Wellneo Epilátor Tweeze Premium – recenzia

Veronika Štrbová Recenzia 16. októbra 2021 0
Wellneo Epilátor Tweeze Premium
 • výrobca: Wellneo
 • počet pinziet: 18
 • napájanie: 2x AA batérie
 • osvetlenie: áno
 • hmotnosť: 160 gramov
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Epilátory
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Každá žena túži po dokonale hladkej pokožke a to čo najdlhší čas. O odstránenie chĺpkov sa môžete postarať hneď niekoľkými spôsobmi. Depiláciou, epiláciou alebo laserom. Aký je rozdiel medzi týmito variantmi? Pri depilácii odstránite chĺpky len z povrchu pokožky, čo znamená, že čoskoro opäť dorastú. Môžete ju vykonávať holiacimi strojčekmi, depilačnými krémami alebo žiletkami. Epilácia je oveľa výhodnejšia, nakoľko pri nej odstraňujete chĺpky aj s korienkami a zabraňujete tým ich opätovnému rastu. Epilátory chĺpky buď trhajú alebo vypaľujú laserom, to sú tzv. IPL epilátory. V nasledujúcom článku sa bližšie pozrieme na známy Wellneo Epilátor Tweeze Premium.

Wellneo Epilátor Tweeze Premium vám zaručí perfektne hladkú pokožku z pohodlia vášho domova. Je to bezbolestný systém odstraňovania chĺpkov, ktorý si zamilujete. Použiť ho môžete takmer na celom tele a je až trikrát rýchlejší ako iné elektrické strojčeky. Epilátor je navrhnutý špeciálne tak, aby vyhovoval všetkým typom pokožky pre rôzne vekové kategórie. To však nie je všetko. Prečítajte si, všetky výhody jeho používania.

Základné informácie

Wellneo Epilátor Tweeze Premium odstraňuje chĺpky od korienkov, čo zaručuje perfektne hladkú pokožku počas niekoľkých týždňov. Používaním epilátora sa chĺpky stávajú postupne tenšími. Hlava prístroja sa skladá z 18 pinziet pre maximálnu presnosť, ktorú oceníte napríklad pri tvarovaní obočia. A nielen tu. Prístroj je špeciálne navrhnutý tak, aby si poradil s chĺpkami na rôznych častiach vášho tela. Môžu ho využívať užívatelia rôznych vekových kategórií. Epilátor Tweeze je až 3-krát rýchlejší ako ostatné elektrické strojčeky. Ušetríte teda váš drahocenný čas. Disponuje aj zabudovaným svetlom, ktoré vás upozorní aj na tie najjemnejšie chĺpky.

Ďalšie informácie:

typepilátor
počet pinziet18
osvetlenieáno
napájanie2x AA batéria (nie sú súčasťou balenia)
nadstavcenie
rozmery epilátora15,5 x 4 x 11 cm (Š x V x H)
hmotnosť160 gramov

 

Vlastnosti epilátora

Určite každá žena pozná ten pocit, keď jednoducho nestíha a samozrejme, vtedy sa to týka aj odstránenia chĺpkov. Epilátor Tweeze je však skladný a zmestí sa do každej kabelky či inej batožiny. Využiť ho tak môžete na cestách, výletoch a všade tam, kde ho budete práve potrebovať. Využíva bezbolestný systém na odstraňovanie chĺpkov a je použiteľný prakticky na celom tele. Výhodou je tiež jeho rýchlosť, ktoré je trikrát vyššia ako pri iných elektrických strojčekoch. Epilátor Tweeze má zabudované svetlo, ktoré vás upozorní aj na tie najjemnejšie chĺpky, ktoré by ste si za bežných okolností nemuseli všimnúť. Zachytí dokonca aj tie najmenšie chĺpky, ktoré majú dĺžku len 0,5 mm.

