Darček na Valentína – tipy pre všetkých zamilovaných, ale aj slobodných

Veronika Štrbová Téma 25. februára 2021 0

Pre väčšinu zamilovaných párov je Deň svätého Valentína veľmi zvláštnou príležitosťou. Mnoho párov oslavuje túto príležitosť tým, že si spolu užívajú špeciálne romantické chvíle a tiež si navzájom kupujú špeciálne darčeky, aby prejavovali svoje pocity. Toto ročné obdobie je hlavne pre mužov veľkou výzvou. Na jednej strane existuje veľa možností, pokiaľ ide o výber dokonalého valentínskeho darčeka, ale cieľom je kúpiť niečo, čo ukazuje, ako veľmi vám na druhom záleží. Z tohto dôvodu, aj keď môže byť ľahké kúpiť kvety a čokoládu…je ešte dôležitejšie vopred si to poriadne premyslieť, aby ste sa uistili, že ste pre svojho partnera / partnerku vybrali správne. Musíte si zvoliť niečo, čo je zvláštne, zmysluplné a vzhľadom na túto príležitosť veľmi romantické. Nezabudnite však na to, že na Valentína môžete obdarovať úplne každého, nielen svoju polovičku. Prejavte svoju lásku a vďaku aj svojej mame či babke alebo kamarátke / kamarátovi. Stačí len drobnosť a vaše vzťahy utužíte oveľa viac, ako by ste si mohli myslieť.

Je dobrá klasika alebo niečo originálne?

Cítite sa trochu bezradní pri pomyslení na to, ako zvoliť ten pravý darček na Valentína? Najlepšie sú kreatívne a originálne valentínske nápady na darčeky pre mužov i ženy. Tento rok skúste byť trochu originálnejší a zaobstarajte si niečo lepšie ako tradičné kvety a čokolády a vyskúšajte jeden z nasledujúcich nápadov. Doprajte si trochu času na plánovanie a popremýšľajte, čo by mohlo dotyčnú osobu najviac potešiť po vybalení z krabice. Nudné darčeky by ste mali pre prípad núdze nechať bokom a namiesto toho by ste mali byť kreatívni a hľadať jedinečné valentínske darčeky. Darček na Valentína pre frajera sa vám bude hľadať trošku ťažšie, avšak nie je to nič nesplniteľné. Hlavne stavte na romantiku.

 

Inšpirácie na darček na Valentína

 

Čo darovať svojej polovičke na Valentína?

Deň svätého Valentína môže byť zložitý sviatok čo sa darovania darčekov týka, pretože chcete urobiť dosť pre to, aby ste za svoje úsilie získali uznanie, ale nechcete toho urobiť príliš veľa, pretože by to mohlo niekoho vydesiť. Čo znamená urobiť dosť? Urobiť čokoľvek, hoci len sa cestou domov zastavíte v supermarkete a kúpite tam cukríky a kvety. Robiť príliš veľa znamená obliecť si najdrahší oblek a obdarovať niekoho, koho sotva poznáte, kvetinovými milostnými kartami a večerou v najromantickejšej reštaurácii v meste. Vždy teda treba myslieť na to, ako vážny je váš vzťah s danou osobou, ako dlho sa poznáte a čo môže byť teda aj ideálnym darčekom v deň zamilovaných.

 

Všeobecné darčeky na Valentína

Hoci počas roka oslavujeme rôzne sviatky, akými sú narodeniny, meniny alebo výročia, je pekné si darčekom prejaviť lásku aj na Valentína. To znamená nájsť perfektný darček, ktorý ukáže, ako veľmi pre vás vaša milovaná osoba znamená. Či už chodíte spolu mesiac alebo ste sa vzali pred 20 rokmi, máme pre vás veľa nápadov na darčeky, ktoré sú pre vášho partnera či partnerku na tento deň ideálne. Od osobných predmetov a šperkov na mieru, až po romantické zážitky a nádherné doplnky pre každú dámu aj pána. Musíte si len vybrať ten, ktorý sa danej osobe bude najviac páčiť.

