Rovus mop s rozprašovačom – recenzia

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Mop s rozprašovačom Rovus
 • Rozmery:
 • Objem nádržky na vodu: 350 ml
 • Dĺžka rukoväte: 120 cm
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mopy
14,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Rovus.sk

Umývanie podláh u väčšiny z nás nepatrí práve k najobľúbenejším činnostiam. Ak si chcete umývanie podláh zjednodušiť, výborným pomocníkom pre vás môže byť Rovus mop s rozprašovačom. Rovus spray mop je vybavený rúčkou, ktorá sa otáča o 360 stupňov a dostanete sa vďaka nej aj na ťažko dostupné miesta. Navyše má Rovus mop tiež špeciálnu trysku. Tá rovnomerne rozprašuje po povrchu čistiaci prostriedok a udržiava tak úroveň vlhkosti, vďaka čomu je čistenie efektívne a vynaložíte pri ňom menej námahy ako pri bežnom umývaní obyčajným mopom.

Utierka, ktorá je súčasťou mopu, je vyrobená z mikrovlákna, a tak sa postará o odstránenie väčšieho množstva prachu a nečistôt. Veľkou výhodou tohto mopu je, že ho zvládnete ovládať prakticky jednou rukou. Mop Rovus s rozprašovačom je ľahký a dobre sa s ním manipuluje a priaznivá je aj jeho cena, ktorá je v porovnaní s niektorými bežnými mopmi bez rozprašovača dokonca nižšia. Mop sa používa veľmi hygienicky, pretože nemusíte mokrú a špinavú utierku žmýkať a vo vedre s vodou a namáhať tak chrbticu, preto je vhodný aj pre seniorov.

porovnanie cien
Rovus.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
14,99 € Do obchodu Rovus.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
14,99 € Do obchodu TopShop.sk
Delimano.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
14,99 € Do obchodu Delimano.sk

Základné informácie

Rovus spray mop s rozprašovačom má rozmery 43 x 14,5 x 120 cm, hliníková tyč je dlhá 120 cm. Takáto dĺžka je praktická aj pre vyšších ľudí, ktorým sa bude vďaka nej s mopom dobre narábať. V prípade, že hľadáte mop s väčšími rozmermi, pomocou ktorého by ste rýchlo a efektívne vyčistili väčšie priestory, odporúčame vám Rovus Mop s rozprašovačom XL.

Rukoväť je mäkká, a tak je pri používaní ergonomická a pohodlná. Súčasťou mopu s rozprašovačom Rovus je nádržka s objemom 350 ml a tiež utierka z mikrovlákna. Tú je možné prať v práčke a opakovane použiť, pričom predajca uvádza, že vydrží až 120 použití.

Rúčka mopu Rovus je otočná o 360 stupňov a celý mop má kompaktné rozmery, takže ho budete vedieť jednoducho uskladniť aj v menšej domácnosti. Rozprašovač umožňuje efektívne regulovať vlhkosť, a tak je mop Rovus vhodný na čistenie rôznych povrchov.

rovus mop s rozprašovačom

Rovus mop má v sebe zabudovaný rozprašovač

 

Môžete ho použiť na umývanie:

 • laminátových podláh
 • linolea
 • kachličiek
 • mramoru a iných materiálov

Dôležité parametre mopu s rozprašovačom Rovus:

Rozmery43 x 14,5 x 120 cm
Objem nádobky350 ml
Materiál rukovätehliník
Dĺžka rukoväte120 cm
Materiál utierkymikrovlákno
Rozmery utierky39 x 13 cm

 

Ako funguje

Rovus spray mop funguje na jednoduchom princípe –  má v sebe zabudovanú nádobku na vodu s objemom 350 ml. Do nádobky môžete dať aj čistiaci prostriedok. No a práve táto nádobka je to, čo robí tento mop výnimočným. Vďaka nej totiž pri umývaní podlahy nebudete potrebovať žiadne vedro s vodou. Vyhnete sa tiež zohýňaniu a prepieraniu špinavej utierky vo vode s čistiacim prostriedkom.

