ACRA BC 4660 - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
ACRA Cyklotrenažer BC4660
  • mechanický brzdný systém
  • nosnosť 130 kg
  • manuálne ovládanie záťaže
  • záťažové teleso s hmotnosťou 18 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Cyklotrenažéry
324,50 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
eFitness.sk

Ak chcete „za málo peňazí veľa muziky“ siahnite po ACRA BC 4660. Jeho pevná konštrukcia vám zaručí stabilitu počas celého tréningu a mechanická brzda s 18 kg zotrvačníkovým kolesom ručia za tichý chod. Manuálne nastaviteľná záťaž, vám dovoľuje prispôsobiť si tréning podľa vašich možností.

Sedadlo aj riadidlá si môžete nastaviť podľa vašej výšky a preferencií. Na riadidlách je senzor na snímanie tepu. Jeho vyhodnotenie môžete vidieť na počítadle, kde sa zobrazuje aj vzdialenosť, vaša rýchlosť, spálené kalórie a čas.

Výhody

  • senzor na snímanie tepu
  • tichý chod
  • ľahká montáž
  • dostupná cena

Nevýhody

  • robustná konštrukcia

Záver recenzie: Kvalitný cyklotrenažér s mechanickým brzdným systémom, slušnou nosnosťou 130 kg a manuálnym ovládaním záťaže.

Čítať viac...

porovnanie cien
eFitness.sk ⭐️ nad 80 € doprava zdarma
⭐️ garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
324,50 € Do obchodu eFitness.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
259,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o ACRA BC 4660 píše eshop

Cyklotrenažer - BC4660 je veľmi kvalitný posilňovací stroj umožňujúci komfortné jazdenie na bicykli v domácom prostredí. Výhodou je tichý chod, ktorý umožňuje umiestnenie stroja v obytných priestoroch. Cyklotrenanžer má veľmi pevnú a stabilnú konštrukciu vďaka masívnym oceľovým profilom. Hliníkové pedále sú opatrené guličkovými ložiskami vo věnečcích ako je to u bežných typov kolies. Cyklotrenažer má nasledovné parametre: mechanická brzda s plynulým nastavením záťaže (a zároveň rýchlobrzdou pre okamžité zastavenie v núdzi), váha zotrvačníkového kolesa 18 kg, vertikálne a horizontálne nastaviteľné sedlo, riadidlá sú výškovo nastaviteľné, stredová os je trikrát uložená na kvalitných guľôčkových ložiskách, prevod plochým remeňom umožňuje tichý chod, kvalitné ALU pedále sú odolné proti opotrebeniu. V prípade požiadavky na výmenu pedálov je priemer závitov v kľukách je 14 mm. Použitie SPD pedálov je teda možné. Cyklotrenažer nemá voľnobeh. Riadidlá s protišmykovým povrchom sú osadené snímačmi pulzu. Súčasťou výrobku je oceľový držiak + nerezová ahev na pitie.

Funkcia computeru: scan, čas, vzdialenosť, kalórie, rýchlosť, meranie tepovej frekvencie.

Rozmer kolesa: 113 x 48 x 115 cm

Hmotnosť: 43 kg

Nosnosť: 130 kg

Odporúčané pre výšku postavy: do cca 190 cm

Nutné dodržať limit hmotnosti

Vývoj ceny Acra BC4660


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.