 

➡️ Módne doplnky

Aj keď sú šperky tradičným darčekom na Valentína, iné módne doplnky sa často prehliadajú. Tento rok sa zbavte predvídateľných darčekov a namiesto toho vyberte niečo trochu jedinečnejšie. Kožené výrobky ako sú tašky, peňaženky a púzdra na tablety či mobily, sú fantastickým tipom na darček pre dámy aj pánov. Praktické aj štýlové kožené výrobky vytvárajú darček, ktorý si určite obľúbite aj použijete. Ak váš partner potrebuje do práce kabelku alebo je len jednoducho minimalista, kúpte klasický dizajn a určite si ho bude vážiť aj ďalšie roky. Ak naopak vaša polovička uprednostňuje trochu odvážnejšie doplnky, vyberte si štýlový design výrobku, napríklad niečo s jedinečnou potlačou alebo vzorom. Darček na Valentína pre manžela tak máte vybavený.

 

➡️ Unikátne personalizované darčeky

Originálne a personalizované darčeky sú vždy skvelým nápadom na Valentína. Nielen, že sú dôkazom vašej lásky k svetu, ale tiež ukazujú, že pri jeho kúpe šlo o snahu a premýšľanie. Nebol to iba nejaký náhodný darček, ktorý ste si vybrali z police v obchode. Aj keď je k dispozícii množstvo jedinečných a prispôsobených darčekov, je najlepšie zaobstarať si niečo, čo vyhovuje záujmom vášho partnera či partnerky. Miluje drink? Čo tak gravírovaný škótsky pohár? Dáva prednosť stolovaniu vonku pred luxusnou reštauráciou? Prečo si nekúpiť osobný piknikový kôš? Alebo čo tak darček pre vás oboch? Jeho a jej zladené tričká či župany alebo hrnčeky na kávu sú vždy krásnym nápadom.

Či už spolu so svojou polovičkou žijete alebo nie, darček do domácnosti môže byť skvelým nápadom na Valentína. Nielen, že mu / jej prinesie radosť v tento deň, ale prinesie šťastie vždy, keď to uvidia a pomyslia na vás. Ak chcete darček ozvláštniť, vyskúšajte darček na mieru. Všetko od vankúšov a hrnčekov, až po sviečky je možné prispôsobiť vašim menám alebo posolstvu lásky. Pre niečo neobvyklé môžete vyskúšať aj umelecké diela prispôsobené vašim potrebám. Napríklad potlač vášho zvuku pomocou zvukových vĺn, môže byť vynikajúcim darčekom pre vašu lásku. Môžete dať vyrobiť tiež puzzle s vašou fotkou alebo len jednoduchú kľúčenku.

 

💡 TIP: Existuje veľa prispôsobených webov s darčekmi, ktoré vám umožňujú nahrať nezabudnuteľnú fotografiu, ktorú vám vytlačia na obliečku na vankúš alebo na tričko. Ale v skutočnosti si to môžete urobiť aj sami doma. Pomocou žehličky a správneho papiera môžete akýkoľvek požadovaný obrázok preniesť na obliečky na vankúš alebo plachtu. Pridajte romantickú správu pomocou fixiek alebo farieb na textil a vytvorte tak skvelý valentínsky darček.

 

➡️ Vtipné darčeky

Ak je jednou z vecí, ktoré na svojom partnerovi milujete najviac, zmysel pre humor, prečo si tento rok nevybrať vtipný darček? Napokon, ak máte radi dobrý vtip, určite oceníte kvalitný a úprimný smiech. Aj keď nemusia byť tradične romantické, vtipné darčeky môžu byť svojrázne a roztomilé. Môžete si ich zakúpiť v rôznych špecifických obchodoch alebo jednoducho na internete. Alebo môžete staviť aj na rôzne vtipné spoločenské hry pre páry či erotické pomôcky, pri ktorých si spoločne užijete kopec zábavy.

