Klarstein Wonderwall 120

23. októbra 2021 0
Wonderwall 120 infrapanel
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Ohrievače
329,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Klarstein.sk

Čo o Klarstein Wonderwall 120 píše eshop

Najnovšia technológia na vytvorenie príjemného tepla: infračervený ohrievač Klarstein Wonderwall 120 prináša teplo do každej miestnosti veľmi efektívnym a priestorovo úsporným spôsobom.

Infračervený ohrievačKlarstein Wonderwall 120 predstavuje revolúciu vo vykurovaní vďaka modernej technike. Veľmi plochý výhrevný panel s veľkosťou 100 x 120 cm možno zavesiť priamo na stenu alebo strop, vďaka čomu predstavuje maximálne priestorovo úsporné výhrevné riešenie. S výkonom 1200 W šíri k ľudskej pokožke veľmi príjemné infračervené teplo, ktoré je vyžarované cielene na osoby v blízkosti ohrievača. Vykurovací panel je zároveň veľmi energeticky úsporný: vďaka použitiu uhlíkových kryštálov Carbon Crystal Infrared sa až 95 % výkonu premieňa na tepelné žiarenie.

S termostatom a premyslenými funkciami, ako sú funkcia automatického vypnutia a detekcia otvoreného okna Open Window Detection, vyhovie infračervený ohrievač aj tým najnáročnejším zákazníkom. Zariadenie Wanderwall pracuje bez ventilátora, nezvíri prach, a preto je toto vykurovacie zariadenie ideálnou voľbou pre alergikov.

Spustenie ohrievača je extrémne jednoduché: panel zavesíte na stenu alebo strop a následne ho len zapojíte do elektrickej zásuvky.

Budúcnosť vykurovacej techniky: infračervený ohrievač Wonderwall 120 od spoločnosti Klarstein.

Vlastnosti a rozmery

  • bez ohrievacej fázy, ihneď tvorí teplo
  • s ochranou proti prehriatiu
  • možno kombinovať s ďalšími panelmi na vykurovanie väčších miestností
  • napájanie: 220 - 240 V~ | 50/60 Hz
  • rozmery: cca 100 x 120 cm (Š x V)

kde kúpiť
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
329,90 € Do obchodu Klarstein.sk
Vývoj ceny Klarstein Wonderwall 120


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.