Pioneer PLX-500 - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Pioneer PLX-500
  • Náhon: priamy
  • Ovládanie: manuálne
  • Digitalizácia: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Gramofóny
310,68 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

O tomto gramofóne značky Pioneer môžeme povedať, že ide o profesionálny model vhodný pre DJing alebo domáce prehrávanie platní vo vysokej kvalite. Gramofón je vybavený priamym pohonom typu Servo s vysokým krútiacim momentom, trofázovým DC motorom a elektronickou brzdou. Dokáže prehrávať platne v troch rýchlostiach, 33 1/3, 45 a 78 otáčok za minútu.

Výhodou modelu PLX-500 je, že ponúka aj možnosť digitalizácie vašich platní pomocou USB konektoru. Ten slúži aj na prepojenie gramofónu s rekordbox dvs a kompatibilným DJ mixom, vďaka ktorému môžete používať gramofón pre scratchovanie a ovládanie digitálnych skladieb. Samozrejmosťou je kvalitný vstavaný predzosilňovač s možnosťou deaktivácie.

Výhody

  • vhodný aj DJ-ing
  • odolná konštrukcia
  • možnosť digitalizácie
  • kvalitný zvuk

Nevýhody

  • manuálne ovládanie

Záver recenzie: Výborný gramofón s kvalitným zvukom vhodný aj pre začínajúcich DJ-ov.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
310,68 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Pioneer PLX-500 píše eshop

Profesionálny gramofón vhodný pre DJing alebo domáce prehrávanie platní vo vysokej kvalite. Gramofón je vybavený priamym pohonom typu Servo s vysokým krútiacim momentom, trofázovým DC motorom a elektronickou brzdou. Motor dosahuje veľmi nízky wow/flutter efekt len 0,15% a pre rozbeh na rýchlosť 33 rpm potrebuje len 1 sekundu. Gramofón dokáže prehrávať platne v troch rýchlostiach, 33 1/3, 45 a 78 rpm. PLX-500 ponúka aj možnosť digitalizácie vašich platní pomocou USB konektoru. Ten slúži aj na prepojenie gramofónu s rekordbox dvs a kompatibilným DJ mixom, vďaka ktorému môžete používať gramofón pre scratchovanie a ovládanie digitálnych skladieb. Samozrejmosťou je kvalitný vstavaný preamp s možnosťou deaktivácie. V balení je možné okrem gramofónu nájsť aj slipmat, adaptér pre EP platne so širokým výrezom, prenosku, utierku proti prachu, 1 x stereo pin plug kábel (samica), 1 x stereo mini pin plug kábel (samec) a USB kábel. Rozmery: 450 x 159 x 368mm, hmotnosť: 10,7 kg. Farebné prevedenie: Black.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPioneer

Vývoj ceny Pioneer PLX-500


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.