 

➡️ Romantické zážitky

Originálny darček na Valentína môže byť aj zážitok. Hoci sú darčeky na Valentína romantické, nič nekonkuruje zvláštnym pocitom a spomienkam vytvoreným pri zážitku. Určite je večera pri sviečkach vždy príjemná, v súčasnosti je však k dispozícii toľko možností, ako urobiť niečo trochu jedinečnejšie a mimoriadne. Bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete vytvoriť nezabudnuteľnú príležitosť. Či už vy alebo váš partner máte chuť na plavbu loďou, súkromný let vrtuľníkom s obedom, let balónom atď., všetko nájdete online na webových stránkach a známych portáloch.

 

➡️ Krásny a hebký župan

Vyberte si ten, ktorý je hodvábny, romantický alebo hrejivý a pohodlný, vyrobený hlavne z bavlny. Župany vytvárajú intímny darček na Valentína pre vašich blízkych. Vyberte si čiernu alebo červenú farbu, aby zodpovedali tradičnej téme Valentína, a uistite sa, že vo vrecku sú starostlivo vyšívané iniciály danej osoby. Ak máte chuť na trochu zábavy, zaobstarajte si taký aj pre seba.

 

➡️ Fotky a rámčeky

Tento darček je v skutočnosti celkom bežný, pokiaľ nepridáte fotografiu, ktorá niečo znamená, a tá sa zrazu stane celkom jedinečnou. Bude to tiež vyzerať pekne cool zavesené na stene alebo na poličke. Načítajte vaše spoločné fotografie napríklad z nedávnej dovolenky, z nejakej špeciálnej udalosti, nového domova alebo prírastku do rodiny. Zvečnite vašu lásku na fotoplátno alebo dajte vyrobiť fotoknihu. Takéto darčeky sú vždy perfektnou voľbou a spomienkou na celý život.

 

➡️ Doprajte svojej polovičke mať vlastnú hviezdu

Tam hore na nočnej oblohe je toľko veľa hviezd, že jednu z nich môžete venovať vašej polovičke. Vyhľadajte online spoločnosť, ktorá to umožňuje a vášmu miláčikovi budú poskytnuté pokyny, ktoré umožnia spozorovanie špeciálnej hviezdy na nočnej oblohe, a certifikát, ktorý je možné uplatniť a pomenovať po vašom partnerovi jeho vlastnú valentínsku hviezdu.

Hviezdy na oblohe

 

➡️ Čo tak jedinečný zážitok?

Tento jedinečný nápad na darček ku Dňu zamilovaných zanechá v príjemcovi spomienky na nezaplatenie. Aký darček na Valentína v podobe zážitku môžte zvoliť? Na výber máte mnoho možností, napríklad:

  • Let teplovzdušným balónom
  • Kurzy varenia alebo tanca
  • Popoludňajší čaj v špičkovom hoteli
  • Gurmánsky kulinársky zážitok v známej reštaurácii
  • Zážitok z potápania
  • Plavba loďou
  • Vstupenky na hudobný koncert alebo športové podujatie

 

➡️ Nezameriavajte sa na hotovosť

Pri kúpe valentínskeho darčeka pre svoju milovanú osobu musíte mať na pamäti jednu kľúčovú vec – nemusíte minúť za darček celú svoju výplatu. Pokiaľ je to niečo, z čoho máte pocit, že to bude milovať ​​a zároveň niečo, čo vychádza z vášho srdca, ste na dobrej ceste. Môžete získať najrôznejšie vynikajúce darčeky pre svojho partnera alebo partnerku na deň svätého Valentína a dokonca môžete získať aj rôzne zľavy na obrovské množstvo darčekov od širokej škály maloobchodných predajcov dostupných na internete, vďaka ktorým tiež ušetríte.

 

💡 Nezabudnite:  Nenechajte sa vtiahnuť komercializáciou a skúste si spomenúť na skutočný dôvod, prečo existuje Valentín – ukázať niekomu, že vám na ňom záleží.

