Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato kávové kapsule 16 ks

23. októbra 2021 0
Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato kávové kapsule 16 ks
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kapsuly
3,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato kávové kapsule 16 ks píše eshop

Táto veľkolepá talianska ikona má tri hladiny: horúce mlieko, jemné espresso a bohato spenené mlieko navrchu. Je pripravené v dvochkapsulách, z ktorých jedna je pre espresso a druhá pre mlieko. Výdatná mliečna chuť s vyváženou kávovou arómou. Smotanová textúra s bohatou a zmyselnou mliečnou penou. Toto espresso je špeciálna zmes jemných juhoamerických zŕn arabiky. V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Preto má šálka zakaždým bohatú arómu. 8 kávových a 8 mliečnych kapsúl pre 8 šálok (220 ml) NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiato.

Jedinečná chuť

Objavte senzačné NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiato. Táto trojfarebná talianska ikona je mliečnejšia ako cappuccino a je zložená z horúceho mlieka, jemnej kávy a bohatej mliečnej peny.

Prvotriedna káva

Naši talentovaní tvorcovia doviedli dvojkapsulový recept NESCAFÉ Dolce Gusto Macchiato k dokonalosti: jedna kapsula je pre espresso – špeciálna zmes prvotriednych jemných juhoamerických zŕn kávy arabika – a jedna pre spenené mlieko s trochou cukru.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Pomocou našich kávovarov dosahujúcich tlak až 15 barov si môžete pripraviť nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

Ochrana čerstvosti a arómy

S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť.

Jednoduchá príprava

Do kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto stačí vložiť kapsulu s mliekom a následne kapsulu s kávou. Vaše Latte Macchiato bude hneď hotové. Podrobný návod na použitie systému NESCAFÉ Dolce Gusto je k stiahnutiu na www.dolce-gusto.sk.

Viac ako 30 kávových kreácií

S NESCAFÉ Dolce Gusto si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať si môžete z niekoľkých variantov prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Obsah balenia

Balenie obsahuje 16 kapsúl (8 kávových a 8 mliečnych) navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto, pomocou ktorých si môžete pripraviť 8 šálok Latte Macchiata.

Hlavná charakteristika
VýrobcaNescafé Dolce Gusto
Druh nápojakávové
Počet kapsúl16
Kompatibilitanescafé dolce gusto
Druh kávy100% Arabica

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
3,99 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato kávové kapsule 16 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.