné cviky, ale tiež ho môžete používať počas chôdze či behu.

 

Komu je určený

Pás na chudnutie Gymbit je vhodný pre každého, kto chce spevniť svoju postavu a nechce pritom stráviť hodiny v posilňovni. Môžu ho používať ženy i muži a je vhodný pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Výborný je tiež pre ľudí, ktorí často cestujú a na cvičenie jednoducho nemajú čas.

Jeho veľkou výhodou je, že je prenosný a bezkáblový, a tak ho môžete diskrétne používať naozaj kdekoľvek. Pri pohybe a každodenných činnostiach vás zariadenie vôbec neobmedzuje. Ak ste aktívny športovec, môžete používať pás ako pomôcku priamo počas cvičenia alebo behu či pri inej fyzickej aktivite.

 

Recenzie a skúsenosti

Pás na chudnutie Bodyshaper Gymbit je diskrétnym zariadením umožňujúcim precvičenie svalov celého tela. S jeho používaním má skúsenosti množstvo reálnych užívateľov, pričom názory naň sú rôzne. Niektorí ľudia tvrdia, že sa nedostavili očakávané výsledky, no treba povedať, že len používaním pásu neschudnete. Ak chcete pevnú a zdravo vyzerajúcu postavu, bez úpravy jedálneho lístka a fyzickej aktivity sa to nezaobíde. Pás na chudnutie preto treba brať ako niečo, čo spevňovanie počas cvičenia ešte viac podporí.

Pozreli sme sa, aké majú s pásom na chudnutie skúsenosti reálni užívatelia. Takto vyzerá pár recenzií:

pas na chudnutie gymbit

Niektorí užívatelia v recenziách tvrdili, že počas používania pociťovali jemné mravčenie alebo svrbenie pod kožou:

pas na chudnutie gymbit skúsenosti

 

Záverečné zhrnutie

Pás na chudnutie a spevňovanie svalstva Gymbit je jednoducho fungujúcim zariadením, ktoré je navyše aj cenovo dostupné. Vhodné je skutočne pre každého a spevniť a precvičiť môžete pomocou neho všetky svalové partie. Navyše ho môžete použiť aj na jemnú masáž. Páči sa nám, že je zariadenie kompaktné, prenosné a bezdrôtové. Menšou nevýhodou môže byť kratšia životnosť batérie. Samozrejme, nemôžete od neho čakať zázraky a ak chcete schudnúť a spevniť svoje telo či najefektívnejšie, úprave stravy a fyzickej aktivite sa nevyhnete. Napriek tomu však aj Gymbit Vibroshaper pás na chudnutie môže byť veľkým pomocníkom pri spevňovaní svalstva i pri jeho rehabilitácii. Ak by ste však chceli zariadenie, pomocou ktorého si zacvičíte viac, odporúčame vibračnú plošinu Gymbit.

Výhody

 • jednoduché používanie
 • cenová dostupnosť
 • vhodný aj na masírovanie
 • stačí ho používať len 20 minút denne

Nevýhody

 • slabšia životnosť batérie
 • precvičuje len časť svalov

Záver recenzie: Diskrétne, kompaktné a cenovo dostupné zariadenie vhodné na spevnenie svalov celého tela. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov ho odporúčame používať aj počas cvičenia.

Hodnotenie autora
 • Jednoduchosť používania
 • Efektívnosť cvičenia
 • Skladnosť
 • Výdrž batérie
 • Cena

Súhrn

Diskrétne, kompaktné a cenovo dostupné zariadenie vhodné na spevnenie svalov celého tela. Pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov ho odporúčame používať aj počas cvičenia.

4.4

Pás na chudnutie Bodyshaper Gymbit

✅ Cena: 16,74 €

Chcem Pás na chudnutie Bodyshaper Gymbit wellneo.sk
Vývoj ceny Pás na chudnutie Bodyshaper Gymbit


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.