Meva Ardent 2171 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Meva Ardent 2171
 • zaradenie: plynový ohrievač, prenosný
 • výkon: 1,1 kW
 • hmotnosť: 0,8 kg
 • plyn: propán-bután
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Ohrievače
38,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Alza.sk

Meva Ardent 2171 je teplomet na propán bután (2 kg PB nádoba), ktorý je určený pre nárazové zvýšenie teploty v miestnosti/priestore. Váži len 0,8 kg a preto ho môžete ľahko premiestňovať podľa potreby - na poľovnícky posed, ku rybárskej stoličke ale okamžite vyhreje aj rekreačné chaty, karavány, záhradné domčeky alebo bivaky/stany.

Pre jeho zapnutie stačí správne nainštalovať plynovú fľašu a otočiť gombíkom pre automatické zapálenie plynu. Teplomet disponuje aj niekoľkými bezpečnostnými poistkami ako tepelný snímač ši strážca spalín - pri ich aktivácii sa ohrievač sám vypne, aby sa predišlo úrazu či poškodeniu prístroja.

Výhody

 • jednoduchá obsluha
 • termopoistka a bezpečnostná poistka
 • dve polohy výkonu
 • dobrá cena
 • rýchle vyhriatie priestoru
 • nízka spotreba - vysoký výkon

Nevýhody

 • na svoj účel v podstate bez výhrad

Záver recenzie: Rokmi overený praktický ohrievač, ktorý v tejto kategórii - malé prenosné teplomety - medzi top zariadenia.

Čítať viac...

porovnanie cien
Alza.sk ⭐️ veľmi rýchle doručenie, už do niekoľkých hodín od objednania
⭐️ bezkonkurenčná dostupnosť obrovského množstva produktov
⭐️ masívna predajná sieť
⭐️ nákup na splátky
38,90 € Do obchodu Alza.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
zistiť cenu Do obchodu Heureka.sk

Čo o Meva Ardent 2171 píše eshop

Teplomet Ardent je ako stvorený pre všetkých milovníkov prírody, turistov, ale aj rybárov alebo poľovníkov. Keďže váži len 0,8 kg, môžete ho ľahko premiestňovať podľa potreby, kamkoľvek chcete. Rýchlo vykúri okolité vonkajšie prostredie, ale aj rekreačné chaty, karavány, záhradné domčeky alebo bivaky. Nie je však vhodný na dlhodobé vykurovanie. Jediné, čo potrebujte, aby ste ho mohli používať, je propán-butánová fľaša, ktorá sa pripája priamo k teplometu.

Spoločník na cesty

Vďaka nízkej váhe 0,8 kg nájde tento teplomet uplatnenie predovšetkým medzi milovníkmi prírody, rybármi, poľovníkmi alebo turistami, ktorí sa potrebujú počas chladných dní okamžite zohriať.

Všestranné použitie

Okrem rýchleho vykúrenia miestností rekreačných chát, karavánu alebo záhradného domčeka ho môžete bez obáv používať aj na zohriatie okolitej teploty vonku v bivaku.

Dbajte na bezpečnosť

Zavetrávacia platňa je počas prevádzky a bezprostredne po nej veľmi horúca. Majte preto stále na pamäti, že je nutné dávať pozor na deti a domácich miláčikov, aby sa k zariadeniu veľmi nepribližovali a nedošlo k popáleniu. Dbajte aj na bezpečnosť pri manipulácii s propán-butánovou fľašou, nenakláňajte ju, neobracajte a pod. Zároveň je zakázané spotrebič používať v miestnostiach a priestoroch pod úrovňou terénu!

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaMeva
Typ vyhrievačaplynové
Výkon1.1 kW
Hmotnosť0.8 kg
Rozmery
Šírka24 cm
Výška22.5 cm
Hĺbka14 cm

Vývoj ceny Meva Ardent 2171


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.