 

Ako postupovať pri výbere darčeka pre ženu

Prvá vec, ktorú musíte mať na pamäti, je, že by ste sa mali vyhnúť nákupu darčekov, ktoré sú príliš praktické alebo viac zaujímavé pre vás ako pre ňu. Nekupujte jej teda tú skvelú videohru, ktorú ste vy vždy chceli vlastniť, a ona ju pritom nikdy nebude hrať. Skúste sa tiež vyhnúť bezmyšlienkovému darčeku akým je kytica kvetov, pretože to ukazuje, že ste nad darčekom premýšľali veľmi málo. Namiesto toho sa pozrite na spôsoby, ako sa môžete dozvedieť, čo skutočne vaša partnerka chce, pretože vám to pomôže zabezpečiť, aby ste získali dokonalý darček, ktorý nie je nudný, nepredvídateľný a skutočne pochádza zo srdca.

 

👉 Myslite na to, čo sa jej páči

Uistite sa, že ste veľa premýšľali nad typom vecí, ktoré sa jej páčia. Napríklad má rada určitú vôňu alebo večeru v konkrétnej romantickej reštaurácii? Bavia ju romantické výlety a víkendy, kde môžete spolu relaxovať a oslavovať túto príležitosť v úžasnom prostredí? Ak sa venuje šperkom, aké drahokamy a drahé kovy má rada? Využitie vašich minulých poznatkov o partnerke vám pomôže zistiť, čo by ju tak najviac mohlo potešiť na Valentína.

 

👉 Nájdite si čas na počúvanie

Ženy sú v jednej veci veľmi dobré a tým je naznačovanie podstatných vecí. Mnoho mužov si tieto rady vypočuje, ale skutočne až tak nepočúva, čo je veľká chyba, ak sa chcete rozhodnúť správne. Uistite sa, že ste počúvali, čo hovorí, a zachytili všetky tipy, ktoré jej napadli, pokiaľ ide o jej obľúbené romantické veci. Pomôže vám to pri výbere darčeka výrazne uľahčiť život.

 

👉 Poraďte sa s priateľmi a rodinou

Ďalšou vecou, ​​ktorú môžete urobiť, aby ste sa pokúsili vybrať vašej milovanej osobe na Valentína ten správny darček, je hovoriť s jej blízkymi priateľmi a rodinou. Musíte sa však ubezpečiť, že im môžete dôverovať, že jej tieto tajné informácie nevyzradia. Ak sa toho obávate, porozprávajte sa so svojimi kamarátkami, ktoré sú približne v rovnakom veku, v akom je aj vaša partnerka. Aj toto môže byť cesta, ako sa správne rozhodnúť.

 

👉 Nebuďte predvídateľní

Ak ste svojej priateľke rok čo rok kupovali veci ako čokolády, parfumy a kvety, snažte sa vyhnúť predvídateľnosti a opakovať to. Nielen, že bude nesmierne prekvapená, že získa niečo úplne iné, ale urobíte na ňu aj veľký dojem, že ste si našli čas a venovali jej viac pozornosti a zaobstarali jej niečo iné a neočakávané.

 

💡 TIP: Potešte svojich blízkych aj počas iných sviatkov. Prečítajte si ako vybrať darčeky pre ženy, pre mužov, pre deti alebo aj pre celú rodinu. Určite oceníte aj postup, ako vybrať darčeky na Vianoce pre celú rodinu.

 

Tipy na darčeky na Valentína pre ženy

Spodná bielizeň je väčšinou riskantný darček, aj keď mnoho mužov uvažuje v prvom momente práve nad ňou. Jednak preto, že sa im v tom ich partnerky či ženy páčia a po druhé, kvôli tomu, že si myslia, že je to dobrý spôsob, ako im signalizovať, že sú sexi. Ak aj vy uvažujete o kúpe dámskej spodnej bielizne, uistite sa, že je váš vzťah už v tom štádiu, že tento darček bude vhodný, inak sa dievča môže uraziť a bude si myslieť, že ide len o neprimeranú sexuálnu predohru. Rovnako tiež vyberajte vkusnú spodnú bielizeň. Ak si vyberiete nejakého chrumkavého macka, vaša partnerka si môže myslieť, že si ju nevážite.

