Rovus keramický ohrievač a ventilátor v jednom – recenzia

Petra Lyžičiarová Recenzia 19. septembra 2021 0
Keramický ohrievač Rovus
 • zaradenie: keramický elektrický ohrievač, vertikálny
 • Výkon: od 1000 do 1800 W
 • Možnosť nastavenia teploty: áno
 • Diaľkový ovládač: nie
 • Časovač: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Ohrievače
11,49 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
AndreaShop.sk

Keramický ohrievač Rovus je užitočné zariadenie, ktoré oceníte v prípade, že sa vonku už ochladilo, no vykurovacia sezóna sa ešte nezačala. Ak sa chcete počas chladných dní rýchlo zohriať a nechcete zapínať kúrenie a čakať na to, kým sa rozohreje radiátor, toto zariadenie určite oceníte. Svoje využitie nájde nielen v bytoch a rodinných domoch, ale aj na chate, v garáži, dielni či vo vašej pracovni a kancelárii. Použiť ho môžete napríklad aj v pivnici.

Výkon ohrievača sa pohybuje v rozmedzí od 1000 do 1800 W a vybavený je manuálne nastaviteľným termostatom, ktorý vám umožňuje nastaviť si teplotu od 10 až d 35 stupňov. Keramický ohrievač Rovus je cenovo dostupný a za celkom nízku cenu jeho kúpou získate zariadenie s možnosťou nastavenia ohrievania vo vami určenom čase. Okrem toho je zariadenie maximálne bezpečné a môžete ho bezstarostne používať aj v prítomnosti detí. Veľmi vhodný je napríklad aj pre seniorom, ktorí môžu často pociťovať chlad napríklad na nohách.

Čítať viac...

kde kúpiť
AndreaShop.sk ⭐️ vynikajúce ceny tovaru
⭐️ množstvo druhov dopravy, platieb (aj na splátky), možnosť vynášky do bytu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
11,49 € Do obchodu AndreaShop.sk

Rovus keramický ohrievač - navigácia v článku

Základné informácie

Keramický ohrievač Rovus má jednoduchý dizajn, je pevný a disponuje výkonným vykurovacím zariadením s výkonom až 1800 W. Ohrievač je vybavený manuálnym termostatom, pomocou ktorého si môžete upraviť nastavenie teploty v rozpätí od 10 do 35 °C. Teplotu ohrievania môžete meniť na dotykovo ovládanom displeji, ktorý ponúka množstvo rôznych režimov a nastavení.

keramický ohrievač rovus

Keramický ohrievač Rovus je maximálne bezpečný

Ohrievač Rovus môžete použiť nielen vo vašom byte alebo dome, ale je vhodný aj na použitie na chate, v dielni, v garáži či v pivnici, alebo v kancelárskych priestoroch. Už za 30 sekúnd môžete pomocou ohrievača vyhriať kúpeľňu a v priebehu niekoľkých minút obývačku či dielňu.

 

Dôležité parametre keramického ohrievača Rovus:

Výkon1000 alebo 1800 W
Nastavenie teplotyod 10 do 35 °C
Nastavenie prúdenia chladného vzduchuáno
Programovateľný časovačáno

 

Funkcie a vybavenie

Keramický ohrievač Rovus vám umožňuje zohriať sa prakticky okamžite, takže nemusíte čakať na to, kým sa rozohrejú radiátory. Ohrievač je vybavený integrovanou ergonomickou rukoväťou umožňujúcou jednoduché prenášanie. Preto môžete pohodlne preniesť ohrievač prakticky kdekoľvek.

rukoväť keramického ohrievača

Keramický ohrievač Rovus je vybavený praktickou rukoväťou

Teplotu si môžete kedykoľvek prispôsobiť podľa toho, aká vám vyhovuje. Nastaviť teplotu je možné veľmi jednoducho pomocou dotykovo ovládaného displeja. Ten umožňuje aj nastavenie rôznych režimov:

 • 2 stupne nastavenia teploty (teplý a horúci vzduch)
 • ventilátor bez zohrievania – prúdenie studeného vzduchu
 • 12-hodinový programovateľný časovač, ohrievač sa automaticky vypne v nastavenom čase
 • možnosť manuálneho nastavenia teploty od 10 do 35 °C

Keramický ohrievač Rovus je tiež vybavený viacerými bezpečnostnými prvkami, vďaka ktorým sa nemusíte obávať jeho používania v prítomnosti detí alebo domácich zvierat. Rovnako sa nemusíte báť ani toho, že by ste zabudli pred odchodom z domu ohrievač vypnúť.

Bezpečnostné prvky:

 • tepelne izolovaný kryt, vďaka ktorému je ohrievač bezpečný na dotyk počas prevádzky
 • ochrana proti prevráteniu ohrievač pri prevrátení vypne
 • ochrana proti prehriatiu zariadenie automaticky vypne v prípade prehriatia

 

Použitie

Keramický ohrievač Rovus sa veľmi jednoducho používa. Stačí ho zapojiť do siete a pomocou manuálneho termostatu si nastavíte teplotu až do 35 stupňov. Okrem toho si môžete vybrať z dvoch režimov – buď si zvolíte 1000-wattový šetriaci režim alebo výkonný 1800-wattový silný ohrev. Pomocou časovača viete nastaviť ventilátor tak, aby sa vypol vo vami stanovenom čase, a to až osem hodín dopredu.

Keď chcete vidieť, ako funguje keramický ohrievač Rovus, pozrite si toto video:

Keramický ohrievač Rovus

 

Zhrnutie na záver

Keramický ohrievač Rovus je jednoduché a cenovo dostupné zariadenie, pomocou ktorého si zohrejete svoju domácnosť i akýkoľvek iný priestor v priebehu niekoľkých minút. Môžete si na ňom zvoliť dva režimy, buď šetriaci 1000-wattový, alebo výkonný 1800-wattový. Ohrievač je možné nastaviť na teplotu od 10 do 35 stupňov a pomocou časovača si môžete zvoliť, kedy sa ohrievač vypne. Výhodou je, že ho môžete používať aj v lete ako ventilátor.

Ohrievač je kompaktný a ľahký, takže sa dobre prenáša a navyše má integrovanú ergonomickú rukoväť, ktorá vám prenášanie ešte zjednoduší. Oceňujeme aj množstvo bezpečnostných prvkov, a tak môžete ohrievač pokojne používať aj pri deťoch či domácich miláčikoch. Ohrievač je výborný napríklad aj pre seniorov, pretože sa ľahko ovláda a priestor vyhreje takmer okamžite. V prípade, že by ste chceli výkonnejší ohrievač, odporúčame vám Rovus s osciláciou, ktorý vyhreje aj väčšie priestory a je vybavený aj diaľkovým ovládačom.

Výhody

 • kompaktný
 • prenosný
 • bezpečný
 • môžete ho používať aj ako ventilátor

Nevýhody

 • nemá diaľkový ovládač

Záver recenzie: Cenovo dostupný, kompaktný a výkonný ohrievač, ktorý v priebehu niekoľkých minút vyhreje akýkoľvek priestor.

Hodnotenie autora
 • Výkon
 • Účinnosť
 • Bezpečnosť
 • Cena

Súhrn

Cenovo dostupný, kompaktný a výkonný ohrievač, ktorý v priebehu niekoľkých minút vyhreje akýkoľvek priestor.

4.3

Keramický ohrievač Rovus

✅ Cena: 11,49 €

Chcem Rovus keramický ohrievač AndreaShop.sk
Vývoj ceny Rovus keramický ohrievač


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.