Čistička vzduchu Rovus Astrea

19. júna 2021 0
Rovus Čistička vzduchu Astrea
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Čističky vzduchu
99,96 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Rovus.sk

Čo o Čistička vzduchu Rovus Astrea píše eshop

Dýchajte čistý vzduch po stlačení gombíka

Vzduch, ktorý dýchate, sa môže zdať čistý, ale aj tie najčistejšie domácnosti môžu byť postihnuté rôznymi formami znečistenia vzduchu. Môžu to byť napríklad zvieracie chlpy, dym, peľ, pleseň, roztoče, rôzne pachy a prchavé organické zlúčeniny. Tieto častice nie je možné odstrániť bežnými metódami čistenia a môžu spôsobiť nepríjemný pocit, podráždenie a zdravotné problémy, najmä u ľudí trpiacich alergiami alebo dýchacími problémami.

Uistite sa, že vzduch vo vašom domove alebo kancelárii je čistý a dýchajte zhlboka a bez obáv s čističkou vzduchu Rovus Astrea. Tento moderný a štýlový prístroj využíva 4-stupňový systém na čistenie vzduchu, odstraňovanie škodlivých častíc a pachov a vypúšťa čistý a svieži vzduch, ktorý je radosť dýchať..

Pokročilý 4-stupňový filtračný systém pre čistejší a zdravší vzduch

Čistička vzduchu Rovus Astrea používa na odstránenie nebezpečných častíc zo vzduchu, ktoré spôsobujú rôzne zdravotné problémy, 4-stupňový filtračný systém:

  1. krok: Umývateľný prvý filter zachytáva väčšie častice ako prach alebo vlasy, čo pomáha znižovať alergické reakcie.
  2. krok: Certifikovaný HEPA filter H11 s antibakteriálnym poťahom z nanočastíc striebra. Tento filter zachytáva vzduchom sa šíriace častice s veľkosťou len 0,3 mikrometra s 99,97% účinnosťou, to znamená, že zachytí väčšinu bežných vzduchom sa šíriacich alergénov, baktérií a vírusov.
  3. krok: Filter s aktívnym uhlím odstraňuje nepríjemné domáce pachy z varenia, domácich zvierat alebo dym bez potreby škodlivých chemikálií a zároveň bojuje proti prchavým organickým zlúčeninám ako formaldehyd, benzén a amoniak.
  4. krok: Negatívne anióny čistia vzduch na diaľku - čistička vzduchu Rovus Astrea uvoľňuje uvoľňuje milióny negatívnych aniónov, ktoré odstraňujú vzduchom sa šíriace častice z cirkulácie a chránia vaše pľúca. Týmto spôsobom zabraňuje dýchacím problémom ako astma a iným problémom spôsobeným znečistením vzduchu.

Pohodlie a štýl so všetkými potrebnými funkciami

Čistička vzduchu Rovus Astrea je štýlový a moderný doplnok do vášho domova vybavený dotykovým kontrolným panelom a zabudovanou rukoväťou pre jednoduché prenášanie, ktorý zbaví vzduch všetkých nečistôt a prinesie úľavu od zdravotných ťažkostí a dýchacích problémov.

Systém funguje aj v automatickom režime, v ktorom podľa potreby upravuje rýchlosť ventilátora, a v tichom režime, ktorý je tichší, takže môžete dýchať čistý vzduch a zároveň pokojne spať. Čistička má navyše LED svetelný indikátor,ktorý zobrazuje stav kvality vzduchu takže sa môžete uistiť, že vzduch, ktorý dýchate, je naozaj zdravý a čistý.

porovnanie cien
Rovus.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
99,96 € Do obchodu Rovus.sk
TopShop.sk ⭐️ vynikajúca kvalita a známa značka
⭐️ tovar nad 100 € možno platiť na splátky
⭐️ aktuálne prebiehajúce akcie → nájdete tu
99,96 € Do obchodu TopShop.sk
Vývoj ceny Rovus Čistička vzduchu Astrea


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.