Rowenta Intense Pure Air PU4020F0 - krátka recenzia

12. mája 2021 0
Rowenta Intense Pure Air PU4020F0
  • Vzduchový výkon: 170 m3/h
  • Vhodný pre miestnosti s rozmermi: 32m2
  • Typ filtra: HEPA. aktívny uhlíkový
  • Hlučnosť: 22 - 45 dB
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Čističky vzduchu
192,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čistička vzduchu Rowenta Intense Pure Air PU4020F0 disponuje extrémne tichým chodom, a tak nebude rušiť ani ľudí s citlivejším sluchom. Štyri úrovne filtrácie sa postarajú o dokonale čistý vzduch, pretože účinnosť čistenia je až 99,97 %. Táto filtrácia vzduchu je vybavená aj intuitívnym časovačom a funkciou odloženého štartu, takže si môžete nastaviť, aby sa čistička zapla tesne pred vašim príchodom z práce.

Údržba filtrov je jednoduchá vďaka praktickým ukazovateľom ich stavu. Výhodou je tiež možnosť nastavenia 4 stupňov prúdenia vzduchu.

 

 

Výhody

  • intuitívny časovač
  • funkcia odloženého štartu
  • efektívnosť až 99,97%
  • zachytáva aj zápach

Nevýhody

  • neobsahuje ionizátor

Záver recenzie: Ľahko ovládateľná čistička vzduchu s intuitívnym ovládaním a možnosťou odloženého štartu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
192,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Rowenta Intense Pure Air PU4020F0 píše eshop

S čističkou Intense Pure Air môžete v pokoji dýchať zdravší vzduch vďaka štyrom špeciálnym úrovniam filtrácie vytvorenej na zachytenie i tých najmenších častíc nečistôt a trvalú likvidáciu formaldehydu, najškodlivejšej znečisťujúcej látky ovzdušia v interiéroch. Vysokú účinnosť zariadenia vystihuje tiež jeho tichý výkon na úrovni 22 dB (A) a taktiež ľahká údržba filtrov. To všetko skvele dopĺňa nastaviteľný vývod vzduchu pre optimálny výkon a pohodlie. Čistička Intense Pure Air predstavuje novú normu vo filtrácii vzduchu.

Maximálny výkon a dlhodobá účinnosť

Vďaka jedinečnému a patentovanému filtru NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd, najškodlivejšiu znečisťujúcu látku v interiéroch (testováno v externím laboratoři ve srovnání s předními konkurenčními technologiemi - listopad 2014). Klasické filtračné technológie formaldehyd len zachytávajú a môžu ho opäť po nasýtení filtra až 100 % uvoľniť späť do miestnosti.

Vysoko výkonná filtrácia

Vďaka 4 úrovniam filtrácie filtruje až 99,95 % najjemnejších častíc. Každá úroveň je špeciálne vytvorená pre určitý druh znečisťujúcich látok: 1 - predfilter zachytáva najväčšie častice (prach, ľudské a zvieracie chlpy a pod.) 2 - aktívny uhlíkový filter zachytáva pachy, plyny a prchavé organické látky. 3 - HEPA filter zachytáva 99,95 % najjemnejších častíc (pliesne, roztoče, peľ, jemné častice do 2,5 mikrometrov v priemere, baktérie, vírusy, odumreté bunky zvierat,...) 4 - Unikátny patentovaný filter NanoCaptur trvale likviduje formaldehyd, najškodlivejšiu znečisťujúcu látku ovzdušia v interiéroch.

4 stupne prúdenia vzduchu

Štyri rôzne rýchlosti zaisťujú optimálnu filtráciu.

Intuitívny časovač a odložený štart

Pomocou intuitívneho časovača a odloženého štartu sa dá ľahko prevádzka čističky naprogramovať.

Optimálny prietok vzduchu

Nastaviteľný smer vývodu vzduchu pre optimálny výkon a pohodu: Orientácia 45° pre optimálnu cirkuláciu vzduchu a homogenitu čistého vzduchu v miestnosti a 90° pre maximálne pohodlné používanie.

Mimoriadne tichá

Intense Pure Air je vysoko výkonná a súčasne extrémne tichá čistička vzduchu. Pri najnižšej rýchlosti dosahuje hlučnosť len 22 dB(A) a pri maximálnej rýchlosti hodnotu 45 dB(A) (akustický tlak meraný v semi-anechoickej komore vo vzdialenosti 1,5 m od čističky).

Jednoduchá údržba filtrov

Ak potrebuje vymeniť HEPA filter a aktívny uhlíkový filter, blikajú kontrolky „HEPA“ a „ODOR“. Tieto kontrolky zohľadňujú skutočnú dĺžku používania čističky vzduchu a tiež úroveň znečistenia v miestnosti.

Opraviteľný výrobok - 10 rokov

Určené pre snadnú opravu. Rýchle a lacné dodanie náhradných dielov po dobu 10 rokov+. 6500 servisov na svete.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaRowenta
Druhčističky vzduchu
Príkon30 W
Hmotnosť5.7 kg
Hlučnosť45 dB
Vzduchový výkon170 m3/h
Ionizátornie
Farbabiela/modrá
Rozmery (VxŠxH)49 x 26.2 x 24.1 cm
Typ filtraActive Carbon. HEPA. NanoCaptur
Odložený štartáno
Indikátor výmeny filtraáno
Uhlíkový filteráno
Časovačáno
HEPA filteráno

Vývoj ceny Rowenta Intense Pure Air PU4020F0


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.