inSPORTline Airbike Pro - krátka recenzia

12. júna 2021 0
inSPORTline Airbike Pro
 • nosnosť: 160 kg
 • počet programov: 7
 • hmotnosť záťažového kolesa: 4,8 kg
 • hmotnosť: 64 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Air Bikes
1 049,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

InSPORTline Airbike Pro je domáci trenažér s robustnou konštrukciou, vhodnou aj do posilňovní. Cvičením na tomto stroji zvyšujete svoju vytrvalosť, zväčšujete svalovú hmotu a spaľujete mnoho kalórií. Spojením pedálov s rukoväťami sa dosahuje prirodzený synchrónny pohyb a celé telo sa uvádza do pohybu. Maximálna nosnosť prístroja je 160 kg. Pri cvičení si môžete vybrať dokonca zo siedmych programov.

Ventilačný odpor so svojím individuálnym prúdom vzduchu zabezpečuje intenzívny tréning na mieru. To znamená, že čím rýchlejšie pedálujete, tým väčší je odpor. Sedadlo je nastaviteľné výškovo aj hĺbkovo, čo zabezpečuje veľmi pohodlný tréning. Tréningový počítač monitoruje údaje o výkonnosti: dobu tréningu, rýchlosť, vzdialenosť, otáčky za minútu, watty a spálené kalórie. Môžete k nemu pripojiť tiež smartfón alebo tablet, na riadidlách je upevnený držiak.

Výhody

 • s možnosťou pripojenia cez bluetooth
 • praktický držiak na smartfón a tablet
 • integrovaný tréningový počítač na sledovanie údajov o výkonnosti
 • kardio trenažér pre vysoko intenzívne tréningy

Nevýhody

 • vzhľadom na jeho robustnosť je dosť ťažký

Záver recenzie: Robustný domáci trenažér na posilňovanie celého tela s modernými funkciami.

Čítať viac...

kde kúpiť
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
1 049,00 € Do obchodu inSPORTline.sk

Čo o inSPORTline Airbike Pro píše eshop

InSPORTline Airbike Pro

Vzduchový rotoped inSPORTline AirBike Pro reprezentuje nový typ moderných kardio strojov, na ktorých si používateľ diktuje tempo každým šliapnutím. Záťaž teda nastavovať nemusíte - zvyšuje sa podľa toho, ako intenzívne šliapete! Robustný rám unesie až 160 kg a spoľahlivo tak udržuje stroj stabilný aj pri najvyššej námahe. Ramená s držadlami sú rovnako ako pedále prepojené s ventilátorom, takže počas tréningu cvičíte rukami aj nohami zároveň. Ďalšia možnosť je oprieť si chodidlá o opierky a zamerať sa len na precvičenie paží. Vďaka tomuto dômyselnému systému si môžete vybrať, či posilňovať celé telo, alebo len hornú polovicu! Pre spestrenie tréningu ponúka AirBike Pro niekoľko šikovných programov! Okrem klasického rýchleho štartu tu máte intervalové tréningy a programy s nastavením cieľa cvičenia. Môžete si dokonca aj nastaviť intervalový program podľa svojich predstáv - a prispôsobiť tak tréning úplne svojim potrebám. Za zmienku tiež stojí program pre nastavenie cieľovej tepovej frekvencie. Nastavte si tepovú frekvenciu, ktorú chcete počas tréningu dosiahnuť a rotoped vám na displeji ukáže, ako máte šliapať. Všetky namerané hodnoty uvidíte na jednoduchom LCD displeji.

Vzduchový odpor

Vďaka vzduchovému brzdnému systému nie je potrebné na rotopede AirBike Pro akokoľvek nastavovať stupeň záťaže tréningu - ventilátor sa otáča podľa toho, ako rýchlo šliapete. S kadenciou šliapania stúpa aj záťaž, a to úplne plynulo a bez zbytočných prerušení.

Intervalový tréning

Jednou z hlavných funkcií rotopeda AirBike Pro sú prednastavené intervalové programy, ktoré vám umožnia začať cvičenie stlačením jediného tlačidla. Intervalový tréning rýchlo strieda vysoké vypätie s odpočinkom a pomáha vám tak spaľovať tuky. Ak vám dĺžka prednastavených intervalov nevyhovuje, máte možnosť nastaviť si vlastný program presne podľa svojich predstáv.

Polohovateľné sedlo

Správne sedenie je kľúčovým prvkom pre efektívne trénovanie na rotopede. Preto AirBike Pro disponuje nastaviteľným sedlom s pohodlným čalúnením. Výšku sedla možno meniť o 11 stupňov, zatiaľ čo horizontálnu polohu o sedem. Používateľ má tak jedinečnú možnosť upraviť si posed presne podľa svojich predstáv.

Kľúčové vlastnosti: rotoped so vzduchovým brzdným systémom pre intenzívny tréning prehľadný a jednoduchý LCD displej pohodlné polohovateľné sedlo transportné kolieska držiak na fľašu (fľaša súčasťou balenia) stojan na mobil systém pre vyrovnanie nerovnosti podlahy prijímač signálu pre hrudný pás na frekvencii 5 kHz (hrudný pás nie je súčasťou balenia, odporúčame použiť napríklad hrudné pásy Polar)

 • 7 programov: 2 prednastavené intervalové programy, manuálny intervalový program, nastavenie cieľovej hodnoty (čas, vzdialenosť, kalórie, tepová frekvencia)
 • displej zobrazuje: čas, otáčky za minútu, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, výkon vo wattoch a aktuálnu tepovú frekvenciu

Technický popis: hmotnosť záťažového kolesa 4,8 kg ovládanie záťaže záťaž stúpa s rýchlosťou šliapania počet stupňov záťaže neobmedzený brzdný systém vzduchový voľnobeh áno celkový počet programov 7

HRC program nie

WATT program nie orientačný test telesnej kondície (Recovery) nie zmeranie množstva telesného tuku (Body Fat) nie manuálny program áno snímače tepovej frekvencie nie držiak na fľašu áno stojan na mobil áno transportné kolieska áno systém vyrovnania nerovností áno prijímač hrudného pásu áno hrudný pás súčasťou balenia nie audio vstup nie sklápacia konštrukcia nie celkové rozmery stroja 124 x 69,5 x 140 cm rozmery v sklopenom stave *** maximálna nosnosť 160 kg maximálna výška používateľa bez obmedzenia hmotnosť 64 kg zdroj napájania 2x AA batéria kategória

S (podľa EN957) použitie polokomerčné, klubové, domáce

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcainSPORTline

Vývoj ceny inSPORTline Airbike Pro


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.