Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso kávové kapsule 16 ks

23. októbra 2021 0
Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso kávové kapsule 16 ks
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kapsuly
3,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso kávové kapsule 16 ks píše eshop

Intenzívna stredne tmavo pražená káva v malej 50 ml šálke. Intenzita 7/11. Výrazná káva so známkami červených letných plodov, koreneným zafarbením ružového korenia a bohatou zamatovou penou. Jemná zmes zŕn robusty s juhoamerickými jemne ovocnými zrnami arabiky. V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu. 16 kapsúl pre 16 malých nápojov NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Intenso.

Jedinečná chuť

Objavte NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Intenso – intenzívnu stredne tmavo praženú kávu. Táto malá káva s intenzitou 7/11 má ovocnú a korenenú arómu, jemné telo a bohatú zamatovú penu. V tejto intenzívnej malej šálke (50 ml) si vychutnáte stopy červených letných plodov s koreneným zafarbením ružového korenia

Prvotriedna káva

Zmiešaním zrniek juhoamerickej kávy arabika so zrnkami kávy robusta naši talentovaní tvorcovia vyrobili kávu NESCAFÉ Dolce Gusto Espresso Intenso s unikátnou kombináciou intenzívnej arómy a hebkého tela.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Pomocou našich kávovarov dosahujúcich tlak až 15 barov si môžete pripraviť nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

Ochrana čerstvosti a arómy

S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť.

Jednoduchá príprava

Jednoducho vložte kapsulu Espresso Intenso do svojho kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápätí tu máte skvelú kávu Espresso Intenso. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ Dolce Gusto je k stiahnutiu na www.dolce-gusto.sk.

Viac ako 30 kávových kreácií

S NESCAFÉ Dolce Gusto si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať si môžete z niekoľkých variantov prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Espresso Intenso.

Hlavná charakteristika
VýrobcaNescafé Dolce Gusto
Druh nápojakávové
Počet kapsúl16
Kompatibilitanescafé dolce gusto
Druh kávy100% Arabica

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
3,99 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso kávové kapsule 16 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.