Blumfeldt Heatwave V2A - krátka recenzia

1. decembra 2021 0
Blumfeldt Heatwave V2A
 • zaradenie: vonkajší plynový ohrievač, infračervený žiarič, prenosný
 • výkon: 11 kW
 • hmotnosť: 15 kg
 • plyn: propán-bután
 • spotreba: 800 g/h
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Ohrievače
359,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
{{shop_name}}

Heatwave V2A je vonkajší záhradný ohrievač, ktorý príjemné teplo na terase zabezpečí silným až 11 kW výkonom. Keďže konštrukcia je z ušľachtilej ocele, jeho životnosť je dlhšia. Ohrievač disponuje integrovanou poistkou, ktorá preruší prívod plynu pri prípadnom prevrátení a kolieskami pre ľahšie umiestnenie. V cene je pripájacia hadica a redukčný ventil + ochranný obal Blumfeldt Wave-Safe. Tento obal vyrobený z textilu s PU-vrstvou odolnou voči UV žiareniu odoláva vetru a počasiu a chráni ohrievač pred predčasným opotrebovaním zapríčineným poveternostnými vplyvmi.

Verzia bez ochranného obalu: Heatwave V2A

Výhody

 • odolný ochranný kryt v cene
 • konštrukcia z ušľachtilej ocele
 • vysoký výkon

Nevýhody

 • vyššia spotreba
 • vyššia cena

Záver recenzie: Vonkajší ohrievač na terasu so silným výkonom ohreje počas studeného večera každé posedenie s rodinou či priateľmi.

Čítať viac...

kde kúpiť
{{shop_name}}
359,90 € Do obchodu {{shop_name}}

Čo o Blumfeldt Heatwave V2A píše eshop

Prenosná komfortná teplota na vonkajšie použitie! S terasovým ohrievačom Blumfeldt Heatwave budete mať vonku vždy príjemnú teplotu aj v chladných dňoch. Užívajte si stretnutia pri príjemnej teplote na terase, verande alebo pri vonkajších aktivitách.

Výkonné a energeticky efektívne. Terasové výhrevné zariadenie Blumfeldt je určené pre použitie s propánovou alebo butánovou fľašou so skvapalneným plynom s hmotnosťou 5 alebo 11 kg, ktorú možno jednoducho umiestniť v priestrannom interiéri a zaistiť popruhom. Zariadenie sa zapáli nekomplikovane cez integrovaný piezo zapaľovač, ktorý pracuje čisto mechanicky. Pomocou viacstupňového regulátora sa reguluje aj prívod plynu. Terasový ohrievač Heatwave má k dispozícii vykurovací výkon až do 11 kW (800 g/h) a zásobuje rýchlo a efektívne príjemne upokojujúcim sálavým teplom miesto inštalácie aj ľudí v blízkom okolí.

Pomerne jednoducho, celkom teplo. Štyri podlahové kolieska uľahčujú presun plynového ohrievača Blumfeldt Heatwave, zatiaľ čo bezpečnostná mriežka chráni horák pred neželaným prístupom. Konštrukcia z ušľachtilej ocele odolná voči korózii robí zariadenie obzvlášť odolným a vhodným pre umiestnenie vo vonkajších priestoroch. Integrovaná poistka preruší prívod plynu k horáku v prípade, že hrozí prevrátenie. Takto vybavené zariadenie predlžuje vonkajšiu sezónu v príjemnej klíme ešte o niekoľko mesiacov.

Vezmite, prosím, na vedomie, že zobrazená plynová bomba nie je súčasťou dodávky, slúži len ako príklad použitia.

Vezmite, prosím, na vedomie, že zariadenie je dodávané ako montážna sada.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBlumfeldt
Typ vyhrievačaplynové

Vývoj ceny Blumfeldt Heatwave V2A


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.