Suavinéx anatomická 0% BPA (hadičkou, ústami) - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
Suavinéx ODSÁVAČKA NOSNÍCH HLENŮ ANATOMICKÁ 0% BPA
  • typ: hadičková
  • počet nástavcov v balení: 4
  • materiál odsávacej hlavice: ?
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky hlienov
7,62 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Táto anatomická hadičková odsávačka na soplíky odsáva hlien bez toho, aby to spôsobovalo bábätku nepríjemné pocity. Súčasťou balenia sú aj štyri náhradné nástavce. Pozor si však dajte na čistenie tejto odsávačky, pretože nie je vhodné ju sterilizovať varom, ale len zastudena.

Funguje jednoducho, no ako to už pri hadičkových odsávačkách chodí, pri hustých hlienoch je veľmi náročné vyčistiť noštek vášho dieťatka. Výhodou je, že odsávačka neobsahuje BPA.

Výhody

  • anatomický tvar
  • náhradné nástavce v balení

Nevýhody

  • možné čistenie len zastudena

Záver recenzie: Anatomicky tvarovaná hadičková odsávačka, ktorá vyčistí noštek bábätku bez nepríjemných pocitov. Efektívnosť je porovnateľná s ostatnými hadičkovými odsávačkami.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
7,62 € Do obchodu Heureka.sk
Alza.sk ⭐️ veľmi rýchle doručenie, už do niekoľkých hodín od objednania
⭐️ bezkonkurenčná dostupnosť obrovského množstva produktov
⭐️ masívna predajná sieť
⭐️ nákup na splátky
8,29 € Do obchodu Alza.sk

Čo o Suavinéx anatomická 0% BPA (hadičkou, ústami) píše eshop

SUAVINEX, Anatomická odsávačka do nosíku Veľmi účinná pomoc k uvoľneniu dýchacích ciest - unikátny svojho druhu na trhu. Nosová anatomická odsávačka Suavinex bez obsahu škodlivého Bisfenolu A, určená na predchádzanie nepohodlie a dýchacích ťažkostiach, ktoré môžu spôsobiť upchatie nosových dierok, a to najmä u malých detí, ktoré nevedia samostatne smrkať. Hlieny nasiaknuté pomocou gumovej hadičky zostanú v zásobníku, čím sa uvoľní nos bábätka. Hlien sa odstráni jemnou ašpirácií bez narušenia tlaku vnútri uší a bez nepríjemných pocitov dieťaťa. Odsávačka patrí do základnej hygieny a starostlivosti o dieťa. Nesterilizujte varom, sterilizácia iba za studena.K odsávačke je možné dokúpiť náhradné sosáky.Vyrobené v rámci EÚ. Všetky výrobky sú bez BPA, klinicky testované a vyrobené španielskym farmaceutickým výrobcom.

Vývoj ceny Suavinéx anatomická 0% BPA (hadičkou, ústami)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.