 

Určite vyberajte darček, ktorý by sa páčil vašej partnerke, nielen vám. Napríklad, nekúpite jej predsa lístky na basketbalový zápas, o ktorom nemá ani šajnu. Namiesto toho by ste jej mali zohnať lístky na predstavenie do divadla alebo do kina, na predstavenie alebo film, ktoré by sa páčili jej, a mali by ste ísť spolu s ňou a so širokým úsmevom na tvári.

 

➡️ Voňavý darček na Valentína pre frajerku alebo pre manželku

Parfém je podľa nás niečo, čo by si žena nikdy nemala kupovať sama pre seba. Pokiaľ jej teda dochádza jej obľúbená vôňa, potom je Valentín ideálnou príležitosťou na jej doplnenie. Ak si nie ste istí, skontrolujte jej kúpeľňu a zistite, aký parfém používa alebo požiadajte kamarátku, aby vám pomohla s výberom. Je lepšie si byť na sto percent istý, ako to neskôr ľutovať. Darček na Valentína pre frajerku, resp. priateľku alebo manželku vyberte taký, ktorý je romantický a premyslený a nie je len praktický. Nekupujte jej nový fén, ktorý môže dostať hoci aj na Vianoce, ale nájdite si čas a vyberte darček, ktorý by si priala a sama by si ho nekúpila.

 

➡️ Na valentínsky darček nemusíte minúť veľa peňazí

Na darček nemusíte minúť veľa peňazí, prekvapte polovičku kreatívnym a sentimentálnym darčekom. Dobrý nápad je napríklad ručne vyrobený darčekový poukaz, ktorý je možné vymeniť za jednu skvelú relaxačnú masáž. Alebo posypte lupienkami ruží celú spálňu a nechajte si v kúpeľni zapálené sviečky. Pripraviť môžete aj mix CD so všetkými obľúbenými skladbami, ale nezabudnite, že ide o jej obľúbené pesničky, nie o vaše, prípadne vaše spoločné. Dary nemusia byť drahé, aby boli romantické.

 

➡️ Konkrétne tipy na darčeky:

⭐ Šperky – Ak vaša manželka alebo priateľka miluje nosenie šperkov, potom je to skvelý nápad na Valentína. Nahliadnite nenápadne do jej šperkovnice a uvidíte, čo má najradšej. Či už je to zlato, striebro, platina alebo iný drahý kov. Všímajte si tiež druh šperkov, pretože väčšina žien si ich obľúbi. Môžu to byť náušnice, náhrdelníky, náramky alebo prstene.

 

⭐ Kvetiny – Zdá sa, že červené ruže sa stali synonymom Dňa svätého Valentína, ale existuje veľa ďalších krásnych kvetov, ktoré sa dajú darovať. Určite by ste zabodovali aj s inými kvetinovými významami. Napríklad narcisy by boli skvelou voľbou, pretože žlté kvety symbolizujú nové začiatky. Ak jej dáte doručiť kvety pomocou donášky, romantika ešte vzrastie. Cieľom je dosiahnuť, aby kvetina bola zladená s niečím, čo na nej obdivujete, a dať jej zmysel.

 

⭐ Čokoláda – je vysoko pravdepodobné, že vaša dáma miluje všetky druhy čokolády. Preto je pre ňu elegantná bonboniéra ďalším skvelým valentínskym nápadom na darček. Existuje toľko príchutí, odrôd a náplní, z ktorých si môžete vybrať, a nebudete mať problém nájsť takú, ktorú zbožňuje.

 

⭐ Kozmetické výrobky – Pokiaľ sa rozhodnete pre takéto valentínske nápady na darček pre ňu, neurobíte chybu. Kozmetické výrobky ako hydratačné krémy, vône, laky na nechty alebo make-up sú pre ňu skvelými darčekmi na Valentína.

