Baby Vac Arianna 2 s čistiacou kefkou (na vysávač) - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Baby Vac Arianna 2 s čist.kefkou odsávačka hlienov
  • typ: na vysávač
  • počet nástavcov v balení: 2
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky hlienov
11,08 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Pilulka.sk

Odsávačka Baby Vac 2 je efektívny bojovník proti hlienom vášho dieťatka. Pomáha účinne a bez námahy pomôcť pri nádche. Viete ju pripojiť na všetky typy v bežnej domácnosti využívaných vysávačov, pri ktorých je predpoklad, že majú výkon do 1,8 KW. Pri silnejších vysávačoch musíte použiť reguláciu výkonu. Odsávačka je kompletne rozoberateľná, takže nemáte žiadne veľké starosti s údržbou a čistením.

Materiál, z ktorého je táto odsávačka vyrobená je z kvalitného nerozbitného materiálu, tzv. polykarbonátu. Takisto tvarovanie odsávacieho nástavca neumožňuje nedopatrením zaviesť hlboko do nosa a tým poškodiť nosnú sliznicu.

Výhody

  • jednoduchá manipulácia
  • efektívna a rýchla pomoc
  • kvalitný materiál

Nevýhody

  • náročnejšie čistenie hadice
  • nadstavec môže byť pre niektoré nošteky priveľký

Záver recenzie: Dobrá kvalita výrobku, ktorý spĺňa svoj účel efektívnym a rýchlym spôsobom.

Čítať viac...

porovnanie cien
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
11,08 € Do obchodu Pilulka.sk
Najlekaren.eu ⭐️ poštovné (do 1kg) len 2,20 € (slov. pošta)
⭐️ pri nákupe nad 20 € poštové zdarma (slov. pošta, zásielkovňa)
⭐️ priemerná doba dodania je 2 dni
⭐️ veľké množstvo pozitívnych recenzií používateľov (Heureka)
⭐️ prebiehajúce akcie → nájdete tu
13,16 € Do obchodu Najlekaren.eu
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
11,49 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Baby Vac Arianna 2 s čistiacou kefkou (na vysávač) píše eshop

Odsávačka Baby Vac 2 je nenahraditeľným pomocníkom v boji proti nádche, pretože rýchlo, jednoducho, účinne a bez väčšej námahy zbaví vaše dieťatko hlienov. Môžete ju pripojiť na akýkoľvek domáci vysávač s výkonom do 1800 wattov, pri výkonnejších je potrebné použiť reguláciu satia alebo otvorený falošný ťah. Je vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu a jej použitie je oveľa hygienickejšie ako v prípade klasickej ústnej odsávačky. Čistenie je vďaka rozoberateľným častiam veľmi jednoduché. Balenie okrem samotnej odsávačky obsahuje čistiacu kefku a 2 nosné nadstavce.

Rýchla úľava

Upchatý nos je veľmi nepríjemný aj pre dospelého človeka, nie to ešte pre dieťa, ktoré nevie dýchať ústami. Špeciálne pre dojčatá, ktorým nahromadené hlieny znemožňujú sať a narúšajú ich pokojný spánok. Preto je dôležité a nevyhnutné hlieny odsávať. Odsávačka Baby Vac je nenahraditeľným pomocníkom v boji proti nádche, keďže vďaka kontinuálnemu satiu vysávača zbaví dieťatko hlienov rýchlo, jednoducho, účinne a bez väčšej námahy. Veľmi účinná je aj na tzv. "zadnú nádchu" a môžete ju použiť aj na výkonnejšie vysávače.

Zdravotne neškodná

Baby Vac odsávačka je vyrobená z vysoko kvalitného polykarbonátu a neobsahuje žiadne sklenené časti, takže sa nemôže rozbiť. Je netoxická, neobsahuje žiadne ftaláty a jej používanie je bezpečné, pretože hladký široký nadstavec nemožno zaviesť hlboko do nosa, kde by mohol poškodiť sliznicu. Má certifikát zdravotnej pomôcky CE 0123 a bola testovaná inštitútom TÜV.

Hygiena nadovšetko

Odsávačky pripojiteľné na vysávač sú omnoho hygienickejšie ako klasické ústne odsávačky, pri ktorých hrozí prenos infekcie medzi rodičom a dieťaťom. Čistenie odsávačky je jednoduché vďaka rozoberateľným častiam a priloženej čistiacej kefke.

Vývoj ceny Baby Vac Arianna 2 s čistiacou kefkou (na vysávač)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.