Ktoré partie vášho tela dokáže epilátor zbaviť chĺpkov:

 • perfektne vytvaruje obočie
 • poradí si aj s ostatnými chĺpkami na tvári
 • postará sa taktiež o chĺpky v podpazuší
 • oblasť bikín budete mať hladkú až 5 týždňov
 • zabezpečí hladké nohy bez porezania
 • jednoducho sa postará aj o tie najjemnejšie chĺpky na vašom tele

Epilátor Tweeze Premium

Epilátor Tweeze Premium je možné využiť na rôznych častiach tela

 

Ako funguje epilátor

Epilátory fungujú tak, že zachytia chĺpky na povrchu a jemne ich vytiahnu od korienka pomocou rady automatických pinziet. Hlavným prvkom je otočný valec s niekoľkými zabudovanými pinzetami a usporiadanie, ktoré navádza chĺpky do valca. Pinzety sa otvárajú a zatvárajú a chĺpky sú navádzané do pinziet, pevne zachytené a vďaka rotácii jemne vytiahnuté z korienkov. Kvalitné epilátory s dobrými hlavami majú všetky tieto časti dokonale zladené. To im umožňuje zachytiť i tie najkratšie chĺpky s dĺžkou iba 0,5 mm.

Epiláciou odstraňujete chĺpky od korienkov, preto im trvá dlhšie, než opäť dorastú, a ani pod povrchom tak nie je žiadne chĺpky vidno. Nové chĺpky, ktoré opäť rastú, sú tiež omnoho jemnejšie, a teda menej viditeľné. Epilátor vám dokáže zabezpečiť hladkú pokožku bez chĺpkov na dlhé týždne a oproti iným metódam dlhodobého odstránenia chĺpkov ponúka množstvo výhod.

 

Prečo používať epilátor?

 

⭐ Krásne oholené partie tela

Epilátor je šikovný pomocník, ktorý dokážete využiť naozaj na takmer celom tele. Nebudete mať teda len krásne hladké nohy, ale poradí si aj s inými partiami, ako je obočie, oblasť bikín, podpazušie, tvár či ruky. S tvárou však opatrne. Je vhodné najskôr odskúšať voskové pásky určené pre použitie na tvári. Ak vaša pokožka na ne zareaguje pozitívne, vtedy môžete vyskúšať aj epilátor.

 

⭐ Tenšie chĺpky v menšom množstve

Ak sa pýtate, ako často treba epilátor používať, je to individuálne. Avšak, aj keď ho použijete len raz mesačne, docielite, že chĺpky budú časom tenšie, svetlejšie a menej viditeľné. Okrem toho, bude sa ich tvoriť menej ako zvyčajne. V prípade, že by ste s epiláciou skončili na niekoľko mesiacov, rátajte s tým, že vaše chĺpky opäť zhrubnú a môže sa stať, že aj samotná epilácia bude trochu bolestivejšia.

 

⭐ Hladká pokožka niekoľko týždňov

Ako sme už spomenuli, epilátor odstraňuje chĺpky od korienkov, preto im trvá dlhšie, kým opäť dorastú. To znamená, že vaša pokožka zostane dokonale hladká niekoľko týždňov, ba dokonca aj mesiac. Padne vám to vhod hlavne počas dovolenky, kedy nebudete musieť riešiť holenie chĺpkov a užívať si krásne dni. A keď príde zima, môžete epilátor odložiť aj na celý mesiac.

 

⭐ Finančne nenáročné

Holenie epilátorom sa dá považovať za jednu z finančne najvýhodnejších epilačných metód. Ak si zaobstaráte rotačný epilátor, môžete ho používať po dobu dvoch a viac rokov, pričom ide o investíciu vo výške len niekoľko desiatok eur. Vaše ďalšie výdavky sa budú potom týkať už len nákupov peelingových či hydratačných prípravkov, čo je tiež dosť individuálne.

 

⭐ Žiadne vedľajšie účinky

Pri epilácii vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Zaznamenať môžete maximálne trochu začervenanú pokožku, záleží to však od toho, akú citlivú ju máte. Aj toto začervenanie však po čase úplne zmizne. Najideálnejšie je vykonávať epiláciu večer pred spaním, aby si pokožka do rána oddýchla. Ráno bude pripravená a bez podráždenia.

