Black Diamond Spot 325 - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Black Diamond Spot 325
  • Dosvit: 80 m
  • Hmotnosť: 82 g
  • Svietivosť: 325 lm
  • Dĺžka svietenia: 4 hod
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Čelovky
36,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Táto ľahká a výkonná čelovka Black Diamond Spot 325 vás bude bezpečne sprevádzať nočnými prechádzkami, výletmi či pri športovaní. Má pevnú konštrukciu a dokonalé utesnenie podľa štandardu IPX8, ktoré sú zárukou odolnosti voči vode a prachu aj pri použití v náročných podmienkach. Pohodlne sedí na hlave a pomocou výklopnej hlavy nastavíte uhol lúča presne tam, kam potrebujete.

Čelovka je poháňaná tromi alkalickými AAA batériami, ktoré sú súčasťou balenia, ale možno ich nahradiť aj dobíjacími akumulátormi. Stav ich nabitia môžete kontrolovať podľa indikátora na boku čelovky. Svietidlo disponuje aj užitočnou funkciou Brightness Memory, ktorá si pamätá zvolenú intenzitu svitu pri vypnutí, a tá po opätovnom zapnutí zostáva rovnaká. Široká škála svetelných režimov zahŕňa napríklad maximálny výkon, stmievanie, stroboskop, a červené neoslňujúce svetlo pre nočné videnie.

Výhody

  • pevná konštrukcia a dokonalé utesnenie podľa štandardu IPX8
  • nastavenie uhlu lúča pomocou výklopnej hlavy
  • nabíjanie baterkami alebo dobíjacím akumulátorom
  • široká škála svetelných režimov

Nevýhody

  • menší dosvit

Záver recenzie: Ľahká a výkonná čelovka pre rôzne outdoorové aktivity s veľkým množstvom nastavení svietivosti.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
36,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Black Diamond Spot 325 píše eshop

Black Diamond Spot 325 je ľahká a výkonná čelovka pre najrôznejšie outdoorové aktivity. V ľahkom vodeodolnom tele ponúka množstvo svetelných režimov a funkcií, ktoré využijete pri nočnom presune, horolezectve alebo trebárs len pri čítaní v stane.

Spoľahlivá a výkonná

Pevná konštrukcia a dokonalé utesnenie podľa štandardu IPX8 je zárukou odolnosti voči vode a prachu aj pri použití v náročných podmienkach. Telo s nízkym profilom pevne drží na hlave aj na prilbe pomocou pohodlného nastaviteľného popruhu. Pomocou výklopnej hlavy nastavíte uhol lúča presne tam, kam potrebujete.

Technológia pre optimálny výkon

Inovované kompaktné telo tohto modelu je teraz ešte viac ergonomické, s nižším profilom pre lepšie vyváženie. Novo tento model prichádza aj s druhým tlačidlom. Novo vyvinuté šošovky nielen že zvyšujú optickú účinnosť, ale tiež poskytujú jasnejšie svetlo a šetrí životnosť batérií. Energiu čelovke poskytujú tri alkalické AAA batérie, ktoré sú súčasťou dodávky, ale možno ich nahradiť aj dobíjacími akumulátormi. Stav ich nabitia môžete kontrolovať podľa indikátora na boku čelovky. Svietidlo disponuje aj užitočnou funkciou Brightness Memory, ktorá si pamätá zvolenú intenzitu svitu pri vypnutí, a tá po opätovnom zapnutí zostáva rovnaká. Široká škála svetelných režimov zahŕňa napríklad maximálny výkon, stmievanie, stroboskop, a červené neoslňujúce svetlo pre nočné videnie. Periférne biele svetlo s širokým kužeľom zase môžete použiť pre aktivity vo Vašej bezprostrednej blízkosti alebo čítanie. Technológia Powertap umožňuje v prípade potreby okamžitý prechod z tlmeného do plného výkonu a obrátene jednoduchým poklepaním na bok svietidla. Proti samovoľnému zapnutiu pri preprave čelovku môžete uzamknúť jednoduchým stlačením ovládacích tlačidiel.

Hodnoty namerané podľa štandardu ANSI FL1 namerané v laboratórnych podmienkach hodnoty sa budú líšiť v závislosti na použitom zdroji napájania a na okolitom prostredí

Režim

Svetelný tok

Dosvit

Výdrž na 1 batérie

Výdrž na rezervu *

High 325 lm 80 m 4 h 36 h

Medium 160 lm 60 m 8 h 27 h

Low 6 lm 8 m 200 h 0 h * dodatočný čas, behom ktorého svietidlo vytvorí použiteľné svetlo o nízkej intenzite (namerané 0,25 lux na vzdialenosť 4 m)

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieVodotesná čelovka
VýrobcaBlack Diamond
Dĺžka svietenia pri maxime4 h
Technické údaje
Dosvit80 m
Hmotnosť82 g
Svietivosť325 lm
Vodotesnosťáno

Vývoj ceny Black Diamond Spot 325


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.