Klarstein Lucia Rossa - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Klarstein Lucia Rossa
  • príkon: 1200 W
  • objem: 5,2 l
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kuchynské roboty
144,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Klarstein.sk

Nemeckú značku Klarstein charakterizuje farebnosť a nápaditý dizajn. Nie je tomu inak, ani v prípade kuchynského robota Klarstein Lucia Rossa, ktorý vás v prvom kole upúta dizajnom a potom si vás získa svojim výkonom, ktorý je až 1200W a ovláda sa 6 stupňami rýchlosti a pulzačnou funkciou. Bezpečnostný spínač automaticky vypne po 10 minútach nepretržitej prevádzky.Ide o spotrebič  3 v 1 : miešanie a miesenie, mixér a mlynček na mäso.

Miska na miešanie aj nádoba mixéra sú vyrobené zo skla, čo je zárukou neskreslenej chuti. K príslušenstvu patria: lopatky na miesenie a miešanie, metličky na šľahanie a lievik na mlynček na mäso, 3 násadky na mäso, nôž na mäso, násadku na klobásky, šesť foriem na cestoviny ako aj praktická nádoba na uskladnenie a kryt proti striekaniu cesta s otvorom na naplnenie.

Výhody

  • vynikajúci pomer výkonu a ceny
  • atraktívny dizajn
  • bohaté príslušenstvo
  • nádoby zo skla

Nevýhody

  • mohol byť tichší
  • stručný návod

Záver recenzie: Kuchynský robot, v ktorom sa snúbi nemecká precíznosť prevedenia a atraktivita dizajnu s veľmi sympatickou cenou a skvelým výkonom.

Čítať viac...

porovnanie cien
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
144,90 € Do obchodu Klarstein.sk
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
144,90 € Do obchodu Electronic-star.sk

Čo o Klarstein Lucia Rossa píše eshop

Najkonvenčnejším prostriedkom kuchynského robota Klarstein sú miešacia a miesiaca sekcia, ktoré sa podieľajú na príprave receptov vďaka miešaciemu háku, metle na sneh a hnetaciemu háku. Prostredníctvom nich vytvoríte rôzne hmoty - od bielkového snehu, cez piškótové cesto až po cesto na chlieb.

Pracovné tempo kuchynského robota možno prispôsobiť povahe cesta. Vďaka šablónam mlynčeka na mäso možno jedálniček obohatiť o jedlá ako fašírka, cestoviny alebo aj o koláčiky. Vďaka mixérovému nadstavcu z pravého skla možno pripraviť rôzne kokteily a smoothies. Opticky nadväzuje kuchynský robot Klarstein na funkcionalistické tradície dizajnu. Mixér a mlynček na mäso sú rovnako modulárne koncipované, môžu byť teda pár ťahmi upevnené a odmontované, uskladnené na porovnateľne malej ploche.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKlarstein
Príkon1200 W
Objem misy5 l
Plynulá regulácia rýchlostiáno
Planetárny systém miešaniaáno
Funkcie
Hnetenieáno
Mlynček na mäsoáno
Šľahanieáno
Mixovanieáno

Vývoj ceny Klarstein Lucia Rossa


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.