Baby Bruin (na vysávač) - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
BabyBruin Odsávačka hlienov na vysávač
  • typ: na vysávač
  • počet nástavcov v balení: 1
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky hlienov
5,69 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Jednoduchým a rýchlym spôsobom viete odsať hlieny z nosa vášho dieťaťa pomocou odsávačky hlienu Baby Bruin. Stačí iba nasunúť univerzálny nástavec na hadicu akéhokoľvek domáceho vysávača, opačnú stranu priložiť k nošteku vášho dieťaťa a vysávač zapnúť.

Touto účinnou metódou pomôžete uvoľniť zapchatý nos. Oproti konkurenčným odsávačkám sa pri tejto nemusíte trápiť s čistením hadičky, ktorú aj tak nikdy dokonale nevyčistíte, pretože je navrhnutá ako celok. Je vyrobená zo špeciálneho materiálu a v kombinácii s tvarom hlavice vôbec nedráždi sliznicu nosa.

Výhody

  • nefunguje na hadičkovom princípe, takže nemusíte čistiť hadičku

Nevýhody

  • materiál je rozbitný

Záver recenzie: Zaujímavé riešene odsávania hlienov, pretože sa vám neupchajú žiadne hadičky. Berte však do úvahy, že konštrukčný materiál sa dá rozbiť.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
5,69 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Baby Bruin (na vysávač) píše eshop

Odsávačka hlienov z nosa dieťaťa. Odsávačku možno namontovať na trubicu vysávača a jednoducho odstrániť hlieny a vyčistiť tak nos dieťaťa. Vďaka tomu je možné dieťaťu uľahčiť dýchanie a predísť tak možným komplikáciám. Nový model BABY BRUIN odsávačka hlienov nemá hadičku, v ktorej sa môžu usadzovať baktérie - toto uľahčuje čistenie a zaručuje hygienu. Odsávačka hlienov je ideálna počas prechladnutia a nádchy. Špeciálny tvar a materiál osávačky zabraňuje podráždeniu nosa a sliznice. Šírka násady na trubicu vysávača - 3 cm.

Materiál odsávačky je bez biseptolu. Nevyvoláva alergiu, Je možné vyvariť. Je skoro nerozbitná.

Vhodné pre deti od prvých dní života.

Vývoj ceny Baby Bruin (na vysávač)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.