 

⭐ Darček s nápisom „Milujem ťa“ – Srdce lásky vo vašej spálni môže znieť trochu banálne, ale ak ho pripravíte tým správnym spôsobom, urobíte na ňu dojem. Ak by ste uprednostnili niečo trochu vkusnejšie, vyberte si ako súčasť svojho darčeka malé srdiečko alebo si do niečoho nechajte vyšiť text „Milujem ťa“ a bude to považovať za niečo veľmi milé.

⭐ Darček, ktorý skutočne chce alebo potrebuje – Rovnako ako všetky darčeky pre dámy, aj tento darček by sa mal snažiť splniť potrebu. Zamyslite sa nad jej záujmami a záľubami a nájdite tak darček, ktorý ich doplní. Ak jej chcete dať niečo na seba, nezabudnite skontrolovať jej veľkosť. Tu je na výber veľa možností.

 

Darčeky na Valentína pre mužov

Zdá sa, že Valentín je zameraný skôr na darčeky pre ženy, ale čo ak chcete dať svojmu manželovi alebo priateľovi tiež darček na Valentína? Určite sa nájde veľa žien, ktoré chcú taktiež potešiť darčekom svojich milovaných. Vybrať darček na Valentína pre partnera je trochu zložitejšie. Niektorých mužov očarujú romantické darčeky v podobe kvetov a cukríkov. Iní považujú tieto darčeky za výzvu pre svoju mužnosť. Čo môžete dať mužovi 14. februára? Darovanie darčekov na Valentína nie je len o peniazoch. Stanovením rozpočtu do valentínskeho darčeka pre svojho manžela alebo priateľa môžete získať mnoho darčekov. Medzi menej nákladné možnosti patria:

 

➡️ Romantická večera alebo DIY projekt

Pridajte trochu romantiky, užite si piknik v parku, prechádzku pri západe slnka alebo počkajte, kým slnko zapadne a pozerajte sa na hviezdy. Neskôr si doma zapnite romantický film a túľte sa pri pozeraní spolu na gauči. Ak máte deti, zistite, či sa o ne môže na noc postarať niekto iný, takže môžete byť bez prerušenia sami doma. Napíšte mu milostnú báseň, trochu sentimentu nikdy nezaškodí. Ak nenájdete tie správne slová, existuje veľa zmysluplných riadkov napísaných odborníkmi na internete, pomocou ktorých môžete vyjadriť svoju lásku a náklonnosť.

Muž so ženou pozerajú večer televízor

 

A dievčatá, nedávajte mužom na Valentína manikúru či pedikúru len preto, že si myslíte, že má nechutné nohy a považujete to za „rozmaznávací deň“. Muži nepovažujú rozmaznávanie za príjemné. Namiesto toho mu kúpte deň na plochej dráhe a hygienický zásah si nechajte na iný deň.

 

➡️ Oblečenie a doplnky

Oblečenie môže byť praktickým darčekom a je to darček na Valentína pre frajera, partnera alebo manžela, ktorý môže opakovane používať. Staviť môžete napríklad na peknú kombináciu kravaty a košele, hodvábne boxerky so srdiečkami, krásne kvalitné hodinky, štýlovú kravatu či dokonca značkové manžety. Športovec ocení športové potreby, náčinie či doplnky a rybár samozrejme, veci na rybárčenie. Čo poviete na novú rybársku stoličku? Ak mu dáte darček, ktorý vám preukáže, že podporujete jeho záujmy, bude vás o to viac milovať.

 

➡️ Darčekový poukaz alebo vstupenka

Niektorí muži sú skutočne hrdí, keď sú zruční a šikovní. Ak ste v tom našli aj vášho chlapa, zvážte darovanie nového elektrického náradia, ktoré by si mohol pridať do svojej zbierky. Ak si nie ste istá, ktoré konkrétne, dajte mu darčekový poukaz, aby si mohol vybrať, čo skutočne chce. Vášmu mužovi by sa mohli páčiť aj také vstupenky na koncert obľúbenej kapely alebo na zápas jeho obľúbeného športového tímu. Ak preferuje adrenalín a luxusné autá, niet nad čím váhať. Zaobstarajte mu skvelú jazdu na luxusnom aute, ktoré si nemôže dovoliť kúpiť hocikto. Alebo tandemový zoskok padákom, ak má na to odvahu. Aj toto je možnosť ako potešiť svojho partnera na Valentína.

