Klarstein Biggie Digital - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Klarstein Biggie Digital
  • Príkon: 2000 W
  • Objem: 27 l
  • Materiál: nerez
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Zaváracie hrnce
129,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Klarstein.sk

Zavárací hrniec Klarstein Biggie Digital je z nerezu a patrí k tým výkonnejším zariadeniam, keďže jeho príkon je až 2000 W. Objem hrnca je 27 litrov, takže na jedenkrát sa doň zmestí až 14 litrových pohárov. Pomocou dvoch otočných tlačidiel si viete jednoducho nastaviť teplotu zavárania a rovnako aj dobu zavárania, pričom po uplynutí vami zadaného času sa prístroj automaticky vypne.

Hrniec je možné použiť aj na prípravu horúcich nápojov a je vybavený tiež výpustným ventilom. V prípade, že si k nemu dokúpiť odšťavovací nadstavec, môžete ho použiť aj na odšťavovanie.

Výhody

  • výkon
  • veľký objem
  • kvalitná nerez
  • po dokúpení nadstavca možnosť využiť aj ako odšťavovač
  • displej

Nevýhody

  • vyššia cena

Záver recenzie: Zavárací hrniec z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pre náročnejších zákazníkov, ktorý môžete po dokúpení príslušenstva použiť aj ako odšťavovač.

Čítať viac...

porovnanie cien
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
129,90 € Do obchodu Klarstein.sk
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
129,90 € Do obchodu Electronic-star.sk

Čo o Klarstein Biggie Digital píše eshop

Myslite už dnes na zajtrajšok: Zima sa blíži! So zaváracím hrncom Klarstein Biggie Digital vytvoríte chutné a zdravé zásoby vo Vašej vlastnej kuchyni. Takže budete dokonale pripravený, keď príde chladné ročné obdobie.

Zavárací automat Klarstein Biggie Digital je nekomplikovaný kuchynský pomocník, s ktorým je celkom jednoduché zavárať potraviny chutne a zdravo. Farbivá a konzervačné látky, presladené potraviny a potraviny pochybného vo Vašej špajze patria do minulosti: Domáce chutí vždy najlepšie - či už ovocie, zelenina, alebo mäso a údeniny. Do veľkého hrnca z ušľachtilej ocele s kapacitou 27 litrov sa naraz zmestí až 14 litrových pohárov. Úplne nekomplikovane sa nastaví pomocou dvoch otočných regulátorov teplota a doba zavárania, potom pracuje výkonný 2000 W automat úplne samostatne a po uplynutí času sa sám vypne. Prehľadný digitálny displej zobrazuje aktuálnu teplotu v hrnci a tiež zostávajúci čas časovača. Praktický kohútik môže byť použitý na vypustenie vody alebo na čapovanie horúceho vareného vína, čaju alebo džúsu.

Uľahčenie zásobovania. So zaváracím hrncom Klarstein Biggie Digital máte plnú kontrolu nad Vašimi konzervami. Zima môže pokojne prísť.

Vezmite, prosím, na vedomie, že pre použitie ako odšťavovač je potrebný dodatočný odšťavovací nadstavec, ktorý nie je súčasťou dodávky.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKlarstein

Vývoj ceny Klarstein Biggie Digital


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.