Čistenie podláh s mopom Rovus je preto nielen jednoduché, ale i hygienické. Trysky v rozprašovači zacielia na miesto, ktoré chcete navlhčiť, a tak sa nemusíte obávať toho, že by ste na niektorých miestach na podlahe mali priveľa vody.

 

Použitie

Ako sme už spomenuli, mop Rovus s rozprašovačom sa veľmi jednoducho používa a vďaka nemu zvládnete umyť podlahu vo vašom dome či byte jednou rukou.

Rovus spray s rozprašovačom a jeho použitie

Použite mopu Rovus s rozprašovačom je jednoduché

 

Pozrime sa teda, ako používať tento mop:

 • do nádobky nalejte vodu, prípadne do nej prilejte aj potrebné množstvo čistiaceho prípravku na podlahy
 • plnú nádobu pripevnite k mopu
 • rozprášte vodu tam, kam potrebujete
 • umyte podlahu

 

Ak chcete vidieť, ako vyzerá používanie mopu Rovus v praxi, pozrite si video:

Mop, s ktorým sa dostanete do každého kúta - Mop Rovus 1+1 - Topshop Slovensko

 

Skúsenosti a recenzie

Rovus mop s rozprašovačom je užitočný pomocník pri domácich prácach, po ktorom siahlo už viacero zákazníkov. Zaujímalo nás preto, aké sú na Rovus spray mop recenzie.

Na Heuréke sme našli pozitívne hodnotenie tohto produktu:

rovus mop s rozprašovačom

Viacero recenzií na Rovus mop s rozprašovačom sme našli aj priamo na stránke predajcu. Mnohí zákazníci boli spokojní s jednoduchosťou používania mopu a s tým, že je ľahký. Niektorí sa však sťažovali, že na podlahe zanecháva prach, avšak tento problém by bolo možné vyriešiť povysávaním alebo pozametaním podlahy pred jej umytím.

rovus spray mop recenzia

Našli sa aj zákazníci, ktorí tvrdili, že po asi 30 opratiach v práčke bola handrička z mikrovlákna zničená. Predajca však neodporúča prať handričku v práčke po každom použití. Vhodnejšie je preprať ju ručne vo vlažnej vode.

rovus spray mop recenzie

Ďalšie hodnotenia → nájdete tu

 

Zhrnutie na záver

Rovus mop s rozprašovačom je praktickým pomocníkom, ktorý vám značne uľahčí umývanie podláh. Má kompaktné rozmery, jednoducho sa používa a keďže sa pri umývaní nemusíte zohýbať a namáhať chrbticu, je výbornou voľbou pre starších ľudí. Vďaka tomu, že je mop Rovus vybavený konštrukciou otočnou o 360 stupňov, sa s ním dostanete naozaj všade. Páči sa nám, že utierku z mikrovlákna je možné prať v práčke a vydrží približne 120 použití. Menšou nevýhodou však je, že súčasťou balenia je len jedna takáto utierka, avšak nie je problém dokúpiť si ich viac.

Pre ešte jednoduchšie upratovanie vašej domácnosti odporúčame zametací mop s rozprašovačom Rovus, ktorý je vhodný na suché i mokré čistenie.

 

Viac mopov značky Rovus nájdete v našej tabuľke:

Kompletná ponuka mopov Rovus

Výhody

 • jednoduché používanie
 • dostanete sa s ním aj na menej prístupné miesta
 • hygienické používanie
 • nepotrebujete vedro s vodou

Nevýhody

 • súčasťou balenia je len jedna utierka

Záver recenzie: Praktický a cenovo dostupný mop s rozprašovačom, vďaka ktorému bude upratovanie jednoduchšie, rýchlejšie a hygienickejšie.

Hodnotenie autora
 • Jednoduchosť používania
 • Rozmery
 • Cena
 • Efektívnosť umývania

Súhrn

Praktický a cenovo dostupný mop s rozprašovačom, vďaka ktorému bude upratovanie jednoduchšie, rýchlejšie a hygienickejšie.

4.2

Mop s rozprašovačom Rovus

✅ Cena: 14,99 €

Chcem Rovus mop s rozprašovačom Rovus.sk
Vývoj ceny Rovus mop s rozprašovačom


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.