 

➡️ Večera a film

Pre zmenu ho vezmite von vy. Nechajte ho, aby si vybral film a reštauráciu, a nedávajte najavo žiadne sklamanie, ak sa nezbláznite do jeho možností. Toto je váš darček pre neho a je dôležité, aby sa z neho tešil. Nemusíte dať svojmu milému ten najdrahší darček, aký vám napadne. Stavte na darček, ktorý preukáže, že sa o svojho muža skutočne staráte a rozumiete tomu, čo sa mu skutočne páči. Ak to dokážete, dáte svojej láske ten najpôsobivejší darček zo všetkých.

Muž a žena na večeri v reštaurácii

 

➡️ Darčekové predmety s fotkami či vtipnými poznámkami

Aj mužovi môžete darovať na Valentína darčeky, ktoré mu budú tento deň a hlavne vás pripomínať. Či už je to hrnček, vankúš alebo puzzle s vašou spoločnou fotkou, nebojte sa tejto možnosti. Alebo vtipné tričko, ktoré bude nosiť s hrdosťou nielen pred vami. Darček na Valentína pre partnera môže vyzerať aj takto.

 

Jedinečný valentínsky darček pre nezadaných

✅ Rozmaznávajte aj sami seba – Valentín alebo aj Deň rozmaznávania nepatrí len zamilovaným párom. Ak ste náhodou sami, rovnako si zaslúžite to najlepšie, pretože byť sám v taký romantický deň neznamená, že ste o niečo menej výnimoční ako všetky páry, ktoré tento deň oslavujú. Správajte sa k sebe ako princ alebo princezná, aj keď je to len na jeden deň. Spojte sa s ostatnými slobodnými priateľmi a rodinou. Jeden z vašich slobodných priateľov alebo členov rodiny určite ocení telefonát. Povedzte im, ako veľa pre vás znamenajú, aj keď sa cítite trochu osamelo.

✅ Urobte niečo pre komunitu – na Valentína sa možno cítite sami, ale vo vašej komunite je oveľa viac ľudí, ktorí majú oveľa menšie šťastie ako vy. Vykonajte dobrovoľnícku prácu v miestnom útulku, doručte nejaké kvety blízkym starým ľuďom domov alebo dajte dar niektorej z vašich obľúbených charitatívnych organizácií.

✅ Užívajte si Valentín plnými dúškami – Nech už je vaša situácia akákoľvek, na Valentína určite nájdete darček, ktorý vyjadrí vaše pocity lásky a náklonnosti. Je to super príležitosť šíriť trochu lásky do života tých ľudí, ktorí sú pre vás dôležití. Pamätajte stále na to, že Valentín nie je sviatok o tom, kto dostane najdrahší darček, ale najromantickejší. Nemusíte preto na darček minúť celú svoju výplatu. Buďte milí, rozkošní a romantickí a máte vyhraté.

 

💡 Vedeli ste že…

Na obdarovanie vašich najbližších je počas roka naozaj veľa príležitostí. Či už ide o narodeniny, meniny, MDŽ, Deň matiek, Deň otcov alebo rôzne výročia. Prečítajte si našich sprievodcov výberom darčekov a inšpirujte sa:

 

Zdroje informácií:


Ako sa vám páčil článok?
Autor článku
Veronika Štrbová

Rada píšem články, ktoré sú zaujímavé a majú pridanú hodnotu. Praktické rady do domácnosti, návody či nápady, ktoré využijú mnohí z vás v každodennom živote. Pravidelne testujem rozličné užitočné produkty. Verím, že aj moje články vám pomôžu nájsť odpoveď na rôzne, doteraz nevyriešené otázky.

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.