Lamax Sounder SO-1 – recenzia

Veronika Štrbová Recenzia 24. októbra 2021 0
LAMAX Sounder SO-1
 • výrobca: Lamax
 • konštrukcia: prenosná
 • čas prehrávania: 10 hodín
 • odolnosť: IP65
 • Wi-Fi: nie
 • pripojenie: NFC, Bluetooth, 3,5 mm jack audio kábel
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Bluetooth reproduktory
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Vychutnávajte si svoju obľúbenú hudbu kdekoľvek a kedykoľvek prostredníctvom prenosného bluetooth reproduktora, akým je napríklad Lamax Sounder SO-1. Postará sa vám o zábavu vždy, keď to budete potrebovať. A je jedno či pôjde len o zlepšenie nálady počas pobytu v detskej izbe alebo vytvorenie super atmosféry na nejakej párty s priateľmi. Kvalitný zvuk a skvelé basy sú zárukou perfektnej zábavy za každých okolností. Stačí si už len vybrať šikovný model, s ktorým budete spokojní. A jeden z nich vám teraz predstavíme.

Lamax Sounder SO-1 je prenosný bluetooth reproduktor, ktorý má kvalitné a oku lahodiace prevedenie. Farebné kryty sa dajú vymieňať. Ponúka veľkolepý 360 stupňový zvuk. Reproduktory, o maximálnom výkone až 24 W, sú rozmiestnené tak, aby ozvučili celé okolie rovnako kvalitne. Rozmery reproduktora sú tiež šikovné, nezaberie vám veľa miesta, preto si ho môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Je prispôsobený na vonkajšie použitie, preto sa nemusíte báť menšieho dažďa alebo striekajúcej vody. A čo je najlepšie, 4000 mAh batéria zabezpečí nepretržité prehrávanie po dobu až 10 hodín.

Základné informácie

Lamax Sounder SO-1 je bezdrôtový bluetooth reproduktor novej generácie. 360 stupňové riešenie zvuku so silnými basmi, maximálny výkon 24 W, inovatívne dotykové a rotačné ovládanie a batéria s kapacitou až 4000 mAh. Je prispôsobený pre vonkajšie použitie a vodotesný podľa IP56. S vymeniteľnými farebnými krytmi mu môžete dopriať každý deň nový dizajn. Tento reproduktor vás zaujme hneď na prvý pohľad jedinečným dizajnom a príjemnými farebnými prevedeniami.

Ďalšie informácie:

Konštrukciaprenosný
Bezdrôtová technológia­ Bluetooth v4.1
Počet reprodebien1+0
Výkon RMS24 W
Bezdrôtový systém prenosuáno
Prevádzka na baterkyáno
Čas prehrávania na batérieaž 10 hodín
Čítačka karietnie
Wi-Finie
Podpora NFCáno
Podpora iPodáno
Doba nabíjania4 – 5 hodín
Frekvenčný rozsah 180 Hz až 20 KHz
VodotesnosťIP56
Hmotnosť 560 gramov
Vzdialenosť spárovania10 metrov
USBnie
Vstup AUX (audio)áno
Prijímanie telefónnych hovorováno
Napájanievstavaný akumulátor
Rozmery7,8 x 19 x 7,5 cm (Š x V x H)
Možnosti prehrávaniaBluetooth, 3,5 mm jack audio kábel

 

Funkcie a vlastnosti reproduktora

Veľkolepý 360° zvuk

Reproduktory s maximálnym výkonom 24 W sú rozmiestnené tak, aby ozvučili rovnako kvalitne celé okolie. Bezdrôtový reproduktor Sounder SO-1 perfektne ozvučí nielen vašu párty na byte vďaka S-Bass módu a mocným basovým linkám, ale bez problémov vytvorí dokonalú atmosféru aj vonku, kde dá zas ekvalizácia reproduktoru vyznieť jasným tónom s parádnym dosahom až 10 metrov. S rýchlym NFC pripojením môžete svoju obľúbenú hudbu začať hrať okamžite. Táto technológia umožňuje spárovať akýkoľvek audio zdroj disponujúci technológiou Bluetooth obyčajným dotykom. 360 stupňové riešenie reproduktorov a pasívneho žiariču robí toto zariadenie stredobodom pozornosti.

Kvalitný zvuk LAMAX Sounder SO-1.

Vychutnajte si kvalitný zvuk aj pri tej najvyššej hlasitosti

 

S-Bass ekvalizácia

Pre zmenu ekvalizácie stlačte tlačidlo „S-Bass / Normal“. Mód S-Bass zvýrazní nízke tóny, mód Normal nastaví opäť vyrovnaný zvuk. Pri móde Normal vyznejú jasné tóny s vyšším dosahom.