 

⭐ Jednoduché čistenie

Vyčistenie epilátora nie je žiadna veda. Všetko, čo musíte urobiť, je kefkou vyčistiť hlavicu prístroja. Treba to však vykonávať pravidelne, aby sa vaša pokožka nedostala do kontaktu s baktériami.

 

Ako správne odstraňovať chĺpky pomocou epilátora

 • Pred prvým použitím si preštudujte návod k vášmu epilátoru a riaďte sa podľa neho.
 • Epiláciu nevykonávajte, ak máte ekzém, poranenú kožu alebo ste tesne po opaľovaní.
 • Ak máte dlhé chĺpky je vhodné ich skrátiť, inak ich epilátor len skráti a správne nevytrhne. Epilácia kratších chĺpkov nie je bolestivá.
 • Epilujte večer, pokožka je totiž po tejto úprave citlivá, takže by ste s ňou nemali chodiť na slnko, ani ju inak zaťažovať. Cez noc sa koža upokojí.
 • Deň alebo ráno pred epiláciou by ste mali urobiť peeling partií, ktoré budete epilovať. Tým sa otvoria póry a tiež odstránia odumreté bunky kože, ktoré by mohli viesť k bolestivému a nevzhľadnému zarastaniu chĺpkov.
 • Epilátor prikladajte k napnutej pokožke, celý proces si tým uľahčíte.
 • Držte ho pod uhlom 90° k vašej pokožke a epilujte smerom proti rastu chĺpkov.
 • Na miesta po epilácii nepoužívajte dezodoranty, parfumy ani iné parfumované prípravky.
 • Partie si môžete natrieť hydratačným krémom.

Použitie epilátora Wellneo Tweeze Premium

Dokonalé a dlhodobé odstránenie chĺpkov vďaka epilátoru Tweeze Premium

 

Použite epilátora Tweeze Premium

 1. Pred prvým použitím elektrického epilátora odstráňte kryt priehradky na batérie tak, že ho posuniete v smere šípky. Vložte 2 AA batérie, dodržujte polaritu uvedenú na priehradke. Potom kryt priehradky zasuňte naspäť.
 2. Pred prvým použitím epilátora ho najprv vyskúšajte na svojej ruke, aby ste si naň zvykli. Postupom času sa tento pocit zmierni.
 3. Keď odstraňujete chĺpky pri korienkoch, je dôležité držať kožu napnutú, aby ste predišli štípaniu a zmiernili nepríjemný pocit.
 4. Zapnite zariadenie zatlačením spínača ON/OFF a potiahnutím dopredu – LED svetielko sa rozsvieti.
 5. Držte epilátor v 90° uhle k oblasti, ktorú chcete upraviť, tak, aby predná časť prístroja smerovala k vám. Nie je potrebné vyvíjať žiadny tlak.
 6. Pomaly, zľahka hýbte epilátorom ponad povrchom pokožky.
 7. Pre jemné „doladenie“ zadnej časti kolena vystrite nohu, aby sa v danej oblasti napla pokožka, a potom precízne postupujte podľa pokynov.
 8. Epilátor môžete použiť aj na odstránenie ochlpenia z tváre, z hornej pery, brady a líc. Je možné ho použiť na oblasť medzi obočím, neodporúča sa však na obočie samotné. Takisto ním môžete ošetriť oblasť bikín, podpazušie a nohy.
 9. Po každom použití je potrebné zariadenie vyčistiť kefkou.

 

Čistenie prístroja

Najskôr sa uistite, že je epilátor vypnutý. Zložte vrchnú časť prístroja – pevne chyťte za bočné úchopy a zľahka vytiahnite. Následne pomocou pribalenej kefky odstráňte zo zariadenia zvyšné chĺpky a opatrne naspäť nasaďte vrchnú časť (budete počuť kliknutie). Teraz je vaše zariadenie vyčistené a pripravené na opätovné použitie.

