Haxe NS 1 (na baterky) odsávačka hlienov - krátka recenzia

29. septembra 2020 0
Odsávačka Haxey NS 1
  • typ: na batérie
  • počet nástavcov v balení: 4
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Odsávačky hlienov
31,21 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Odsávačka soplíka na baterky značky Haxe NS 1 je ľahko použiteľná, prenosná a je možné ju umývať aj sterilizovať. Určená je pre novorodencov a deti do troch rokov. Zaujímavé na nej je, že obsahuje až 12 melódií, ktoré dieťa počas odsávania môžu rozptýliť či zabaviť.

Súčasťou tejto odsávačky sú aj štyri koncovky, pričom dve sú určené na hustý a dve na redší soplík. Hoci nejde o známu značku, ide o odsávačku s pomerne silným výkonom. Napájaná je batériami, ktoré sú súčasťou balenia. Tak, ako väčšina elektrických odsávačiek na hlien, aj táto je kompaktná a prenosná.

Výhody

  • možnosť pustiť 12 melódií
  • batérie súčasťou balenia
  • až 4 nástavce
  • pomerne silný výkon

Nevýhody

  • nič sme nenašli

Záver recenzie: Celkom výkonná elektrická odsávačka, ktorá navyše dieťa zabaví rôznymi melódiami.

Čo o Haxe NS 1 (na baterky) odsávačka hlienov píše eshop

Odsávačka nosového hlienu na batérie Haxey NS1 Odsávačka hlienov na batérie Haxey NS1 Elektrická odsávačka hlienov pomáha rýchlo a jednoducho. Je prenosná, umývateľná a je možné ju sterilizovať. Odporúča sa na čistenie nosných dierok detí od 0 do 3 rokov. Charakteristika: - 12 melódií, z ktorých si môžete vybrať - rozptýli dieťa - dve veľkosti koncoviek, z ktorých si môžete vybrať - umožňujú odsať hlieny bez ohľadu na to, či sú hustá alebo vodnatá, a to ako v malých novorodencov, Tak u starších detí. Súprava obsahuje 2 úzke a 2 široké koncovky. - ľahko sa čistí a udržuje - ľahké sterilizácia koncoviek do nosa a nádobky na hlieny, - nie je potrebné kupovať žiadne výmenné kazety, hygienické - nespôsobuje podráždenie - kompaktný, jednoduchý dizajn - vhodny aj na cesty - ľahká - môže byť používané často a po dlhú dobu - tichá - neovplyvňuje pocit bezpečia malého dieťaťa - elektrická odsávačka na batérie - zaisťuje vysokú účinnosť a súčasne znižuje riziko prenosu infekcie osobám, ktoré sa starajú o dieťa Certifikácia: CE, TÜV Rheinland Maximálny efektívny sací tlak: 430 mmHg (57,3 kPa) Hlučnosť: 75 - 80 dB Napájanie: 2x AA batérie 1,5 V (súčasťou balenia) Rozmery (šírka / dĺžka / výška): 4x11x15cm Váha: 180g Obsah balenia: odsávačka 2x úzke a 2x široké koncovky 2x AA batérie 1,5 V Hygienické a kúpacie potreby » Nosové odsávačky » Odsávačka nosového hlienu na batérie Haxey NS1

Vývoj ceny Haxe NS 1 (na baterky)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.