Klarstein Gaia jogurtovač, 12 pohárov - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Klarstein Gaia, čierny, jogurtovač, 12 pohárov, časovač, nerezová oceľ
  • Príkon: 21,5 W
  • Počet nádob a objem: 12*210 ml
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Jogurtovače
44,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Jogurtovač Klarstein vám umožňuje na jeden raz pripraviť až 2,5 litra jogurtu. Jogurtovač obsahuje 12 pohárikov so skrutovacími uzávermi, pričom jeden pohárik má objem 210 ml. Jogurtovač má príkon 21,5 W a jeho výhodou je, že hoci v ňom viete pripraviť až 12 porcií jogurtu, je kompaktný a vhodný aj do menších domácností. Jogurtovač má protišmykové nožičky a priehľadný kryt, vďaka ktorému budete mať dokonalú kontrolu nad prípravou jogurtu. Konštrukcia zariadenia je jednoduchá a má nerezový rám, jednoducho sa čistí.

Jogurtovač je vybavený ochranou proti prehriatiu a nie je náročný na obsluhu. Oceňujeme, že je možné individuálne nastaviť dobu prípravy jogurtu. Disponuje tiež podsvieteným displejom a aj funkciou časovača, takže príprava jogurtu pomocou neho je skutočne pohodlná a jednoduchá.

Výhody

  • až 12 samostatných uzatvárateľných nádob
  • veľký objem
  • priehľadný kryt
  • časovač
  • podsvietený displej

Nevýhody

  • niektorí zákazníci tvrdia, že uzáver na pohárikoch dobre netesní

Záver recenzie: Objemný jogurtovač s časovačom a so samostatnými nádobami na prípravu jogurtu s viacerými praktickými funkciami a za rozumnú cenu.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
44,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
44,91 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Gaia jogurtovač, 12 pohárov píše eshop

S jogurtovačom Klarstein môžete odteraz vytvoriť lahodný a zdravý jogurt s obsahom podľa vlastného výberu.

Jogurt ako potravina má mnoho pozitívnych vlastností na ľudský organizmus a môže prispieť k zdraviu. Priemyselne vyrábaný jogurt má však často nízky podiel ovocia, zato oveľa vyšší obsah cukru. Tento problém jogurtovač Klarstein obchádza veľmi jednoduchým spôsobom.

Ako základné zložky sú potrebné iba mlieko a bakteriálne kultúry. Z nich pripravuje zariadenie hotový jogurt podľa použitých bakteriálnych kultúr za individuálne nastaviteľnú dobu. Pri jogurtovači je dokonca jogurt hneď naplnený do primeraných nádobiek pre porciu a je pripravený na konzumáciu. Malé poháre so svojimi nepriepustnými uzávermi sú ideálne pre zobratie jogurtu so sebou do práce alebo do školy. Takže sa netreba vzdať zdravej stravy ani mimo domova.

Vzhľadom k rovnomernému rozdeleniu tepla vnútri zariadenia Klarstein sa darí nielen jogurtovým kultúram. Splnené sú aj ideálne podmienky na výrobu tvarohu.

Či bude jogurt sladký, neutrálny alebo trpkejší, či bude ochutený ovocím, orechmi alebo inými dobrotami, rozhodnete vy sami, nie potravinársky koncern. S jogurtovačom pripravíte jogurt podľa Vášho želania s malým úsilím a kedykoľvek. 12 porcovacích pohárikov ideálne využíva ohrevnú plochu jogurtovača. Kompaktné zariadenie nepremárni žiadne miesto, bolo navrhnuté v súlade s heslom: Stojná plocha je zároveň úžitková plocha. Takže jogurtovač sa bez problémov zmestí aj do menších kuchýň.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKlarstein

Vývoj ceny Klarstein Gaia jogurtovač, 12 pohárov


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.