Niceboy X-fit GPS - krátka recenzia

17. januára 2021 0
Niceboy X-fit GPS
 • monitoring spánku - áno
 • vodotesnosť - áno
 • kapacita batérie - 160 mAh
 • hmotnosť - 30 gramov
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Fitness náramky
41,60 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Podstatnou vlastnosťou tohoto náramku je vstavaný GPS modul. Vďaka nemu môžete sledovať trasu a jej vzdialenosť, prevýšenie a rýchlosť, akou ste ju prešli. Tieto informácie si môžete uložiť do mobilnej aplikácie a vyhodnotiť, či porovnať. Informácie sa uložia aj do samotného náramku po dobu 7 dní. Náramok má k dispozícií 22 športových aktivít, medzi ktorými si určite vyberie aj náročný športovec. Nájdete v ňom klasické športy ako beh, cyklistika, lyžovanie, ale aj trochu netradičné, joga, spinning, švihadlo, plank a iné.

Upozornila by som na vodotesnosť, ktorá síce splňuje normu IP67, tá je však len do 1 metra po dobu 30 minút.

Výhody

 • vstavaný GPS modul
 • 22 športových aktivít
 • jednoduché ovládanie
 • farebný displej

Nevýhody

 • prepínanie medzi obrazovkami tlačidlom
 • nízka vodotesnosť

Záver recenzie: Zabudované GPS spolu s 22 športovými aktivitami v elegantných hodinkách, váš spoločník na každý krok.

Čítať viac...

Niceboy X-fit GPS - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
41,60 € Do obchodu Heureka.sk
Alza.sk ⭐️ veľmi rýchle doručenie, už do niekoľkých hodín od objednania
⭐️ bezkonkurenčná dostupnosť obrovského množstva produktov
⭐️ masívna predajná sieť
⭐️ nákup na splátky
zistiť cenu Do obchodu Alza.sk
Muziker.sk ⭐️ cena dopravy 3,50 €, nad 49 € je cena dopravy zdarma
⭐️ držiteľ európskych certifikátov kvality (od SAEC, APEK, TRUSTED SHOPS)
⭐️ aktuálne prebiehajúce zľavy → nájdete tu
47,00 € Do obchodu Muziker.sk

Čo o Niceboy X-fit GPS píše eshop

Kľúčové vlastnosti: inteligentný náramok X-fit GPS; vstavaný GPS modul; priame meranie srdcového tepu; 22 športových aktivít (beh, cyklistika, lyžovanie, turistika a ďalšie); plne vodotesný (IP67); analýza aktivít v českej aplikácii (trasa, tempo, prevýšenie, srdcový tep a ďalšie); monitoring dennej aktivity (kalórie, kroky, vzdialenosť, tep a ďalšie); monitoring spánku; prehľad aktuálneho počasia; interná pamäť aktivít až na 7 dní; výdrž až 10 dní; veľký farebný OLED displej 0,96“; výzva na aktivitu pri dlhšej nečinnosti; upozornenia na telefónne hovory, SMS a správy z ďalších aplikácií; vyhľadanie telefónu, ovládanie hudby a fotoaparátu.

Nadupaný sporttester

Niceboy X-fit GPS je neuveriteľne nadupaný sporttester/inteligentný náramok. Vstavaný GPS tracker s vlastnou pamäťou až na 7 dní. 22 športových aktivít, z ktorých môžete vyberať. S nimi spojené presné meranie trasy, rýchlosti, spálených kalórií, priame meranie srdcového tepu a ďalšie športové údaje. Prehľadná aplikácia v češtine s detailným rozborom aktivít (napr. tempo po kilometroch, graf srdcového tepu a ďalšie). Denný monitoring krokov, vzdialenosti, spálených kalórií či monitoring spánku. To všetko na veľkom a farebnom, takmer palcovom OLED displeji. Náramok je navyše plne vodotesný a prachuvzdorný (IP67) a vydrží bez nabíjania až 10 dní!

Zabudovaný GPS modul

Fitnes náramok Niceboy X-fit GPS vám pomôže s presnosťou monitorovať vaše výkony bez nutnosti so sebou počas aktivity nosiť mobilný telefón a využívať jeho GPS. Vďaka zabudovanému GPS modulu získate dáta o trase, vzdialenosti, rýchlosti/tempe či prevýšení, ktoré môžete následne analyzovať v aplikácii (v českom jazyku). Športové režimy vypočítavajú údaje (napr. spálené kalórie) priamo na mieru zvolenej aktivite. Náramok vám navyše umožní informácie o vašich aktivitách ukladať do svojej internej pamäte až počas 7 dní. Veľmi praktické je tiež zobrazenie trasy na Google Maps priamo v aplikácii.

Neuveriteľné množstvo funkcií

Náramok umožňuje výber až z 22 športov. Od bežných, ako sú beh, cyklistika, futbal, tenis či lyžovanie, až po napríklad jogu, spinning, švihadlo, plank či celý rad ďalších. Náramok teda zaznamená nielen aktivitu ako takú, ale tiež jej konkrétny typ, aby sa napríklad spálené kalórie vypočítali presne podľa konkrétneho športu. Vonkajšie športy navyše zaznamenávajú množstvo ďalších informácií získaných vďaka GPS modulu (údaje o trase, tempe/rýchlosti, prevýšení atď.). Náramok tiež vykonáva priame meranie srdcového tepu. Samozrejmosťou sú upozornenia z telefónu, monitoring denných aktivít, monitoring spánku, budík (s vibráciami) a potešia aj informácie o aktuálnom počasí.

Až 10 dní bez nabíjania

Vďaka výkonnej batérii vydrží náramok až 10 dní bežnej prevádzky na jedno nabitie. V prípade zapnutého GPS vydrží približne 5 hodín. Náramok sa plne dobije už za 2,5 hodiny pomocou USB priamo na náramku.

Aplikácia v češtine

Zásadnou dominantou náramku X-fit GPS je prehľadná aplikácia, lokalizovaná do českého jazyka. V aplikácii si môžete prezrieť svoju dennú aktivitu (kalórie, kroky, vzdialenosť, srdcovú aktivitu či dáta z monitoringu spánku), ale tiež sa v nej ukladajú všetky vaše uskutočnené športové aktivity. Ku každej športovej aktivite potom aplikácia ponúka jej detailnú analýzu. K dispozícii sú presné dáta trasy, ktorú pomocou Google Maps zobrazujete priamo v aplikácii, rozbor vášho tempa po jednotlivých kilometroch, graf srdcovej aktivity (vrátane tepových zón), prevýšenie a celý rad ďalších ukazovateľov.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaNiceboy
Podporovaný OSAndoid a iOS
S displejománo
Bez displejanie
Hmotnosť30 g
Veľkosťuniverzálna
Ďalšie funkcie a vlastnosti
Monitorovanie spánkuáno
Vodoodolnosťáno
Snímač tepuáno
Krokomeráno
Typ batérieLi-ion
Zobrazenie časuáno
Bluetootháno

Vývoj ceny Niceboy X-fit GPS


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.