Nescafé Dolce Gusto Nesquik 16 ks

15. októbra 2021 0
Nescafé Dolce Gusto Nesquik 16 ks
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kapsuly
4,89 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Nescafé Dolce Gusto Nesquik 16 ks píše eshop

Lahodná kakaová pochúťka v podobe šálky horúceho nápoja Nesquik v jednej kapsule – neodolateľné potešenie pre mladých a tých, ktorí už tak mladí nie sú! Jednoducho vložte kapsulu Nesquik do svojho kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápätí tu máte skvelý Nesquik. Každé balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Z jedného balenia si môžete pripraviť 16 šálok Nesquik.

Jedinečná chuť

Objavte NESCAFÉ Dolce Gusto Nesquik: jedinečnú kakaovú pochúťku s výdatnou luxusnou penou. Lahodná kakaová pochúťka v podobe šálky horúceho nápoja Nesquik v jednej kapsule – neodolateľné potešenie pre mladých a tých, ktorí už tak mladí nie sú!

Jednoduchá príprava

Jednoducho vložte kapsulu Nesquik do svojho kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápätí tu máte skvelý nápoj Nesquik. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ Dolce Gusto je k stiahnutiu na www.dolce-gusto.sk.

Viac ako 30 kávových kreácií

S NESCAFÉ Dolce Gusto si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Nesquik.

Hlavná charakteristika
VýrobcaNescafé Dolce Gusto
Druh nápojakávové
Počet kapsúl16
Kompatibilitanescafé dolce gusto

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
4,89 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Nescafé Dolce Gusto Nesquik 16 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.