Pro-ject Debut III - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Pro-ject Debut III
  • Náhon: remienkový
  • Ovládanie: manuálne
  • Digitalizácia: nie
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Gramofóny
251,38 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Pro-Ject Debut III DC Esprit je výkonný hi-fi gramofón, ktorý predstavuje spomedzi mnohých modelov naozaj skvelú voľbu. Jeho výkon a celková prevádzka vám zaručia spokojnosť. Obsluha tohto zariadenia je jednoduchá a v podstate intuitívna. Pripraviť sa môžete na kvalitný zvukový výstup, o ktorý sa postará tichý remienkový náhon a pevná konštrukcia minimalizujúca vibrácie.

Rýchlosť otáčok môžete zvoliť buď 33 alebo 45 ot. za minútu. Páči sa nám veľmi minimalistický a elegantný dizajn, ktorý neruší a pôsobí veľmi čisto. Ide o kvalitný český výrobok vhodný aj pre náročnejších.

Výhody

  • kvalitný zvuk
  • jednoduché ovládanie

Nevýhody

  • nemá predzosilňovač

Záver recenzie: Kvalitný český gramofón s jednoduchým ovládaním a výborným zvukovým výstupom.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
251,38 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Pro-ject Debut III píše eshop

Pro-Ject Debut III DC Esprit je výkonný hi-fi gramofón, ktorý predstavuje spomedzi mnohých modelov naozaj skvelú voľbu. S jeho výkonom i celkovou prevádzkou budete maximálny spokojný. Vylepšená konštrukcia zabezpečuje ohromnú reprodukciu i bezproblémový chod počas celej doby. Obsluha i manipulácia je mimoriadne jednoduchá a intuitívna. Lesklý povrch navyše pridáva na elegancii, čím dokonale zapadne do mnohých interiérov. Ramienko je vyrobené z kvalitného hliníku, pričom jeho dĺžka dosahuje 8,6 palcov. Prislúcha k nemu aj prenoska Ortofon OM10.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPro-Ject

Vývoj ceny Pro-ject Debut III


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.