Lanit Plast VITAVIA TARGET 7500 PC 4 mm, 1.93 x 3.83 m - krátka recenzia

11. mája 2021 0
VITAVIA TARGET 7500 PC 4 mm strieborný
 • dĺžka: 3,83 m
 • šírka: 1,93 m
 • výška: 1,97 m
 • počet okien: 1
 • tvar: sedlový
 • konštrukcia: eloxovaný hliník
 • materiál zasklenia: polykarbonát
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Skleníky
652,43 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Lanit Plast VITAVIA TARGET 7500 je výrobok britskej značky v typickom tvare so sedlovou strechou ponúka plochu niečo vyše 7 m2. Polykarbonátové dosky s hrúbkou 4 mm sú do hliníkových profilov jednoducho zasunuté. Konštrukcia skleníka je z eloxovaného hliníka striebornej farby. Súčasťou dodávky sú okrem konštrukcie a dosiek aj jednokrídlové posuvné dvere, 2x strešné ventilačné okno s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál a pozinkovaná základňa. Okrem tohto príslušenstva máte možnosť dokúpiť široký sortiment doplnkovej výbavy.

Výhody

 • kvalitné prevedenie
 • jednoduchá montáž

Nevýhody

 • návod nekvalitný

Záver recenzie: Skleník klasického tvaru, ktorému niet čo vytknúť.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
652,43 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Lanit Plast VITAVIA TARGET 7500 PC 4 mm, 1.93 x 3.83 m píše eshop

Výrobca - VITAVIA GARDEN LTD - Veľká Británia.

Skleníky rady VITAVIA TARGET patria do kategórie PREMIUM - skleník je vyrobený značkovým výrobcom z Veľkej Británie. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilov, presklenie je z tepelno-izolačných dvojstenných komôrkových polykarbonátových dosiek sily 4 mm. Polykarbonátové presklenie je do hliníkových H-profilov zasunuté po obvode. Ide o riešenie, ktoré významne zvýšilo celkovú pevnosť a stabilitu celého skleníku voči nárazom vetra a aj snehovému zaťaženiu.
Polykarbonát - veľmi kvalitný dvojstenný polykarbonát s UV filtrom (nekrehne, nežltne). Z dôvodu zaistenia maximálnej kvality presklenia tohto modelu skleníka je presklenie vyrobené firmou LANIT PLAST, s.r.o. z komôrkového polykarbonátu Marlon (výrobca Brett Martin - Veľká Británia) alebo z polykarbonátu SUNLITE (výrobca Palram Europe - Veľká Británia / Nemecko). Spoločnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z najväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do ČR (ako regionálny partner ich výrobcov) a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokolmi z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s dokladovateľnou českou certifikáciou.

Skleník dodávame kovovo strieborný (eloxovaný hliník).Rozmery skleníka:Šírka: š = 193 cm Výška: v = 197 cmDĺžka: d = 383 cmVýška bočnej steny je 124 cm.Obsahom balenia sú jednokrídlové posuvné dvere (š x v otvoru = 61 x 161 cm), AL profily, presklenie, 2x strešné ventilačné okno s manuálnym otváraním, všetok spojovací materiál + pozinkovaná základňa. Ku skleníku je možné dokúpiť množstvo nadštandardného príslušenstva - poličky, regály, ďalšie vetracie strešné i bočné okienka, automatické otvárače k ​​týmto okienkam, odkvapové sady, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenia, elektrické odporové vykurovanie pôdy.
Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom, balený v papierovom kartóne.

Upozornenie: 

1) Ak chcete postaviť murovanú alebo betónovú podmurovku, tak ju stavajte až po zakúpení skleníka a po montáži oceľovej základne. Uvádzané rozmery skleníka sú maximálne vonkajšie rozmery a nemôžu byť použité pre vymeranie a stavbu podmurovky.

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo kratšej dobe dochádzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, apod.).

Rozmery a hmotnosť balenia:

 • skleník balík č. 1 - 24 x 380 x 14 cm - 29,4 kg
 • skleník balík č. 2 - 65 x 193 x 11 cm - 21 kg
 • základňa balík č. 3 - 10 x 195 x 14 cm - 11,3 kg

Parametre produktu

Súhrn
Dĺžka3.83 m
VýrobcaLanit Plast
Hmotnosť63 kg
Plocha7.39 m2
Šírka1.93 m
Výška1.97 m
Výška dverí1.61 m

Vývoj ceny Lanit Plast VITAVIA TARGET 7500 PC 4 mm, 1.93 x 3.83 m


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.