Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza kávové kapsule 16 ks

19. októbra 2021 0
Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza kávové kapsule 16 ks
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kapsuly
3,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza kávové kapsule 16 ks píše eshop

Táto malá šálka v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou. Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, tak určitevyskúšajte tento nápoj. V šálke NESCAFÉ Dolce Gusto Ristretto Ardenza zmiešali naši tvorcovia arabiku a robustu, ktorú upražili a namleli k dokonalosti. V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Preto má šálkazakaždým bohatú arómu. Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Ristretto Ardenza.

Jedinečná chuť

Ristretto Ardenza je naše najintenzívnejšie ristretto s intenzitou 11 z 11. Táto malá šálka v sebe ukrýva dymové arómy s jemnou korenistou chuťou. Ak milujete chuť silného espressa s hustým telom, tak určite vyskúšajte tento nápoj.

Prvotriedna káva

V šálke NESCAFÉ Dolce Gusto Ristretto Ardenza zmiešali naši tvorcovia arabiku a robustu, ktorú upražili a namleli k dokonalosti.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Pomocou našich kávovarov dosahujúcich tlak až 15 barov si môžete pripraviť nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

Ochrana čerstvosti a arómy

S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť.

Jednoduchá príprava

Jednoducho vložte kapsulu Ristretto Ardenza do svojho kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápätí tu máte skvelú kávu Ristretto Ardenza. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ Dolce Gusto je k stiahnutiu na www.dolce-gusto.sk.

Viac ako 30 kávových kreácií

S NESCAFÉ Dolce Gusto si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať si môžete z niekoľkých variantov prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Ristretto Ardenza.

Hlavná charakteristika
VýrobcaNescafé Dolce Gusto
Druh nápojakávové
Počet kapsúl16
Kompatibilitanescafé dolce gusto

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
3,99 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza kávové kapsule 16 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.