Nescafé Dolce Gusto Lungo kávové kapsule 16 ks

15. októbra 2021 0
Nescafé Dolce Gusto Lungo kávové kapsule 16 ks
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kapsuly
4,74 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Nescafé Dolce Gusto Lungo kávové kapsule 16 ks píše eshop

Táto vyvážená stredne tmavá pražená káva je 100% arabika s väčším objemom ako espresso (120 ml). Intenzita 6/11. Pražená káva s guľatou chuťou a farbou čiernych ríbezlí. Má delikátne telo a jemnú hodvábnu penu. Jedná sa o jedinečnú zmes prvotriednych stredne tmavo pražených juhoamerických a východoafrických zŕn. V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu. 16 kapsúl pre 16 veľkých nápojov NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo.

Jedinečná chuť

Objavte NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo – jemnú stredne tmavo praženú kávu. S intenzitou 6/11 má táto káva bohatú chuť a intenzívnu arómu espressa vo vyššej (120 ml) šálke s hodvábnou penou. V tejto veľkej šálke si môžete vychutnať praženú kávu s guľatou chuťou a farbou čiernych ríbezlí.

Prvotriedna káva

Naši talentovaní tvorcovia dali dohromady juhoamerické a východoafrické zrná 100% kávy arabika. Stredne tmavé praženie zvýrazňuje v káve NESCAFÉ Dolce Gusto Lungo kávovú chuť. Spracovanie kávy je tu prispôsobené optimálnej extrakcii do 120 ml šálky za účelom zaistiť správnu rovnováhu chutí, arómy a tiel vo vašej obľúbenej káve.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Pomocou našich kávovarov s tlakom až 15 barov môžete pripravovať nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

Ochrana čerstvosti a arómy

S našimi hermeticky uzatvorenými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou kedykoľvek budete chcieť.

Jednoduchá príprava

Jednoducho vložte kapsulu Lungo do svojho kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto a vzápätí tu máte skvelú kávu Lungo. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ Dolce Gusto je k stiahnutiu na www.dolce-gusto.sk.

Viac ako 30 kávových kreácií

S NESCAFÉ Dolce Gusto si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vybrať si môžete z niekoľkých variantov čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latté macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 16 kapsúl navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocou ktorých si môžete pripraviť 16 šálok Lunga.

Hlavná charakteristika
VýrobcaNescafé Dolce Gusto
Druh nápojakávové
Počet kapsúl16
Kompatibilitanescafé dolce gusto
Druh kávy100% Arabica

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
4,74 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Nescafé Dolce Gusto Lungo kávové kapsule 16 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.