 

NFC pripojenie

Reproduktor jednoducho spárujete pomocou jediného dotyku s bezdrôtovou technológiou NFC. Ak touto funkciou vaše mobilné zariadenie nedisponuje, využite pripojenie cez Bluetooth, prípadne svoj prehrávač prepojte s reproduktorom pomocou 3,5 mm audio jack káblu. Dosah signálu je až do vzdialenosti 10 metrov.

 

Handsfree

Reproduktor má dokonca zabudovaný mikrofón, vďaka ktorému dokážete prijímať telefónne hovory nahlas a s voľnými rukami.

 

Hudba vždy a všade

Reproduktor Sounder SO-1 bude vašim spoločníkom počas celého dňa. Môžete si ho zobrať napríklad do posilňovne, kde budete s ľahkosťou cvičiť popri tónoch obľúbených pesničiek. S hudbou môžete samozrejme aj relaxovať. Aj pri tom vám pomôže prenosný reproduktor, napríklad pri čítaní knižky na terase alebo opaľovaní a podobne. S vymeniteľnými farebnými krytmi, ktoré môžete meniť podľa nálady, sa dokáže prispôsobiť okoliu. Vďaka vodotesnej úprave ho využijete aj v outdoorovom prostredí a nemusíte sa báť, ak ho ošpliechate vodou pri bazéne.

 

Reproduktor LAMAX Sounder SO-1 v posilňovni.

Využite prenosný reproduktor LAMAX Sounder SO-1 vždy a všade, napríklad aj pri cvičení.

 

Farebné vymeniteľné kryty

Určite vás poteší možnosť vymeniť si farbu krytu reproduktora, napríklad podľa vašej nálady. Alebo ho môžete zladiť s okolím, aby dokonale zapadol do celkovej atmosféry a na každú príležitosť. Výrobca bezdrôtového Bluetooth reproduktora novej generácie myslel naozaj na všetko. Stačí si teda zaobstarať ďalšie vymeniteľné kryty a môžete vytvoriť svojmu “repráku” každý deň nový dizajn.

 

Farebné prevedenia reproduktora LAMAX Sounder SO-1.

Farebné kryty môžete meniť podľa nálady alebo príležitosti.

 

Vodotesnosť IP56

Svoj prenosný reproduktor sa nemusíte báť zobrať ani do prírody. Je totiž prispôsobený na vonkajšie použitie. Má pogumovanú konštrukciu a vďaka vodotesnosti IP65 mu neublíži ani dážď či striekajúca voda.

 

Ovládanie reproduktora

Vďaka úžasnému dotykovému displeju môžete prepínať skladby a ovládať hlasitosť jednoduchým rotačným pohybom. Prepínať medzi skladbami môžete tiež na touchscreen displeji.

Nastavenie ekvalizácie na reproduktore LAMAX Sounder SO-1.

Jednoduché ovládanie ekvalizácie či hlasitosti.

 

Výkonná batéria

Batéria s kapacitou 4000 mAh vám zabezpečí nepretržité prehrávanie po dobu až 10 hodín. Počúvajte hudbu celý deň. Čistý a priezračný zvuk dokonca ostáva aj vtedy, ak zvolíte vysokú hlasitosť na reproduktore.

Popis reproduktora LAMAX Sounder SO-1.

 

Obsah balenia

Ak vám kuriér prinesie balík, v ktorom sa nachádza váš vysnívaný prenosný bluetooth reproduktor, samozrejme, môžete očakávať aj ďalšie príslušenstvo. Ktoré to je:

 • reproduktor
 • Micro USB nabíjací kábel
 • 3,5 mm jack audio kábel
 • obal na reproduktor
 • návod na obsluhu
 • bezpečnostné informácie

 

Pozrite si na videu podrobnú recenziu na prenosný reproduktor LAMAX Sounder SO-1:

LAMAX Beat - Sounder SO-1 - bluetooth reproduktor

 

Požívanie reproduktora

Bluetooth pripojenie

Zapnite reproduktor podržaním tlačidla pre zapnutie / vypnutie. Modré LED svetlo začne blikať a reproduktor je v režime párovania. Aktivujte pripojenie Bluetooth vo vašom telefóne alebo inom zariadení. V nastaveniach Bluetooth dajte vyhľadávať nové Bluetooth zariadenia. Vyhľadajte „LAMAX Beat SO-1“ a spárujte sa s ním. Ak musíte vyplniť párovací kód, zadajte „0000“ a potvrďte. Pri úspešnom spárovaní vydá reproduktor zvukový signál a LED svetlo začne svietiť na modro. Ak váš telefón alebo iné zariadenie využíva technológiu NFC, môžete ho s reproduktorom jednoducho spárovať, priložením ku ikone “N” na reproduktore.

