Microlife Miobebee (na baterky) - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Miobebee Detská odsávačka hlienov
  • typ: na batérie
  • počet nástavcov v balení: 3
  • materiál odsávacej hlavice: silikón
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky hlienov
37,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Odsávačka hlienov malých detí je neoceniteľný pomocník v domácnosti. Miobebee je odsávačka od spoločnosti Microlife, firmy z Taiwanu s 37-ročnou tradíciou. Môžete ju používať kdekoľvek a kedykoľvek, pretože je na batérie typu AA, ktoré vydržia až 1000 odsatí.

Nástavec na odsávanie je zo silikónu, takže si môžete byť istý, že nebude ani priveľký a ani primalý na akýkoľvek nos. Vďaka tejto špecifikácii predchádza podráždeniu nosnej sliznice prostredníctvom poranenia. Toto zariadenie, ktoré prichádza do styku s baktériami je plne sterilizovateľné, pretože všetky komponenty prichádzajúce do styku s hlienom môžete vyvariť v horúcej vode.

Výhody

  • 3 silikónové nástavce
  • relatívne menej hlučná

Nevýhody

  • slabší výkon

Záver recenzie: Odsávačka na batérie nikdy nebude mať taký výkon ako tie, ktoré pracujú na princípe niekoľko-wattového vysávača. A za pohodlné používanie na cestách si treba priplatiť.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
37,99 € Do obchodu Heureka.sk
Pilulka.sk ⭐️ nad 29,90 € doprava zdarma
⭐️ online lekáreň s desiatkami odberných miest po celej SR
37,99 € Do obchodu Pilulka.sk
PreZdravie.sk ⭐️ nad 50 € doprava zdarma
⭐️ nekonečné množstvo kvalitných produktov
⭐️ rýchle doručenie a lacná doprava (od 1,9 €)
41,20 € Do obchodu PreZdravie.sk

Čo o Microlife Miobebee (na baterky) píše eshop

Odsávačka nosových hlienov pomáha udržiavať detské nosové dutiny čisté rýchlym a jednoduchým spôsobom. Je prenosná, umývateľná a sterilizovateľná – Miobebee je vždy pripravená na použitie. Odporúča sa na pravidelné čistenie nosových dierok detí od 0 do 3 rokov. Napájanie 2 alkalickými batériami AA umožňuje až 1 000 odsatí. JEDNODUCHÉ POUŽITIE, RÝCHLE ODSÁVANIE Mäkký silikónový nástavec sa prispôsobí nosovej dierke dieťaťa a tým predchádza poraneniu sliznice. Odsávanie prebehne počas niekoľkých sekúnd. Súčasťou balenia je praktický obal a tri silikónové nástavce (pre deti od 0 do 3 mesiacov / pre stredne veľké množstvo hlienu / pre veľké množstvo hlienu). ČISTENIE A HYGIENA Všetky časti prístroja prichádzajúce do styku s nosovým hlienom je možné sterilizovať v horúcej vode alebo v sterilizátore detských fliaš.

Vývoj ceny Microlife Miobebee (na baterky)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.