Philips Avent Natural (elektrická) - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Avent odsávačka elektr. Natural nová
  • počet fáz odsávania: 2
  • nastaviteľnosť intenzity: áno
  • typ: elektrická
  • odsávanie oboch prsníkov naraz: nie
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky na mlieko
132,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Ľahko zostaviteľná sada od Philipsu je nie len jednoduchá na používanie ale prináša komfort a pohodlie. Elektrická odsávačka Avent Natural je šetrná k vašim prsníkom, pretože je vybavená masážnou vložkou na odsávacom nástavci. K dispozícii máte 3 stupne odsávania a tiež stimulačný režim, ktorý začne masírovať pokožku na bradavke a tým simuluje prirodzené satie dieťatka, čo vyvoláva laktáciu.

Vďaka batériám a ergonomickému dizajnu môžete túto odsávačku využívať aj pri cestovaní. Jednoducho sa skladuje a čistí. V balení je tiež k dispozícii detská fľaška a cumlík, ktorý je navrhnutý tak, aby napodobňoval tvar bradavky a tým sa čo najviac priblížil k čo najprirodzenejšiemu spôsobu kŕmenia.

Výhody

  • stimulačný režim a 3 úrovne odsávania
  • masážna vložka na odsávacej hlavici

Nevýhody

  • hlučná
  • slabý výkon

Záver recenzie: Elektrická verzia manuálnej odsávačky od Philipsu. Známa značka, relatívne nízka cena a ak pretrpíte trocha hlučnosti, tak je to dobrá voľba.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
132,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Philips Avent Natural (elektrická) píše eshop

Už nemusíte sedieť v neprirodzených polohách, aby ste dosiahla účinok. Odsávačku môžete jednoducho nastaviť do vami požadovanej polohy. Rukoväť ergonomického tvaru zaisťuje pohodlné držanie a úplnú kontrolu nad odsávaním. Je vybavená masážnou vložkou so zamatovo mäkkou štruktúrou, ktorá pôsobí hrejivo na pokožku a zaisťuje príjemný tok mlieka. Počas satia napodobňuje satie dieťaťa a tým prirodzene spúšťa mlieko. Po zapnutí stimulačného režimu začne odsávačka jemne stimulovať, aby sa uvoľnilo mlieko. Môžete si tiež nastaviť 3 rýchlosti odsávania. Odsávačku môžete používať spoločne s fľaškami alebo nádobami na skladovanie mlieka. Je jednoducho umývateľná a zostaví ju naozaj každý.

Výnimočný dizajn a pohodlie

Odsávačka má unikátny dizajn, takže aj keď sedíte rovno, mlieko prúdi z prsníka do fľaše. Už nemusíte sedieť v neprirodzených polohách, aby ste dosiahla účinok. Odsávačka môžete jednoducho nastaviť do vami požadovanej polohy.

Skvelý dizajn

Rukoväť ergonomického tvaru zaisťuje pohodlné držanie a úplnú kontrolu nad odsávaním. Vďaka odnímateľnej hadičke sa odsávačka jednoducho skladuje a prepravuje a vďaka batériam ju môžete jednoducho používať aj na cestách.

Masážna vložka a stimulačný režim

Masážna vložka so zamatovo mäkkou štruktúrou hrejivo pôsobí na pokožku a zaisťuje príjemný tok mlieka. Počas satia napodobňuje satie dieťaťa a tým prirodzene spúšťa mlieko a zaisťuje klinicky overenú účinnosť. Masážna vložka je navrhnutá tak, aby bola univerzálna pre väčšinu maminiek. Po zapnutí stimulačného režimu začne odsávačka jemne stimulovať, aby sa uvoľnilo mlieko. Môžete si nastaviť až 3 rýchlosti odsávania.

S fľaškou a cumlíkom

Odsávačku môžete používať spoločne s fľaškami alebo nádobami na skladovanie mlieka. Aby si dieťa jednoducho zvyklo na kŕmenie z fľašky, bol navrhnutý cumlík v tvare prsníka, aby podporoval prirodzené prisatie ako pri kojení.

Jednoducho čistenie a obsluha

Túto odsávačku dokáže zostaviť naozaj každý. Vďaka malému počtu samostatných súčastí odsávačku jednoducho vyčistíte. Navyše je môžete umyť aj v umývačke riadu. Elektrická odsávačka je ideálna pre matky, ktoré často odsávajú mlieko. Odsávať môžete jednoduchým stlačením tlačidla.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaPhilips
Typ odsávačkyelektronické

Vývoj ceny Philips Avent Natural (elektrická)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.