 

Pozrite si video, na ktorom je vidieť, ako jednoducho a perfektne epilátor pracuje:

 

Wellneo | Epilátor Tweete Premium 50% sleva + dárek

 

Čo by ste mali vedieť predtým, ako začnete epilátor používať

 • Deti mladšie ako 8 rokov nesmú používať epilátor, ani vykonávať jeho čistenie a údržbu, pokiaľ nie sú pod dozorom dospelej osoby.
 • Používajte len batérie AA (1,5 V) a nekombinujte spolu nenabíjateľné a nabíjateľné batérie.
 • Epilátor nepoužívajte počas kúpania alebo sprchovania.
 • Toto zariadenie je určené len na suché použitie.
 • Vypnite zariadenie pred čistením a keď ho nepoužívate.
 • Ak máte zdravotné problémy alebo citlivú pokožku, pred začatím používania epilátora by ste sa mali poradiť s lekárom.
 • Použitie epilátora môže vyvolať začervenanie alebo podráždenie pokožky. Je to normálna reakcia, ktorá veľmi rýchlo zmizne. V prípade, že to trvá dlhšie ako 3 dni, prestaňte epilátor používať a poraďte sa so svojím lekárom.
 • Nepoužívajte epilátor na rany.

 

💡  Prečítajte si naše recenzie aj na ďalších pomocníkov pre skrášlenie, ktorí sa vám môžu hodiť, napríklad vákuový čistič pórov Wellneo alebo depilátor Wellneo Flawless.

 

Recenzie zákazníkov

Recenzie zákazníkov, ktorí sa rozhodli epilátor zakúpiť, sú prevažne pozitívne. Užívatelia si chvália najmä jednoduché použitie a obsluhu. Taktiež vyzdvihujú výhodu, že prístroj má ideálne rozmery, preto je možné si ho zobrať kamkoľvek so sebou. Vyskúšajte ho aj vy a pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov.

 

Recenzie na Wellneo Epilátor Tweeze Premium

 

 

Zhrnutie na záver

Už viac nemusíte míňať peniaze na drahé procedúry. Wellneo Epilátor Tweeze Premium je tá správna voľba pri odstraňovaní chĺpkov. Je to bezbolestná metóda a navyše oveľa rýchlejšia ako pri iných elektrických strojčekoch. V pohodlí vlastného domova si môžete dopriať dokonalé oholenie a hladkú pokožku až po dobu piatich týždňov. Epilátor je možné použiť takmer na celom tele. Bežná cena tohto modelu je necelých 40 EUR. Avšak, často môžete naraziť na rôzne predajné akcie, kedy dokážete ušetriť až tretinu tejto ceny. Preto sa oplatí tento produkt vyskúšať. V prípade nespokojnosti ho môžete do 14 dní od jeho doručenia vrátiť.

Výhody

 • kompaktné rozmery ideálne pre cestovanie
 • trikrát rýchlejšie oholenie ako pri bežných elektrických strojčekoch
 • odstraňuje chĺpky od korienkov, čím dlhšie trvá ich opätovný rast
 • vhodný pre použitie takmer na každej časti tela
 • zachytí aj tie najmenšie 0,5 mm chĺpky
 • osvetlenie napomáha viditeľnosti všetkých chĺpkov

Nevýhody

 • nie je vhodný pre mokré holenie
 • batérie nie sú súčasťou balenia

Záver recenzie: Epilátor pre dokonalé oholenie takmer všetkých partií tela po dobu až niekoľkých týždňov.

Hodnotenie autora
 • Prevedenie
 • Kvalita
 • Cena
 • Rýchlosť holenia
 • Obsluha prístroja

Súhrn

Epilátor pre dokonalé oholenie takmer všetkých partií tela po dobu až niekoľkých týždňov.

4.1

Wellneo Epilátor Tweeze Premium

✅ Cena: 7,98 €

Chcem Wellneo Epilátor Tweeze Premium wellneo.sk
Vývoj ceny Wellneo Epilátor Tweeze Premium


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.