 

Pripojenie cez audio vstup

Reproduktor môžete spárovať cez audio vstup, označený ako AUX IN, pomocou audio káblu s 3,5 mm jack konektorom. Kábel je súčasťou balenia. Ak je reproduktor pripojený cez audio vstup, svieti na ňom zelené LED svetlo. Ovládanie skladieb na reproduktore nie je možné, ak je pripojený cez audio vstup.

 

Nabíjanie

Ak stav batérie klesne pod 10 %, reproduktor to oznámi krátkym zvukovým signálom. Ak chcete reproduktor nabíjať, pripojte micro USB kábel do nabíjacieho portu, označeného ako DC IN. Druhý koniec káblu pripojte do počítača alebo USB nabíjačky. Kábel je súčasťou balenia. Červené LED svetlo svieti počas nabíjania. Zelené LED svetlo svieti, keď je reproduktor plne nabitý. Nabíjanie trvá približne 4 až 5 hodín. Reproduktor nabíjajte pod dozorom. Používajte iba nabíjačky a USB porty s napätím 5V. Vyššie napätie môže poškodiť zariadenie.

 

💡 TIP: V prípade, že by ste si chceli prezrieť aj iné modely prenosných reproduktorov, máme pre vás recenziu napríklad aj na reproduktor JBL Charge 4.

 

Recenzie užívateľov

Recenzie zákazníkov na stránke Heureka.sk vám môžu pri výbere produktu taktiež pomôcť. Čo sa týka prenosného reproduktora LAMAX Sounder SO-1, sú viac než pozitívne. Svoj perfektný zvuk prekvapil nejedného užívateľa. A to aj za vysokej hlasitosti. Najväčšou výhodou je, že na jedno nabitie vydrží skvelých desať hodín prehrávania obľúbenej hudby, preto si ho môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Prečítajte si, čo všetko zhodnotili zákazníci vo svojich recenziách na tento produkt:

Recenzie na prenosný reproduktor LAMAX Sounder SO-1

Skúsenosti s prenosným reproduktorom LAMAX Sounder SO-1

Viac recenzií → nájdete tu

 

Zhrnutie na záver

Moderná vychytávka v podobe prenosného Bluetooth reproduktora LAMAX Sounder SO-1 ohromí svojím moderným vzhľadom a nadčasovými funkciami. Patrí medzi najobľúbenejšie prístroje novej generácie. Výborné parametre, vysoký výkon a dokonalý vzhľad, čo viac si priať. Ani pri najvyššej hlasitosti neuberá na kvalite perfektného zvuku. Kreatívny dizajn vyzdvihuje jeho dotykové a rotačné ovládanie. Zábava s reproduktorom bude ešte väčšia, pretože mu vďaka vodoodolnosti IP65 nevadí ani striekajúca voda. 10 hodín prehrávania v najlepšej kvalite, to je LAMAX Sounder SO-1. Čo sa týka jeho cenovej kategórie, môžete si ho zakúpiť už za 44,38 €, čo je určite primeraná cena vzhľadom k jeho kvalite.

Výhody

 • 360 stupňové riešenie reproduktorov a pasívneho žiariču
 • certifikácia odolnosti IP65
 • ovládanie pomocou touchscreen na displeji alebo jednoduchým rotačným pohybom
 • vymeniteľné farebné kryty
 • doba prehrávania až 10 hodín
 • handsfree integrovaný reproduktor aj mikrofón

Nevýhody

 • pri nízkej hlasitosti mierny šum
 • nemá zabudované rádio
 • trochu problémové dotykové ovládanie

Záver recenzie: Perfektný prenosný bluetooth reproduktor s kvalitným zvukom aj pri vysokej hlasitosti, ktorý vydrží hrať nepretržite až 10 hodín. Veľmi dobrá voľba.

Hodnotenie autora
 • Kvalita zvuku
 • Prevedenie
 • Cena
 • Ovládanie
 • Funkcie

Súhrn

Perfektný prenosný bluetooth reproduktor s kvalitným zvukom aj pri vysokej hlasitosti, ktorý vydrží hrať nepretržite až 10 hodín. Veľmi dobrá voľba.

4.2

LAMAX Sounder SO-1

✅ Cena: 44,38 €

Chcem Lamax Sounder SO-1 Heureka.sk
Vývoj ceny Lamax Sounder SO-1


Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.