Scarlett kolíska buk biela

19. októbra 2021 0
Scarlett kolíska buk biela
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kolísky
97,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Scarlett kolíska buk biela píše eshop

Ak hľadáte detskú postieľku, ktorá vydrží dlhšie ako prvých niekoľko mesiacov života dieťaťa, detská postieľka ZOYA je práve pre vás.

Detská postieľka ZOYA je jediným produktom na trhu, ktorý s nami zostane tak dlho. Jeho funkčnosť a priestrannosť sú obrovské. Detská postieľka so všetkými krytými stranami môže byť použitá ako obyčajná detská postieľka. Odstránením jednej zo strán sa dá detská postieľka umiestniť k lôžku rodičov, čo zlepší príjemné kŕmenie dieťaťa. Po odstránení zámku sa detská postieľka ZOYA zmení na veľkú kolísku, vďaka ktorej budú aj tie najaktívnejšie deti ospalé :) Súčasťou súpravy sú aj kolieska, ktoré, akonáhle postieľka splní funkciu na spanie, môže byť využitá ako box na hračky, medvedíky alebo iné detské rozmary. Ak chce vaše dieťa dávalo spať svojho obľúbeného medvedíka alebo bábiku, nebude ani to problém, je to ďalšia funkcia - postieľka pre bábiky, najmä pre každého milovníka plyšových medveďov a ružových bábik.A aké sú vaše ďalšie nápady? Pretože my tu vidíme skvelé vozidlo alebo detský domček.

Matrac je súčasťou postieľky.

Rozmer: 102 x 50 x 86 cm

Hlavné charakteristiky
VýrobcaScarlett
Farbabiele

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
97,00 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Scarlett kolíska buk biela


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.