Nescafé Dolce Gusto Grande kávové kapsule 16 ks

23. októbra 2021 0
Nescafé Dolce Gusto Grande kávové kapsule 16 ks
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kapsuly
3,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Nescafé Dolce Gusto Grande kávové kapsule 16 ks píše eshop

Veľká šálka kávy s plným telom a jemnou penou. V tomto veľkom hrnčeku (200 ml) plnom lahodnej čistej arabiky si vychutnajte vôňu čerstvo namletej kávy s ovocnými tónmi pripomínajúcimi bergamot. Intenzita 5/11. Pri vývoji jedinečnej, sviežej a ovocnej vôni v nápoji NESCAFÉ Dolce Gusto Grande naši talentovaní tvorcovia zmiešali juhoamerickéa východoafrické kávové zrná arabiky. V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu. Každé balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Z jedného balenia si môžete pripraviť 16 šálok Grande.

Jedinečná chuť

NESCAFÉ Dolce Gusto Grande je poriadne veľká šálka kávy s plným telom a jemnou penou. V tomto veľkom hrnčeku (200 ml) plnom lahodnej čistej arabiky si vychutnajte vôňu čerstvo namletej kávy s ovocnými tónmi pripomínajúcimi bergamot. Intenzita 5/11.

Prvotriedna káva

Pri vývoji jedinečnej, sviežej a ovocnej vôni v nápoji NESCAFÉ Dolce Gusto Grande naši talentovaní tvorcovia zmiešali juhoamerické a východoafrické kávové zrná arabiky.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Pomocou našich kávovarov s tlakom až 15 barov môžete pripravovať nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

Ochrana čerstvosti a arómy

S našimi hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.

Jednoduchá príprava

Jednoducho vložte kapsulu Grande do svojho kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápätí tu máte skvelú kávu Grande. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ Dolce Gusto je k stiahnutiu na www.dolce-gusto.sk.

Viac ako 30 kávových kreácií

S NESCAFÉ Dolce Gusto si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Grande.

Hlavná charakteristika
VýrobcaNescafé Dolce Gusto
Druh nápojakávové
Počet kapsúl16
Kompatibilitanescafé dolce gusto
Druh kávy100% Arabica

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
3,99 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Nescafé Dolce Gusto Grande kávové kapsule 16 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.