Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel kávové kapsule 16 ks

23. októbra 2021 0
Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel kávové kapsule 16 ks
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kapsuly
3,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel kávové kapsule 16 ks píše eshop

Táto luxusná vrstvená talianska ikona mliečnejšia ako cappuccino je unikátnou zmesou horúceho mlieka, karamelovej príchute, jemnej kávy a kyprej peny. Receptúru Latte Macchiato Caramel naši tvorcovia rozdelili do dvoch kapsúl: prvá kapsula obsahuje plnotučné mlieko a štipku karamelovej príchute, v druhej kapsuli sa ukrýva bohaté a hebké espresso špeciálne zmiešané z kávových zŕn odrôd arabika a robusta zo štyroch prvotriednych lokalít, vrátane jemných brazílskych a bohato ovocných kolumbijských zŕn kávy arabika. V čerstvom stave sa káva udržuje vďaka hermeticky uzavretým kapsulám navrhnutým pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Preto má šálkazakaždým bohatú arómu. Každé balenie obsahuje 8 kapsúl kávy a 8 kapsúl mlieka navrhnutých pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto.

Jedinečná chuť

Naše NESCAFÉ Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel je veľkolepo vrstvená káva vytvorená z horúceho mlieka, karamelovej príchute, jemnej kávy a kyprej peny. Táto talianska ikona je mliečnejšia ako cappuccino predstavuje perfektné kávové pohostenie.

Prvotriedna káva

Receptúru Latte Macchiato Caramel naši tvorcovia rozdelili do dvoch kapsúl: prvá kapsula obsahuje plnotučné mlieko a štipku karamelovej príchute, v druhej kapsuli sa ukrýva bohaté a hebké espresso špeciálne zmiešané z kávových zŕn odrôd arabika a robusta zo štyroch prvotriednych lokalít, vrátane jemných brazílskych a bohato ovocných kolumbijských zŕn kávy arabika.

Kávovary Nescafé Dolce Gusto

Pomocou našich kávovarov dosahujúcich tlak až 15 barov si môžete pripraviť nápoje profesionálnej kvality s hustou zamatovou penou.

Ochrana čerstvosti a arómy

S našimi hermeticky uzavretými kapsulami, ktoré uchovávajú kávu čerstvú, si vychutnáte nápoje s bohatou arómou, kedykoľvek budete chcieť.

Jednoduchá príprava

Nejdříve do svého kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto vložte bílou kapsli s mlékem. Potom použijte kávovou kapsli a vychutnejte si své dokonalé Latte Macchiato Caramel. Podrobný návod k použití systému NESCAFÉ Dolce Gusto je ke stažení na www.dolce-gusto.cz.

Viac ako 30 kávových kreácií

S NESCAFÉ Dolce Gusto si môžete vychutnať viac ako 30 druhov nápojov. Vyberať si môžete z niekoľkých variantov prémiovej čiernej a bielej kávy. Ochutnajte bohaté ristretto, intenzívne espresso, aromatické lungo, krémové cappuccino, jemné latte macchiato, čaj a lahodné čokoládové alebo osviežujúce studené nápoje.

Obsah balenia

Každé balení obsahuje 8 kapslí kávy a 8 kapslí mléka navržených pro kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto. Z jednoho balení si můžete připravit 8 šálků Latte Macchiato Caramel.

Hlavná charakteristika
VýrobcaNescafé Dolce Gusto
Druh nápojakávové
Počet kapsúl16
Kompatibilitanescafé dolce gusto
Druh kávy100% Arabica

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
3,99 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato Caramel kávové kapsule 16 ks


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.