Rovus keramický ventilátor + ohrievač s osciláciou za dobrú cenu (recenzia)

Petra Lyžičiarová Recenzia 16. októbra 2021 0
Rovus keramický ohrievač s osciláciou
 • zaradenie: teplovzdušný ohrievač, keramický, vertikálny
 • výkon: 2000 W
 • počet stupňov vykurovania: 2
 • diaľkové ovládanie: áno
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Ohrievače
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Keramický ohrievač Rovus s osciláciou je vhodný na vykúrenie väčších priestorov a takmer okamžite zabezpečí teplo. Ide o výkonné zariadenie s výkonom 2000 W, ktoré vďaka veľkej vykurovacej ploche a širokouhlej oscilácii, rýchlo a rovnomerne vyhreje aj veľké miestnosti. Okrem vykurovania ho môžete použiť aj ako ventilátor, ktorý zabezpečí svieži vzduch.

Rovus keramický ohrievač s osciláciou je vybavený praktickým diaľkovým ovládačom pre pohodlné nastavenie teploty. Jeho súčasťou je aj digitálny displej s digitálnym termostatom umožňujúcim reguláciu a nastavenie teploty v rozmedzí od 10 do 35 stupňov. Keramický ohrievač Rovus s osciláciou využijete nielen u vás doma, ale aj v pivnici, garáži či na internáte. Ohrievač je výborný napríklad aj pre seniorov, pretože sa ľahko ovláda a priestor vyhreje takmer okamžite. Je cenovo dostupný, a tak o ňom môžeme povedať, že v sebe spája dobrý pomer ceny a kvality.

Rovus keramický ohrievač s osciláciou - navigácia v článku

Základné informácie

Keramický ohrievač Rovus s osciláciou má nenápadný jednoduchý dizajn, ktorý nebude u vás doma pôsobiť rušivým dojmom. Vybavený je vykurovacím zariadením s výkonom, ktorý si môžete nastaviť na 1100 alebo 2000 W. Ohrievač disponuje digitálnym displejom a digitálnym termostatom. Pomocou neho si môžete upraviť nastavenie teploty v rozpätí od 10 až po 35 °C.

Keramický ohrievač Rovus s osciláciou

Prednosťou ohrievača Rovus je možnosť oscilácie

Ohrievač s osciláciou Rovus môžete použiť na vyhriatie priestorov vo vašej domácnosti, ale poslúži aj v pivnici, garáži či na chate alebo na internáte. Jeho veľkou prednosťou je to, že je otočný, čiže má možnosť oscilácie, vďaka čomu vyhreje priestory rýchlo a rovnomerne.

Dôležité parametre keramického ohrievača Rovus s osciláciou:

Výkon1100 alebo 2000 W
Nastavenie teploty od 10 do 35 °C
Nastaviteľný časovačáno
Funkcia ventilátoraáno
Diaľkový ovládačáno

 

Funkcie a vybavenie

Keramický ohrievač Rovus s osciláciou vyhreje prakticky okamžite aj väčšie priestory. Teplotu vykurovania alebo chladenia si viete nastaviť presne podľa vašich požiadavok. Nastavenie teploty na zariadení je jednoduché – môžete tak urobiť pomocou diaľkového ovládania alebo tlačidlami na digitálnom displeji.

K prednostiam tohto ohrievača patrí širokouhlá oscilácia zabezpečujúca rovnomerné vyhrievanie väčších priestorov. Rotačný pohyb z jednej strany na druhú vyhrieva alebo osviežuje všetky časti miestnosti, takže už v priebehu niekoľkých minút vám bude teplo a príjemne. Súčasťou zariadenia je aj prachový filter, ktorý sa postará o čistejší vzduch.

Keramický ohrievač Rovus s osciláciou s diaľkovým ovládaním

Vďaka diaľkovému ovládaču sa zariadenie jednoducho a pohodlne nastavuje

Pri nastavení ohrievača si môžete zvoliť:

 • ventilátor bez zohrievania – prúdenie studeného vzduchu
 • 8-hodinový programovateľný časovač, ohrievač sa automaticky vypne v nastavenom čase
 • možnosť nastavenia teploty od 10 do 35 °C

Rovus keramický ohrievač s osciláciou disponuje aj niekoľkými prvkami, vďaka ktorým je jeho používanie bezpečné.

Bezpečnostné prvky:

 • ochrana proti prevráteniu ohrievač pri prevrátení automaticky vypne
 • ochrana proti prehriatiu ohrievač s osciláciou v prípade prehriatia automaticky vypne

 

Použitie

Rovus keramický ohrievač s osciláciou sa používa jednoducho, a to aj vďaka praktickému diaľkovému ovládaču. Pomocou digitálneho termostatu si na ňom viete nastaviť teplotu chladenia alebo ohrievania a môžete si vybrať dva režimy – buď úspornejší 1100-wattový, alebo výkonný 2000-wattový. Časovač vám umožňuje nastaviť ventilátor tak, aby sa automaticky vypol vo vami určenom čase.

 

Zhrnutie na záver

Otočný keramický ohrievač Rovus je praktické zariadenie určené na rýchle a rovnomerné vykúrenie či ochladenie aj väčších priestorov. Pomocou digitálneho termostatu na ňom môžete nastaviť teplotu v rozpätí od 10 do 35 stupňov a vďaka nastaviteľnému časovaču si viete určiť, kedy sa má zariadenie vypnúť. Oceňujeme, že ho môžete využiť aj ako ventilátor.

Ohrievač je vybavený aj niekoľkými bezpečnostnými prvkami, ktoré zariadenie vypnú v prípade prehriatia alebo prevrátenia. Jeho používanie je preto maximálne bezpečné. Páči sa nám tiež, že jeho súčasťou je diaľkový ovládač pre pohodlné ovládanie. Ohrievač Rovus je cenovo dostupný a spája v sebe dobrý výkon a rozumnú cenu.

Ak hľadáte menej výkonný ohrievač, ktorým by ste mohli vykúriť aj kúpeľňu, odporúčame vám keramický ohrievač Rovus s výkonom 1800 W a s funkciou ventilátora. Pre náročných zákazníkov bude zaujímavou voľbou Rovus Smartair, ktorý v sebe spája až 5 rôznych funkcií.

Výhody

 • keramické výhrevné teleso
 • malé rozmery
 • nenápadný dizajn
 • pomerne dobrá účinnosť
 • prachový filter
 • digitálny displej, termostat, časovač

Nevýhody

 • niekomu bude vadiť hlučnejší ventilátor
 • mohol byť stabilnejší

Záver recenzie: Malý, ale výkonný. Aj takto možno zhrnúť všetko podstatné o tomto ohrievači. Presvedčí vás výkon 2000 W a komfort ovládania.

Hodnotenie autora
 • Výkon
 • Účinnosť
 • Bezpečnosť
 • Cena

Súhrn

Výkonný otočný ohrievač, ktorý môžete použiť zároveň aj ako ventilátor v sebe spája dobrú cenu, praktické použitie a vysoký výkon.

4.5
Vývoj ceny Rovus keramický ohrievač s osciláciou


Autor článku
Petra Lyžičiarová

Redaktorka magazínu DoDomácnosti.sk. Mám rada prírodu, zvieratá a rada tvorím. Kreatívne sa realizujem nielen pri písaní, ale i v domácnosti, záhrade a v kuchyni, a tak verím, že moje články budú pre vás zaujímavé, užitočné a prínosné.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.